עזרה עקירת שן בינה כלואה- מכבי שלי

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
הכל עניין של סייעתא דשמיא ושליחים טובים...
עברתי לפני כמה שנים עקירה של שן בינה לא כלואה אצל רופא במכבידנט, היה סיוט נוראי, ההתאוששות היתה ארוכה וכואבת ונשארה לי טראומה רצינית. לפני כשנה הפנה אותי רופא השיניים לבית חולים, לעשות עקירה כירורגית של שן בינה כלואה קרובה מאוד לעצב (אחרי צילום פנורמי,שאישר זאת).
בשרי נעשה חידודין חידודין... ומרב פחד דחיתי ודחיתי עד שהכאבים היו בלתי נסבלים, בדחילו ורחימו נאלצתי לקבוע תור ולעשות את הטיפול...
לא תאמינו, אבל היה ממש ממש בסדר, הרופא הרדים את האזור ביסודיות רבה, וכשרק רמזתי על כאב קל, הוא מיד עצר והוסיף עוד חומר הרדמה... מה שהרגשתי היה רק לחץ חזק על השן.
משככי כאבים לקחתי רק באותו יום של הטיפול ואח"כ לא הייתי צריכה......
מעניין איפה עשית את העקירה????

אני עכשיו באמצע בירורים- רציתי לשאול אם משהו עשה עקירה בשערי צדק??? האם גם שם יש לי החזר???? ואיך הרופאים שם?????

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני עישיתי שתי עקירות:
אחת- כאבה בזמן הטיפול, אבל התאוששתי ממנה מהר יחסית. לא זכור לי שלקחתי משככי כאבים.
שניה- עבר שבוע ועדין כואב. הייתי מרותקת למיטה עם סחרחורות וכאבי ראש, ללא יכולת לאכול נורמלי או לדבר, או לצעוק:).
והסבירו לי שזה קשור לאותו מקום של השן ולרגישות של אותה שן עצמה.
כך שיתכן שיכאב ויתכן שלא, ואי אפשר לדעת מראש.

במרפאת השיניים הם טוענים שלא מזהירים קודם מפני כאבים, כי חמישים אחוז לא סובלים מזה.
תקוו שתפלו על החמישים אחוז..

*אפרת*

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אשכול מלחיץ!!!
מהודעה להודעה אני יותר רועדת...
משהי תוכל להסביר לי מה קורה כאן:
לפני שנה כאב לי מאוד כמובן שן בינה כלואה כמה ימים ועבר...
לפני חודש זה חזר.. כמה ימים ועבר (כאב קשה מאוד אבל נסבל).
מה המשמעות של הזנחה הזו?
האם יכול להיות ששן בינה תסתדר מאליה עם הזמן? אפילו סיכוי קטן?

סודה לשתיה

משתמש מקצוען
אשכול מלחיץ!!!
מהודעה להודעה אני יותר רועדת...
משהי תוכל להסביר לי מה קורה כאן:
לפני שנה כאב לי מאוד כמובן שן בינה כלואה כמה ימים ועבר...
לפני חודש זה חזר.. כמה ימים ועבר (כאב קשה מאוד אבל נסבל).
מה המשמעות של הזנחה הזו?
האם יכול להיות ששן בינה תסתדר מאליה עם הזמן? אפילו סיכוי קטן?
באמת אשכול לא נעים- אבל האמת צרת רבים חצי נחמה...;) לא נעים לסבול לבד.....;)
גם לי זה התחיל עם כאב קטן ועבר- אבל מלידה ללידה הכאב התגבר והפך לבלתי נסבל.
לכן אני ממליצה לך לטפל עוד לפני הכאבים האיומים....
כי זה פתאום מגיעה.....

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי לא כאב אף פעם עדיין רק ראו את זה בצילום
אבל אמרו לי הרבה שכדאי לי לטפל בזה כי פתאום זה מגיע
וברגע שזה יתעורר זה יכאב לי פחד ש!!!

Mix

משתמש מקצוען
גם אני מבררת על זה עכשיו אחי עשה אצל ד"ר לאופר ברמת גן
יש לו שיטה מיוחדת הוא לוקח אחרי העקירה דם מהיד ומזריק לשן זה עוצר את הדימום והכאב

ד"ר לאופר: 0544343929

1 היה אברהם

משתמש פעיל
יש לי 2 שיני בינה כלואת שקרובות מאד לעצב, לכן רופא כירוגי במרפאה לא יכול לעקור לי אותם אלא רק בבית חולים.
קיבלתי ממכבידנט הפניה לבית חולים.
רק רציתי לדעת אם משהי מכירה והתנסתה באיזה בית חולים הכי כדאי לי לטפל? אני רוצה מקום שיהיו שם מומחים, הבנתי שהשן שלי נמצאת במקום ממש רגיש - קרוב מאד לעצב ואני מאד חוששת....
וגם אני רוצה שיהיה לי החזר של מכבי שלי.

הייתי שמחה לשמוע מאלו שהתנסו ויכולים להמליץ לי בפה מלא (רק בלי שיני בינה...) על מקום שהוא הכי בטוח.

תודה מראש!!!
ב"ה, מכבי אישרו לי היום את ההחזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה