שאלה ערבים אל מול סינים

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
אני חייב בימים הקרובים להתחיל בשיפוץ רציני, אך נפלתי ברצון ה' בדיוק על תקופה מאתגרת שכזו,
כשאין צפי לחזרת הפועלים הערבים לשוק בתקופה הקרובה..., והתחלתי לחשוב ברצינות על רעיונות אחרים
לכן אשמח לשמוע ממי שיודע ומכיר-
- מהי העלות של פועלים סינים אל מול פועלים ערבים -

תודה לכל עונה ועונה, מעריך מאוד

מאה100

משתמש מקצוען
פועלים סיניים בד"כ עובדים בריצוף וכד' פחות בבנייה. הערבים עושים את העבודה השחורה של הבניה.
יכול להיות שיש גם סינים שעושים בניה == שלד.
אחותי לפני שנה עשתה אמבטיה חדשה, הערבים ברחו אחרי שהרסו הכול,
את ההתקנות (אסלה, ארון..) עשינו לבד. לריצוף מצאנו באתר בניה מזדמן סיני שבא לראות ואחרי 10 דקות קבע שיקח 500 שקל לריצוף כל האמבטיה (כולל רצפה, קירות, חיפוי אמבטיה, חיתוכים, ציפוי וחיפוי החלון וכו')
העבודה שלו הייתה יפה ומדויקת מאוד!!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
פועלים סיניים בד"כ עובדים בריצוף וכד' פחות בבנייה. הערבים עושים את העבודה השחורה של הבניה.
יכול להיות שיש גם סינים שעושים בניה == שלד.
אחותי לפני שנה עשתה אמבטיה חדשה, הערבים ברחו אחרי שהרסו הכול,
את ההתקנות (אסלה, ארון..) עשינו לבד. לריצוף מצאנו באתר בניה מזדמן סיני שבא לראות ואחרי 10 דקות קבע שיקח 500 שקל לריצוף כל האמבטיה (כולל רצפה, קירות, חיפוי אמבטיה, חיתוכים, ציפוי וחיפוי החלון וכו')
העבודה שלו הייתה יפה ומדויקת מאוד!!
סינים הם באמת כוח עבודה מעולה והם ממש מקצועיים

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל ההבדל הוא שאתה הרבה יותר רגוע עם פועלים סינים, והרבה יותר נחמד לך לשלם להם מאשר למחבלים.
וגם יצא לי לשמוע הרבה תלונות על פועלים ערבים שהעבודה שלהם לא משהו, (לקוח אחד שלי אמר שלקח לו יומיים שלמים לסדר את כל החוטים בארון חשמל עם כל הבלאגן שעשו שם, ויום אחד השקע של המכונת כביסה שלו קיצר החשמלאי שהביא הזדעזע שהערבים שמו לו משהו פשוט ולא טוב שיכל לשרוף בכיף את כל הבית, ולקוח אחר לא הבין למה לא יוצא כמעט מים מהברז החדש של הכיור- בתוך הצנרת היה הרבה אבנים...)
והסינים באמת ידועים בתור דייקנים
לקוח אחד ששיפץ בפעם השניה אחר שווה לו לשלם יותר על סינים (זה ההצעה שהוא קיבל אז) מאשר ערבים שאח"כ הוא שילם הרבה בשביל שיתקנו את כל הבעיות שעשו

מעצבי על

משתמש פעיל
יש למישהוא נסיון עם סינים בשיפוץ בית תיקוני רטיבויות צביעה חשמל וכל הדרוש לבית?
או על מי הייתם ממליצים ולא ערבים?

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש למישהוא נסיון עם סינים בשיפוץ בית תיקוני רטיבויות צביעה חשמל וכל הדרוש לבית?
או על מי הייתם ממליצים ולא ערבים?
למיטב ידיעתי,
יש גם יהודים שעושים את העבודה הזאת.

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה משיגים אותם?
אני צריכה ריצוף לחדר

מעצבי על

משתמש פעיל
יהודים הם קבלנים שלוקחים פועלים....
זה שיפוץ שמתאים יותר לקבלן מומחה ולא לחובבן

מעצבי על

משתמש פעיל
יש לך שמות של יהודים?
וצריכה גם לסגור מרפסת לחדר שינה שיהיה גם סוכה מישהוא מכיר בעל מקצוע בענין?

אלי 999

משתמש צעיר
איפה משיגים אותם?
אני צריכה ריצוף לחדר
איפה משיגים אותם?
יש לך שמות של יהודים?
וצריכה גם לסגור מרפסת לחדר שינה שיהיה גם סוכה מישהוא מכיר בעל מקצוע בענין?
שכל אחד יכתוב עיר או אזור כי אי אפשר לענות על שאלות האלו בלי לדעת את הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה