שאלה ערבים אל מול סינים

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק,
אחותי שיפצה לאחרונה עם פועלים סיניים,
השיפוץ לא כלל שבירת קירות כודו' אלא הסופה של נישות, קצת גבס, ריצוף מלא וסיוד.
היתה מרוצה ++ מהמחיר, מהדיוק, מהזריזות ובעיקר מהשקט הנפשי.
היא עשתה את זה בחופש הגדול, בלי קשר למלחמה.
מה שכן, היו להם כמה טעויות מגוחכות של חוסר הבנה, אבל הם תיקנו מיד.

YNG

משתמש צעיר
בשביל לשבור קירות אני יודעת שהאוקראיניים מצוינים, עושים ביום וחצי עבודה שערבים מורחים במשך שבוע וחצי.

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הסינים דייקנים מאד ועובדים בחריצות ובשקט
אבל צריך לקחת בחשבון שהם לא "בנויים" לבניות החאפריות שלנו לפעמים
אמר לי קבלן שהתנסה איתם הרבה-
הם טובים בלהריץ תכניות עבודה לדוגמא
אבל כשיש שינויים ומציאות בשטח שמכתיבה אחרת
וצריך להגדיל ראש-הסינים הם לא הכתובת....
וכן כשיש תכניות מתוחכמות יותר ופחות פשוטות, קשה להם עם זה...
בקטע הזה הערבים ימ"ש מומחיים יותר...

YNG

משתמש צעיר
הערבים מומחים כי אין להם בעיה לעבוד לא לפי הכללים, הם עוקפים תהליכים ועושים חאפ לאפ, הסיניים מאוד ישרים, ועובדים לפי הספר.

אני חייב בימים הקרובים להתחיל בשיפוץ רציני, אך נפלתי ברצון ה' בדיוק על תקופה מאתגרת שכזו,
כשאין צפי לחזרת הפועלים הערבים לשוק בתקופה הקרובה..., והתחלתי לחשוב ברצינות על רעיונות אחרים
לכן אשמח לשמוע ממי שיודע ומכיר-
- מהי העלות של פועלים סינים אל מול פועלים ערבים -

תודה לכל עונה ועונה, מעריך מאוד
גם אם הערבים כן יחזרו לשוק העבודה אסור להעסיק אותם אנחנו כבר לא הפרייארים שמפרנסים רוצחים

ברכה וישועה

משתמש פעיל
גם אם הערבים כן יחזרו לשוק העבודה אסור להעסיק אותם אנחנו כבר לא הפרייארים שמפרנסים רוצחים
אני מאמין שהערבים יחזרו לעבודה כולם ירצו לקחת אותם
אמר לי קבלן וותיק עד היום חשבנו שאנחנו מפרנסים אותם, התברר לנו היום שהם מפרנסים אותנו שיהיה לנו זול וכדומה

אני מאמין שהערבים יחזרו לעבודה כולם ירצו לקחת אותם
אמר לי קבלן וותיק עד היום חשבנו שאנחנו מפרנסים אותם, התברר לנו היום שהם מפרנסים אותנו שיהיה לנו זול וכדומה
יהיו הרבה שלא ירצו להחזיק אותם לאחר שהוברר בטבח המחריד שהיו הרבה ערבים שעבדו אצל יהודים ולכן ידעו הכל ...
ותאמין לי אפשר להסתדר גם עם הסינים ועוד יותר טוב עם עבודה עברית למהדרין ברגע שיכנס לציבור החרדי יהיו הרבה שישמחו לעבוד בזה
טרנספר עכשיו!!!!

ברכה וישועה

משתמש פעיל
יהיו הרבה שלא ירצו להחזיק אותם לאחר שהוברר בטבח המחריד שהיו הרבה ערבים שעבדו אצל יהודים ולכן ידעו הכל ...
ותאמין לי אפשר להסתדר גם עם הסינים ועוד יותר טוב עם עבודה עברית למהדרין ברגע שיכנס לציבור החרדי יהיו הרבה שישמחו לעבוד בזה
טרנספר עכשיו!!!!
אם הם יהיו אותו מחיר ילכו לסינים, אם לא הרבה ילכו לערבים
דרך אגב חיפשתי אישור רשמי של הצבא שהרבה ערבים שעבדו אצל היהודים ולכן ידעו הכל, אשמח באמת לדעת זאת אם זה התפרסם מגורם מוסמך

דרך אגב, זה לא שהסינים יותר טובים, פשוט הערבים הם חדלי מוסר עבודה בסיסי, הסינים זה פשוט סטנדרט עולמי קלאסי ולא החאפרים שהתרגלנו אליהם. מה שכן הם אולי לא נחים, אבל זה נכון גם לגבי אוקראינים ועוד.
מה שצריך להיזהר איתם זה שהם גנבים מדופלמים, לא להשאיר שום דבר יקר בבית ללא פיקוח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה