עזרה על סף ייאוש! מה קניתם לאשה לחג?

מצב
הנושא נעול.

יהודה לייב

משתמש פעיל
יש לי כזה ואני ממליץ מנסיון
כרית שעושה מסאז כיפי ומפנק
כל אחד ישמח לקבל
אפשר להשיג גם בארץ ביותר יקר
https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/domamifit-electric-infrared-neck-massager-pillow-shiatsu-cushion-massage-neck-back-waist-body-heating-kneading-massage-pillow/32967675272/?v[Color]=Brown+no+box&v[Plug+Type]=US+Plug&v[Standard+Voltage]=220V#df844rtruruu6r
ביאור (6).png

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
שמעתי על מישהו שאמר שהוא קונה לכל חג נעלי בית.
שאלו אותו: מילא לפסח או לסוכות, אבל מה אתה קונה לשבועות? הרי נעלי הבית עדיין לא בני חודשיים!
-"לפסח אני קונה נעלי בית שמחזיקות רק עד שבועות"!

שמעתי על מישהו אחר שמקפיד לקנות דווקא בגד, אז הוא קנה מיקרוגל וגרביונים...

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ועכשיו באמת בואו נעשה את רשימת המתנות הגדולה שכל אחד יוכל להתאים בדיוק מה שהוא צריך!
לא הכל חייב להיות יקר! מצורף מחיר משוערך
* שרשרת זהב כ1200 ש"ח
*טבעת זהב כ650 ש"ח
*טבעת יהלום כ2000 ש"ח
*עגילים זהב כ500 ש"ח
*הכל מגולדפילד כ120 ש"ח
*בגד לחג (אם זה נחשב מתנה או חובה..) כ550 ש"ח
*זמן לצאת יכול להגיע ל2000 ש"ח
*ביחד במסעדה כ200 ש"ח
*תמונה יפה כ150 ש"ח
*שעון מהודר כ380 ש"ח
*

קרעפט

משתמש מקצוען
אחרי כמה פעמים שגיליתי כמה אני 'מוצלח' בלקלוע לטעם שלה אני חושב שהכי טוב לשאול את הגברת מה היא רוצה לחג.
כל הקטע הזה של להפתיע אותה הרבה פעמים האישה מודה מבחוץ ורוטנת מבפנים על העגיל המוזר שהוא קנה לה בבסטת ערב חג בגאולה (כן, ראיתי את זה שם)
חוסך הרבה כאב ראש לפני והרבה עגמת נפש אחרי.
ובימינו שבהרבה בתים שהאשה מביאה את הכסף והבעל את המעשרות אז כל הקטע של הוא הגבר קונה לה פחות משמעותי, מה שמשמעותי הוא זה ההתייחסות מסביב לעניין, לא להיזכר אחרי שריפת חמץ שיש דין בהלכות יום טוב שצריך לקנות לאישה משהו, עם תחילת חדש ניסן לנסות להתכוונן על מטרה, לדאוג שזה יגיע בזמן, ולתת עם חיוך ומילה טובה וזהו
ואם אפשר עוד איזה מכתב בנאלי שחוזר על עצמו מה טוב...

כסף-חכם

ליווי משקיעים פאסיביים בשוק ההון
מנוי פרימיום
שלחתי לינק לאשכול לבעלי...:)
אז אולי תעלי פה גם מה את רוצה או מה יעשה לך טוב
גם אנחנו נדע מה לקנות וגם בעלך יראה ויקנה לך:rolleyes:

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז אולי תעלי פה גם מה את רוצה או מה יעשה לך טוב
גם אנחנו נדע מה לקנות וגם בעלך יראה ויקנה לך:rolleyes:
אני הייתי שמחה בשובר לחנות אהובה.
+ מתנה אישית קטנה וחמימה (משהו עם כיתוב/תמונה אישית. אולי עט, מגבת, מחזיק מפתחות שעון וכו')
+הכי הכי חשוב ברכה כנה ואמיתית מהלב.

תודה מראש;):):p:rolleyes:

רחלי ר

משתמש מקצוען
אחרי כמה פעמים שגיליתי כמה אני 'מוצלח' בלקלוע לטעם שלה אני חושב שהכי טוב לשאול את הגברת מה היא רוצה לחג.
כל הקטע הזה של להפתיע אותה הרבה פעמים האישה מודה מבחוץ ורוטנת מבפנים על העגיל המוזר שהוא קנה לה בבסטת ערב חג בגאולה (כן, ראיתי את זה שם)
חוסך הרבה כאב ראש לפני והרבה עגמת נפש אחרי.
ובימינו שבהרבה בתים שהאשה מביאה את הכסף והבעל את המעשרות אז כל הקטע של הוא הגבר קונה לה פחות משמעותי, מה שמשמעותי הוא זה ההתייחסות מסביב לעניין, לא להיזכר אחרי שריפת חמץ שיש דין בהלכות יום טוב שצריך לקנות לאישה משהו, עם תחילת חדש ניסן לנסות להתכוונן על מטרה, לדאוג שזה יגיע בזמן, ולתת עם חיוך ומילה טובה וזהו
ואם אפשר עוד איזה מכתב בנאלי שחוזר על עצמו מה טוב...
חד משמעית!
אני בטוחה שאשה תהנה פי מיליון מהזמנה: בואי נצא ביחד לחפש מתנה בשבילך, משו שאת באמת אוהבת.
מאשר המתנה הכי יקרה- בהפתעה.

יש בזה הכל! גם תשומת לב, גם טיול משותף, (ההזמנה היא עצמה הפתעה, ונכון שהיא מגיעה שבוע לפני החג..... עדיין זה שווה פי מיליון) גם מתנה באמת באמת כלבבה.
תכלס, אף אחד לא יכול ללכת עם הראש של השני, עם הלב של השני,
ודבר נוסף, עצם הקנייה היא חוויה, בשביל זה בעלי החנויות משקיעים כל כך בעיצוב החנות/ מבחר והכל,
הקניה היא חוויה בפני עצמה, ואם היא חוויה משותפת, שכולה יציאה לחפש מתנה
אין מושלם מזה!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה