דרוש מידע עם מה כדאי לעטוף את השיש?

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שמעתי על פטנט להדבקת טפט - להשפריץ קודם על השיש ספריי חלונות,
יש למישהו פרטים מדויקים?

אני ריססתי וניגבתי את השיש לא לגמרי וכך הדבקתי.
ניסיתי עם ריסוס ובלי ריסוס ויצא הרבה יותר יפה איפה שריססתי והרבה יותר קל להדביק אפילו איזורים גדולים יותר.

אסתיס

משתמש מקצוען
פוליגל!! נח , אסתטי, חצי שעה והשיש מכוסה, במוצאי החג ישר לפח. שנים שאנחנו עם זה, פשוט תענוג.

פרי הארץ

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לנו יש שיש מברזל מיוחד לפסח ששמים אותו על הכיור ולפני זה שוטפים את השיש אם מים חמים וזהו

mum

משתמש מקצוען
אנחנו שמים כבר שנים פוליגל
כיף, נקי, לא הרבה עבודה לשים וגם לא להוריד
פשוט ופרקטי
את החלק של הקיר עושים חריץ לא עד הסוף והפוליגל מתקפל,
בצד ההפוך עושים חריץ בגובה השיש (אם אין קנט) וכך זה מושלם מכסה הכל
מדביקים קצת פה ושם עם סלוטייפ לבן,
חבל שלא ראיתי את ההודעה שלך קודם.
שנה שעברה גיס לי עשה לי את זה והי מהמם.
אתמול עבדדנו על זה עד אור הבוקר (כמעט) ולא יצא כזה יפה- לא חשבתי על הרעיון של החריץ.

במקום בסלוטייפ התשמשתי בדבק חשמל רחב לבן- זה ממש מצוין.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אם הכיריים באמצע המשטח, את תנסי להמשיך את הרצף של הטפט. בגלל הפרשי הגובה נוצרים עיוותים.
עדיף לחתוך ממש לפני ולהתחיל שוב ממש אחרי ואז לשים רצועות סביב הכיריים. אצלי ממש לא רואים את החיבורים ויצא אסטטי ובקלות.

מיריומה

משתמש מקצוען
אני עושה כל שנה עם הטפט הגרמני, יורד בקלות, לא לקוח הרבה זמן בכלל אחרי שתופסים את הרעיון

IMG_0775~1.jpg

999 ריצ'ל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצא לי מלא בועות בטפט
למישהו יש עצההההה

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איך מורידים את הטפט בקלות מהשיש,?
יש לי חתיכת שיש שמפריד בן החלבי לבשרי והטפט ממאן לרדת ממנו,
הטפט כסוף שנמכר בחנויות בבני ברק, נראה לי שזה לא גרמני

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
איך מורידים את הטפט בקלות מהשיש,?
יש לי חתיכת שיש שמפריד בן החלבי לבשרי והטפט ממאן לרדת ממנו,
הטפט כסוף שנמכר בחנויות בבני ברק, נראה לי שזה לא גרמני
לא יודע אם הוא גרמני, אבל הוא חתיכת נאצי.. הרס לי את כל הערב. גמר את הידים בגירודים עם שפכטל וציפורנים.
כל החג התלהבנו מהגאונות והערב קיבלנו את זה בפרצוף.
כותרת ראשית בדף התזכורות לשנה הבאה: "לא לקנות טפט!!!"

רחלשקרקה

משתמש סופר מקצוען
לא יודע אם הוא גרמני, אבל הוא חתיכת נאצי.. הרס לי את כל הערב. גמר את הידיים בגירודים עם שפכטל וציפורניים.
כל החג התלהבנו מהגאונות והערב קיבלנו את זה בפרצוף.
כותרת ראשית בדף התזכורות לשנה הבאה: "לא לקנות טפט!!!"
כנ"ל אנחנו. מנסים למצוא עיצה מול הנאצי הזה.
יש לנו עוד 80% שיש ולא מתקלף. מישהו?

mirier

משתמש מקצוען
לא מנסיון.
אבל אולי אפשר לנסות עם סנט מוריץ מהצד, כלומר שיכנס קצת מתחת הטפט ולהוריד כל פעם קצת.
זכור לי שסנט מוריץ מוריד שאריות של דבק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה