מידע שימושי עשית הסרת משקפיים דרך מאוחדת שיא??

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה ההשתתפות?
איך התהליך?
מומלץ לעשות באופן פרטי?

היי, אני עשיתי לפני כשנה באסותה אופטיק.
לפי מה שזכור לי הייתי צריכה להשיג טופס 17,
והמרפאה הנפיקה לי במהירות.
וההשתפות היתה כ-4,700 לשתי העיניים.
יש ברשימת הספקים גם את מרפאת דר לווינגר,
לדעתי זה אותו הליך.
בכול אופן אותה מרפאה...

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
השתתפות עצמית 6000 ש"ח. מאוחדת שיא

genius

משתמש פעיל
אפשר לעשות אצל ד"ר לוינגר?
נותחתי ממש החודש במרפאת עינים אצל רופא אחר (ד"ר רוזנבאום, לא ד"ר לוינגר בעצמו),
בניתוח PRK (הניתוח הזול יותר) השתתפות של 4,450 ש"ח במאוחדת שיא.
צריך להביא התחייבות לניתוח בעצמו, לפנות לקופה ומוציאים ממש מיד.
שיהיה בהצלחה ובקלות:):geek:

נערך לאחרונה ב:

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המחיר תלוי איזה סוג ניתוח עושים

genius

משתמש פעיל
איזה ד"ר במאת מומלץ?
יש אשכול שלם על הנושא

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אשכול שלם על הנושא
65 דפים.
תכלס':

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה