עצרת המליון-הקליפ

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מזכיר לי סיטואציה שהיינו עדים לה לפני כחודש.

גבר חילוני משכיל הרצה בפני קבוצת חרדים שאם היתה להם השכלה מינימלית כדבריו, הם היו יכולים להרוויח טוב ולכלכל את המשפחה.
אחד מהנוכחים, חרדי, פנה אל ה'נאור' ושאל אותו:
אתה יודע במה אני מתעסק בערב אחרי שעות הלימוד? אני גראמער.
לקח זמן עד שהסבירו מה זה גראמער (התוצאה הקרובה ביותר שהגיעו אליה היתה סטנדפיסט:)) וכשהמרצה הבין שאל אותו החרדי: תנחש כמה אני מרוויח בערב כזה?
ענה ה'מלומד': 300? אולי 500?
ענה הגראמער: ככה אתה מרוויח ליום עבודה?
ההוא השיב בהן.
ענה לו הגראמער: אני מרוויח על כל ערב כזה כ2500 שקל. ויש לי לא פחות מ20 ארועים בחודש....

כך שכושר ההשתכרות לא קשור לחשבון או אנגלית, היא קשור ליצירתיות!
וב"ה רוב האברכים היום הינם יצירתיים, ויחד עם לימוד התורה מצליחים להתפרנס לא ברווח גדול, אבל ילדיהם אינם רעבים ללחם.

ולגבי השכלה, נראה נאור חילוני מצוי מסכים לשבת ולחדד את מוחו ביגיעה 2 סדרים ביום.

הניה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
תקפיצו שוב את הקובץ, הוא כבר לא קיים, ואולי יש למישהו חלק מהסרטה?

שירהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נ פלוס;1217105:
למה נראה לך שלחרדים אסור לעשות כלום? ולחילונים מותר לעשות הכל!!! מותר לאלי כהן לצאת בקומפיין "ננצח את הקיצונים!" וכד' וכד' וכד' בא נראה את התגובות אם זה היה הפוך????? והחרדים היה אומרים ככה על חילונים?! נמאס לי לראות איך חרדים מתגוננים על חילונים!!
הנה 3 דוגמאות (ויש עוד מליון) ממעשי יום יום נגד ציבור שלם! ואם אנחנו עושים משהו קטן אז מה??
קודם כל תבדוק את הוידאו הזה-
צפה בקובץ המצורף 188582

וזה פוסטר שעלה בפייסבוק באמצע יום השבת בזמן שכולנו סביב שולחן השבת, החליטו סטטוסים מצייצים לפרסם תמונה פרובוקטיבית ושקרית על החרדים במדינה ישראל!!

צפה בקובץ המצורף 188587

ועכשיו תראה מה ההבדל בין מרתון לעצרת

צפה בקובץ המצורף 188591

וואו, איזו שנאה את מנסה ללבות?
ונראה לך שבזה את עושה את רצון ה'?????
כן, כשומרי תורה ומצוות נדרש מאיתנו הרבה יותר!!!!
בתפילה כ"כ הרבה מבקשים על שלום בעם ישראל והשלום הזה לא יכול לבוא אם זו הגישה.

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מלפפון;1217303:
מזכיר לי סיטואציה שהיינו עדים לה לפני כחודש.

גבר חילוני משכיל הרצה בפני קבוצת חרדים שאם היתה להם השכלה מינימלית כדבריו, הם היו יכולים להרוויח טוב ולכלכל את המשפחה.
אחד מהנוכחים, חרדי, פנה אל ה'נאור' ושאל אותו:
אתה יודע במה אני מתעסק בערב אחרי שעות הלימוד? אני גראמען.
לקח זמן עד שהסבירו מה זה גראמען (התוצאה הקרובה ביותר שהגיעו אליה היתה סטנדפיסט:)) וכשהמרצה הבין שאל אותו החרדי: תנחש כמה אני מרוויח בערב כזה?
ענה ה'מלומד': 300? אולי 500?
ענה הגראמען: ככה אתה מרוויח ליום עבודה?
ההוא השיב בהן.
ענה לו הגראמען: אני מרוויח על כל ערב כזה כ2500 שקל. ויש לי לא פחות מ20 ארועים בחודש....

כך שכושר ההשתכרות לא קשור לחשבון או אנגלית, היא קשור ליצירתיות!
וב"ה רוב האברכים היום הינם יצירתיים, ויחד עם לימוד התורה מצליחים להתפרנס לא ברווח גדול, אבל ילדיהם אינם רעבים ללחם.

ולגבי השכלה, נראה נאור אחד חילוני מסכים לשבת ולחדד את מוחו ביגיעה 2 סדרים ביום.

*גראמער
הוא מרוויח ביום 1500$ (אתה מוזמן לעשות סקר ;))

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שירהה;1217314:
וואו, איזו שנאה את מנסה ללבות?
ונראה לך שבזה את עושה את רצון ה'?????
כן, כשומרי תורה ומצוות נדרש מאיתנו הרבה יותר!!!!
בתפילה כ"כ הרבה מבקשים על שלום בעם ישראל והשלום הזה לא יכול לבוא אם זו הגישה.

לא שנאה ח"ו
אני הסביר לך למה התכוונתי-
אם החילונים רואים איזה תמונה / וידאו וכד' שזה לא מריח להם הכי טוב! מיד יש כתבות בכל העיתונים ואתרים! "גיוואלד!! חרדי כתב..../ אמר..../ חשב וכד'
ומה עם כל הפוסטרים והקליפים שהם עושים נגד חרדים? על זה אין קול קורא בכלל!!
סליחה עם לא הייתי ברורה!

דודיק

משתמש רשום
נכתב ע"י HUBHCBH;1217299:
ילדים לא לריב!!

כאן זה לא המקום!

אפשר להעלות שוב את הסרט?....
להזכירך כאן זה פורום "איש את רעהו"
ואיפה נתפלמס אם לא כאן
ואני חושב שמי שלא יודע להבחין בין וויכוח מכובד (בלי כיניוים...) למריבה
אולי הוא הילד...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אאססתתרר;1217326:
סליחה על הבורות, אבל מה זה?

גראמער- עורך בהומור את המצווה טאנץ.

השתמשתי בביטוי כגראמען- מען- איש, בעל ---.
בכל זאת תיקנתי, ותודה על ההארה.

שירהה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נ פלוס;1217327:
לא שנאה ח"ו
אני הסביר לך למה התכוונתי-
עם החילונים רואים איזה תמונה / וידאו וכד' שזה לא מריח להם הכי טוב! מיד יש כתבות בכל העיתונים ואתרים! "גיוואלד!! חרדי כתב..../ אמר..../ חשב וכד'
ומה עם כל הפוסטרים והקליפים שהם עושים נגד חרדים? על זה אין קול קורא בכלל!!
סליחה עם לא הייתי ברורה!

נכון, כי מאיתנו הציפיות יותר גבוהות , וזו גאוותנו!
ואנחנו באמונתנו מסוגלים לעמוד בציפיות האלו!!!!!
שהם יעשו מה שהם רוצים, אבל אנחנו לא צריכים לרדת לרמה הזו

שריתאליז

משתמש מקצוען
לגבי החשבון..
כשהייתי תלמידה בתיכון זכור לי שהיתה לי בעיה עם משוואות שהייתי צריכה לפתור.
אחי - בחור ישיבה פתר לי אותה ב-3 דרכים שונות. תוצאה מדויקת! ולא לפי מה שלמדנו בכיתה!!!
חומר למחשבה..

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י levy;1217252:
לא כמו שהיה לפני השואה, שאז יכלו לגור בבית אחד חילוני וחרדי, ולא היתה כל הפרדה.

?????
מישהו פה צריך ללמוד שוב הסטוריה ....
[אבל לא ליב"ה :)]

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מרימית;1217404:
תעלו אותו עוד פעם בבקשה!!!!!!!
זה באמת לא ראוי
בעיקר בגלל שהוא מסלף לחלוטין את דברי המשנה, ומציג את התמונה המונוכרומטית שהחילונים כל כך אוהבים ליצור..
זה קליפ חילוני, עם תמונות של חרדים.

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י נ פלוס;1217105:
למה נראה לך שלחרדים אסור לעשות כלום? ולחילונים מותר לעשות הכל!!! מותר לאלי כהן לצאת בקומפיין "ננצח את הקיצונים!" וכד' וכד' וכד' בא נראה את התגובות אם זה היה הפוך????? והחרדים היה אומרים ככה על חילונים?! נמאס לי לראות איך חרדים מתגוננים על חילונים!!

שכחת? אנחנו בגלות!
לא צריך להתגונן עליהם, אבל אנחנו צריכים יותר ליזהר בתגובותינו.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דודיק;1217276:
אם סיימתי כמה וכמה מסכתות כנראה שאני יודע כמה זה 2+2
והכוונה ללא יודע חשבון זה קצת מעבר יותר בכיוון האלגברה
ובחור ישיבה ממוצע לא יודע חשבון ברמות האלה
אבל גדולי ישראל החליטו שהוא לא צריך יותר מזה
ומי שצריך יוכל אחרי החתונה להשלים פערים

תרגיש בנוח. אני למדתי חשבון אלגברה גאומטריה ועוד...עברתי את המבחנים בציונים גבוהים ו.. לא זוכרת כלום, תתנו לי בעיה באלגברה אני לא ידע איך להתחיל אותה..
סתם כי מצחיק אותי כל פעם שמדברים על בחורי הישיבות חסרי ההשכלה. אפשר לחשוב שכל מי שסיים תיכון הוא סופר אינטלגנט יודע אנגלית, מתמטיקה, גאוגרפיה, כימיה פיזיקה, הסטוריה ביולוגיה, על בוריו.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
תעלו אותו עוד פעם בבקשה!!!!!!!

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י קקטוס;1216194:
זה כבר מאוחר, כי הסערה התחוללה..
אמילי עמרוסי - ישראל היום
הקליפ הזה כבר עשה נזק עצום בין יושבי הקרנות שעולמם מתרכז במחשב. כמה כואב מה שמשהו הצליח להרוס כדי להרוויח כסף ו/או פרסום.
אני משתתפת בפורום של דתיות וחרדיות באנגלית ומישהי העלתה שם קליפ תגובה (נראה לי שלא ראתה המקורי) - תמונות של חיילים עם חזות דתית/ חרדית מתפללים/ עובדים וכו' ל"אנו משכימים..." ותמונות של חרדים אוכלים/ מפגינים וכו' ל"דברים בטלים".

אבדו את כל המסר של ערך לימוד התורה.

ובנוסף שלחו לי בלוג באנגלית (שלא פתחתי) עם כותרת שמשמיץ את העצרת עם תמונה של ביבי מהקליפ.

פשוט כואב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה