עסק ביתי להדפסת תמונות - מה דעתכם?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מבין שלל רעיונותי לתוספת הכנסה, חשבתי ברצינות על הקמת עסק ביתי לפיתוח תמונות, אבל יש לי המון שאלות וצדדים לא ברורים, אשמח לכל מידע ועצה:
בעניין ההשקעה הראשונית - בכמה זה מסתכם ומה הרווחים הצפויים (אחרי קיזוז ההוצאוצת השוטפות)? הבנתי שככל שהמכונה יותר יקרה, עלות ההדפסה יורדת. זה נכון?
איזה מינילאב כדאי, עם מי אפשר להתייעץ בנושא? האם חייבים תוכנה ייחודית לשליחה להדפסה והאם צריך גם גליוטינה?
האם זה מבוקש? עד כמה אנשים מפתחים תמונות היום? אני למשל כמעט ולא מפתחת. יש לנו חנות צילום ברדיוס הלא מאוד קרוב. ובכלל האם עדיףלעבוד עם לקוחות דרך הרשת?
מה לגבי עבודה עם צלמים? אם ההדפסה תצא איכותית ומשתלמת, זה בא בחשבון או שהם יעדיפו חנות צילום מסודרת? (ואם זה עסק כדאי, למה בד"כ צלמים לא מפתחים לעצמם?)
מהצד של העבודה השוטפת - מה זה דורש ממני? האם צריך להתאים את ההדפסה לכל לקוח לפי סוג התמונות שלו או שמכוונים ערכים פעם אחת ומריצים? ומכיון שאני לא מתכוונת שאנשים ישבו אצלי על עמדות מחשב לבחור את התמונות אלא יביאו תקייה מוכנה ומסודרת, האם זה ירתיע אנשים? כמה מקום בבית זה תופס? יש לי מרפסת סגורה קטנה שאני יכולה להקצות לצורך העניין.
זה מה שעולה לי בינתיים. מי שיש לו נסיון, אשמח שיחכים אותי.
תודה רבה

בובת חרסינה

משתמש צעיר
הייתה לנו ברחוב אחת שעשתה את זה ומאוד מהר גם סגרה את זה.

אנשים לא מפתחים תמונות היום,כמעט

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היום הרווחים העיקריים בתחום הזה הם בהדפסה על מוצרים - מחזיקי מפתחות, מגנטים וכד'

חנוש-

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מכירה מישהי שפתחה פוטו, בלי להחזיק את המכונות,
אלא שלחה לפיתוח בחוץ כמובן במחיר מוזל מאוד

ההשקעה הראשונית שלה הייתה באיזור ה150,000
על המקום, המחשבים, האלבומים, המסגרות וכו'.

עם הזמן בלית ברירה, כמו שכתבו לך שזה עסק שמכניס בעיקר בערבי חגים,
היא הוסיפה עוד דברים לעסק עצמו.
זה שווה במקום שאין לך כלום פיתוחי תמונות באיזור.
במקום שיש אפילו מרחק של כמה רחובות או בשכונה הצמודה פוטו מפותח, יהיה לך קשה כמשקיעה יחידה להגיע למחירי רשת, מה שרב חנויות הפיתוח הן היום, רשתות.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני מדפיסה אצל פוטו מסודר.
יש פוטו אחר ש"יושב" עלי כבר הרבה זמן שאעבור אליו,
והציע לי הנחה ניכרת.
אבל הם מאוד כבדים, ולא התעלפתי מהאיכות שם.
בפוטו שלי אני די לוחצת להם על הכפתור.
"אני חייבת את זה עכשיו". והוא אומר לי "תשלחי,
אני מוציא לך".
העיר לי על כפילויות, משאיר לי חומר בחוץ, ומנהל את
החשבון. מודיע לי כשצריך להכניס לו כסף לחשבון שלי אצלו.
מרוצה ממנו מאוד, ולא אחליף אותו כ"כ מהר......

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חפציבה;2307530:
היום הרווחים העיקריים בתחום הזה הם בהדפסה על מוצרים - מחזיקי מפתחות, מגנטים וכד'

הבנתי שגם התחום הזה עובד על מתח רווחים מאוד נכון. האם אני צודקת?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
למה בערבי חגים? לפני ר"ה אני מבינה, אבל למי בוער בערב פורים או פסח לפתח תמונות? אם הייתי מפתחת הייתי בוחרת לעצמי את הזמנים היותר שקטים בשנה ויש בהם פחות הוצאות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה