קורונה עצומה להקלה ולעזרה לשוהים במחלקות הקורונה בבתי החולים-תכנסו ותשפיעו

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לא התכונתי להכנס להאשמות,
זה אכן לא מתאים בנתונים האלה.

אלא, מי לוקח על עצמו את האחריות לגרום לעוד בנ"א להדבק בקורונה.
ואף אחד לא יודע אם הוא ידבק / לא ידבק, לא יחלה / יחלה ולאיזה מצב חולי הוא יגיע.

ואם היו יודעים בוודאות שיש אפשרות למנוע הדבקה - מסתמא, היו נותנים להכנס בנתונים האפשריים.
לפעמים לוקחים סיכון עצמי כדי לסעוד את היקרים לנו!!
אם בנאדם בריא , צעיר וללא מחלות רקע יודע שאבא /סבא שלו יכול למות אם הוא לא יסעד אותו
הגיוני שיקח על עצמו את הסיכון האישי למענו
ואפילו אם היו מבקשים ממנו לחתום שהוא לוקח אחריות הוא היה חותם.
סה"כ מדברים על להיכנס במיגון מלא עם מודעות מוגברת להיזהר.
לדעתי נסיעה באוטובוס עם מסיכה מסוכנת באותה מידה ואולי יותר....למה מישו יודע אם זה שיושב/עומד לידו לא חיובי??
וכשבן משפחה חולה בשפעת בבית, נועלים עליו את הדלת ואומרים לו "תסתדר"
או שדואגים לו ועושים למענו הכל???
ושפעת זה לא מדבק??
פופורציות!
פופורציות!!
איבדנו את זה

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מתוך היכרות קצת עם הנושא אני מציע כדלהלן:
1. צריך להקים מלונית קורונה למלווי החולים, שהעלות של זה תושת על המלווים [אלא אם כן משה"ב יסכים לממן אבל זה כבר מורכב יותר] ואין כניסה ויציאה מהמלונית אלא למחלקת הקורונה, וכמובן שיצטרכו שמירה הדוקה שלא יוכלו להסתובב בשאר בית החולים, שזה כנראה הפחד הגדול של משרד הבריאות.
2. כמו כן שבכל פעם שהרופאים נכנסים למחלקה המלווים יוצאים כדי שלא ידביקו את הרופאים.
3. הדבר הזה יכול להועיל גם במניעת החשש הגדול של קריסת מערכת הבריאות, שהרי ככל שאין מלווים הצוות צריך להכנס יותר, וממילא סיכון ההדבקה שלו עולה. ואילו כשיש מלווים גם אם הם ידבקו זה לא משבית את מערכת הבריאות.
4. אין ספק שהטיפול לוקה בחסר, אפילו שיש מאמצי על של הצוותות הרפואים שבאמת מוסרים נפשם בתנאים קשים, אך בכל זאת אי אפשר להעניק טיפול מושלם בצל החשש מההדבקה. מה גם שמשה"ב הוא שמנחה אותם להזהר יותר מכל אזרח כדי שלא תושבת מערכת הבריאות.
5. הציבור החרדי שלפי כמה פירסומים לדאבון לב מאכלס הרבה מאוד מהמיטות במחלקות הקורונה, חייב לעורר על כך זעקה בתקשורת הכללית. ולא לסמוך על הציבור הכללי שכנראה הקורונה פגעה בו פחות ואין הרבה אנשים שמכירים את הענין.

היה לי דוד שהיה בבית חולים בגל הראשון והצליחו להכניס לשמה חבר והוא מעיד שלולי החבר שעזר לו בדברים הכי בסיסים הוא לא יודע אם היה שורד
ועכשיו אני מכיר יהודי יקר ששוכב בבית חולים ומצבו מדרדר והם לא מסכימים להכניס אף אחד
ובניו יורק חחקו חוק שאסור שלא להכניס קרובי משפחה או מתנדבים אחרי מה שקרה שם בסביבות פסח
וגם בשגרה ידוע שאין דומה בין מי שיש לו מלווה לבין מי שלא
וכ"ש עכשיו שיש לצוות הגבלה כמה פעמיים מותר להיכנס
בבקשה תפקו עניים זה כבר עלה לנו במספיק קורבנות

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אותי דווקא מעניין הפוך,
אין לי תשובה על זה, אבל זה באמת מעניין אותי.

נניח שנכנס בן משפחה במיגון מלא, ונדבק במחלקה בקורונה אחרי שביקש והתחנן להכנס - ונתנו לו.
את מי יאשימו?
את הבית חולים? או את מי שנכנס לסעוד את החולה?
זה שאלה מאוד היפוטתית, שכן המציאות הוכיחה שיש הדבקה מינימלית מאוד לצוותי מחלקות הקורונה.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
מתוך היכרות קצת עם הנושא אני מציע כדלהלן:
1. צריך להקים מלונית קורונה למלווי החולים, שהעלות של זה תושת על המלווים [אלא אם כן משה"ב יסכים לממן אבל זה כבר מורכב יותר] ואין כניסה ויציאה מהמלונית אלא למחלקת הקורונה, וכמובן שיצטרכו שמירה הדוקה שלא יוכלו להסתובב בשאר בית החולים, שזה כנראה הפחד הגדול של משרד הבריאות.
2. כמו כן שבכל פעם שהרופאים נכנסים למחלקה המלווים יוצאים כדי שלא ידביקו את הרופאים.
3. הדבר הזה יכול להועיל גם במניעת החשש הגדול של קריסת מערכת הבריאות, שהרי ככל שאין מלווים הצוות צריך להכנס יותר, וממילא סיכון ההדבקה שלו עולה. ואילו כשיש מלווים גם אם הם ידבקו זה לא משבית את מערכת הבריאות.
4. אין ספק שהטיפול לוקה בחסר, אפילו שיש מאמצי על של הצוותות הרפואים שבאמת מוסרים נפשם בתנאים קשים, אך בכל זאת אי אפשר להעניק טיפול מושלם בצל החשש מההדבקה. מה גם שמשה"ב הוא שמנחה אותם להזהר יותר מכל אזרח כדי שלא תושבת מערכת הבריאות.
5. הציבור החרדי שלפי כמה פירסומים לדאבון לב מאכלס הרבה מאוד מהמיטות במחלקות הקורונה, חייב לעורר על כך זעקה בתקשורת הכללית. ולא לסמוך על הציבור הכללי שכנראה הקורונה פגעה בו פחות ואין הרבה אנשים שמכירים את הענין.
בקיצור לספח מתנדבים לצוות בית החולים.
זה הכי עושה שכל.
יש היום מאות אלפי מובטלים, שכולם נשמות טובות ובטח היו שמחים.
אבל לפי הקלאסה של הביורוקרטיה אצלנו...
הלוואי ויקרה

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
ולגבי העצומה- מישהו מסתכל על זה ???
אין לי בעיה לחתום, אבל זה משפיע בכלל?

ולמה ארגוני עזרה כמו עזר מציון שיושב בבני ברק לא לוחץ על מעייני ישועה שיתנו להם להכניס מתנדבים??
התלונה זה עליהם?
צריך להכיר ולהוקיר שבאיכילוב הם כן הצליחו...

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
כמעט כל הנתונים של הנגיף הזה והמסתעף לו הם משוערים.
זו בדיוק הבעיה בכל ההתנהלות מולו.
למה משוערים. יש רופאים ואחיות שנמצאים קבוע במחלקות, ויש נתונים מדוייקים על אחוזי ההדבקה שלהם.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

דיברתי כעת עם חוה מהמודעה של עזר מציון (חברה )
וזה מה שהיא כתבה לי

*החלמתם מקורונה ותרצו לסייע בתוך המחלקה?*
בעידוד, תמיכה ובעזרה קלה? בידכם לתת כח למאושפזים המבודדים להחלים!!
*

הצטרפו עכשיו לחסד גדול ונדיר!!*

המתנדבים כמובן ימוגנו ויעברו הדרכת צוות מניעת זיהומים כדי להימנע מסיכון.
*ההתנדבות בביה"ח איכילוב*
לפרטים והצטרפות http://api.whatsapp.com/send?phone=972529580045&text=התנדבות_קורונה

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
דיברתי כעת עם חוה מהמודעה של עזר מציון (חברה )
וזה מה שהיא כתבה לי

*החלמתם מקורונה ותרצו לסייע בתוך המחלקה?*
בעידוד, תמיכה ובעזרה קלה? בידכם לתת כח למאושפזים המבודדים להחלים!!
*

הצטרפו עכשיו לחסד גדול ונדיר!!*

המתנדבים כמובן ימוגנו ויעברו הדרכת צוות מניעת זיהומים כדי להימנע מסיכון.
*ההתנדבות בביה"ח איכילוב*
לפרטים והצטרפות http://api.whatsapp.com/send?phone=972529580045&text=התנדבות_קורונה
עד כמה חסר להם מתנדבים?

עצובית

משתמש פעיל
כל מילה נכונה
אנחנו נמצאים בסרט הזה במעייני הישועה
עם אדם שהיה לפני המחלה בנ"א חזק ובעל אמונה
והמצב הנפשי שלו הדרדר בגלל הבדידות והנטישה של הצוות
וחוסר היכולת של המשפחה לתמוך בו מקרוב.
לתשומת לב הקישור לא מפתח במכשיר מסונן

chavib

משתמש פעיל
@chavib
הכתובת מייל שרשמת לא תקינה
היא עם # במקום שטרודל,כי מוחקים פה כתובות מייל,תחליפי לשטרודל וזה יהיה מעולה
תודה לכל המגיבים והמעודדים!
לגבי העצומה,אנחנו (בני המשפחה) באמת מתלבטים עדיין למי יהיה הכי יעיל לפנות איתה-לבתי חולים,לחברי כנסת,לשר הבריאות וכדו' וזה גם סיבה שפרסמנו את זה כאן בשביל לקבל עצות ורעיונות מבעלי נסיון, בינתיים כבר החכמנו -למשל שבאיכלוב כבר מרשים למתנדבי עזר מציון להכנס.

chavib

משתמש פעיל
כל מילה נכונה
אנחנו נמצאים בסרט הזה במעייני הישועה
עם אדם שהיה לפני המחלה בנ"א חזק ובעל אמונה
והמצב הנפשי שלו הדרדר בגלל הבדידות והנטישה של הצוות
וחוסר היכולת של המשפחה לתמוך בו מקרוב.
לתשומת לב הקישור לא מפתח במכשיר מסונן
פתחנו את זה באמצעות נטפרי,יש משהו יותר חסום מהם?

SMN

משתמש מקצוען
סבא שלי נכנס למעייני הישועה השבוע
ופשוט כל מילה שכתבו פה נכון
הוא בודד אפי' טלפון נגמר לו הבטריה ולא היה מי שיטעין לו(הוא לא כל כך יודע איך מטעינים , שייך לדור הקודם)
ניסינו לבקש להתחנן להכניס אליו מחלימי קורונה כגון חתנו , ואין עם מי לדבר
חייבים כדי להציל חיים לעשות משו יש אנשים יכולים למות מבדידות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה