עצות להתחזקות

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ממליצה מאד ללמוד ספרי מוסר
פסקות, לפי תאריכים או 5 דקות כל יום.
"אהבת חסד" "שמירה"ל "
או על התפילה, חינוך ילדים , שלום בית

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י album;1278106:
ממליצה מאד ללמוד ספרי מוסר
פסקות, לפי תאריכים או 5 דקות כל יום.
"אהבת חסד" "שמירה"ל "
או על התפילה, חינוך ילדים , שלום בית

כדי להתמיד בלימוד המוסר - נרשמתי לארגון "שתי הלכות ביום" ואני מקבלת בכל יום למייל קטע של מוסר יומי מה"פלא יועץ" ומ"אורחות צדיקים" (בתחילה, ביקשתי רק את ה"פלא יועץ" זה היה הספר הראשון שהם הציעו במסלול של לימוד מוסר, כשסיימו את הספר והתחילו מתחילה ביקשתי להצטרף גם ל"אורחות צדיקים")
ככה, כשאת מקבלת את זה בשעת בוקר מוקדמת מידי יום, בטוח שתלמדי.
גם שמיה"ל אפשר לקבל מהם.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
יש את ה"קו שלך" מאד מומלץ. ובמיוחד את השיעורים על הצניעות. מאד מוצלח!0722722344

מרגלית10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש גם קו מאוד מוצלח של הרב אליהו שירי (אני חושבת שכך קוראים לו) כל יום כמה דקות של חיזוק בכ"מ תחומים, חזק, קצר וקולע!
אין לי עכשיו את המספר אולי למישהו יש ויעלה, אם לא אנסה למצוא אותו.

שרית גולד

משתמש רשום
נכתב ע"י מרגלית10;1278345:
יש גם קו מאוד מוצלח של הרב אליהו שירי (אני חושבת שכך קוראים לו) כל יום כמה דקות של חיזוק בכ"מ תחומים, חזק, קצר וקולע!
אין לי עכשיו את המספר אולי למישהו יש ויעלה, אם לא אנסה למצוא אותו.

יש לו כמה הרצאות בהידברות הוא קאוצ'ר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה