שאלה ערבים אל מול סינים

אין חכם כבעל הנסיון, עכשיו סינים ריצפו לי את הבית והם עובדים כמו תותחים, מדוייקים,מהירים, משקיעים ופרפקטציוניסטים,עם מכשור מתקדם פלס לייזר ועוד,עבודה יפהפיה, לעומת זאת אצל ההורים שלי ראיתי איך זה ריצוך ערבי, הם פח אשפה לעומת הסינים

קובי רמי

משתמש רשום
גם אצלי עכשיו סיני גמר לרצף
הם באמת טובים ולא מחפפים שלבים למשל שמו גם טיט וגם דבק
גם חרוצים עובדים 11-12 שעות ביום בלי הפסקות כל שעה (גם לא צמים רמאדן...)
אבל הרבה יותר יקר וגם מאוד קשה להבין אותם

ארי מור

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אני חייב בימים הקרובים להתחיל בשיפוץ רציני, אך נפלתי ברצון ה' בדיוק על תקופה מאתגרת שכזו,
כשאין צפי לחזרת הפועלים הערבים לשוק בתקופה הקרובה..., והתחלתי לחשוב ברצינות על רעיונות אחרים
לכן אשמח לשמוע ממי שיודע ומכיר-
- מהי העלות של פועלים סינים אל מול פועלים ערבים -

תודה לכל עונה ועונה, מעריך מאוד
אמנם לסינים יש תפוקה גבוהה, אך קשה לתקשר איתם. צריך לתרגם להם כל דבר קטן.
הם הרבה פעמים בורחים לקראת סוף עבודה מעיון שהציעו להם מחיר גבוה יותר אצל קבלן אחר.
בריצוף הם יודעים לדייק מאד את כמות הטיט לכל אריח, אבל בגלל הדיוק הזה לפעמים נוצר חללים קטנים מתחת, מה שגורם לאריח להישבר מהר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה