דרוש מידע על מה הפלסטינים חוגגים יורים כל הזמן זיקוקים

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הזיקוקים המטרידים את מנוחתם של תושבי
ירושלים מאז השבת, הביאו את שדר הרדיו הפופולרי מנחם טוקר, לחייג הערב (מוצ"ש) להתלונן במוקד המשטרה.

את הקלטת השיחה העלה לחשבון הטוויטר שלו. בשיחה, נשמע השוטר המוקדם עונה לו כי "כוחות משטרה מטפלים בזה מהבוקר".

טוקר: "הכוחות עוזרים להם להפציץ? כי זה לא הפסיק מהבוקר. הילדים שלי פה בוכים, אני התעוררתי, לא יכלתי ללמוד תורה".

שוטר: "איך אתה אומר הכוחות מפציצים איתם?".

טוקר: "עובדה שאתה אומר שהכוחות עובדים ועדיין יש פיצוצים".

שוטר: "אתה לא מבין, השוטרים פועלים במקום אחד ואז הם מפציצים במקום אחר".

טוקר: "וואלה אחי אם זה היה חרדי בלי מסכה מה הייתם עושים להם אמאל'ה ואבאל'ה‎".

מוקדם יותר צייץ טוקר, "שוטרי השר אוחנה חזקים מאד בלתת דוחות לחרדים בלי מסכות. אבל על הקולקציה של הפרחחים האלה שמפציצים מהבוקר? חסינים".

השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה הגיב לו: "שוטרי משטרת ישראל ("שוטרי השר אוחנה"?!) פעלו במהלך הסופ"ש סביב האירועים הללו ועד כה נתפסו 41 עצורים/מעוכבים ונתפסו 185 כוורות זיקוקים. הפעילות נמשכת".

טוקר צייץ בתגובה: "כבוד השר היקר, תודה על המענה. כעת נשמח גם למענה שיאפשר לנו לישון הלילה (לאחר ליל שבת נטול שינה). התיעוד ששלחתי הוא מהכפר בידו, למיטב הבנתי לא נכנסה לשם ניידת אחת מהבוקר".

אוחנה הגיב כי מדובר בשטחי הרשות הפלסטינית ולכן האחריות היא לא בידי המשטרה. "בכל מקרה אעביר את פנייתך כך שתגיע לטיפול גורמי הצבא. לילה טוב, ואני מקווה גם שקט".

בשיחה עם 'כיכר השבת' הוסיף טוקר, "המשטרה חזקה מאד בלתת דוחות לחרדים בלי מסיכה אבל כנראה פחות בלטפל בפרחחים הערבים האלה. בכל מקרה תודה לשר אוחנה שהגיב לי והבטיח לטפל במהירות".

כיכר השבת

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה אומנם היה קצת מלחיץ בבוקר כי לא ראו מה קורה
אבל במוצ"ש זה היה מחזה מרהיב
כל נחלין,חוסן,בית לחם, ואולי עוד כמה בגוש הציון.
תיאמו כנראה את הזיקוקים בבת אחת וסיפקו מופע מרהיב.

נועה ב

משתמש מקצוען
זה אומנם היה קצת מלחיץ בבוקר כי לא ראו מה קורה
אבל במוצ"ש זה היה מחזה מרהיב
כל נחלין,חוסן,בית לחם, ואולי עוד כמה בגוש הציון.
תיאמו כנראה את הזיקוקים בבת אחת וסיפקו מופע מרהיב.
לפחות תעלו הסרטות..........

לילי 1

משתמש מקצוען
אין לי מושג מה כתבתם.
סיום הבגרויות השנה היה הכל עובר בגלל הקורונה, כך גם בכלל האוניברסיטאות הישראליות שנבחנו מרחוק ללא קשר לערבים.
חסום אצלי, אבל כאן אפשר לקרוא יותר.
לא מדובר בבגרות הישראלית, שאגב לא הסתיימה ובשבוע הבא יש את הבגרות חובה בלשון.
מדובר בבגרות הירדנית שלומדים לקראתה במזרח ירושלים ובמערכת החינוך הפלסטינית. קוראים לה תאוג'יהי.
וגם באוניברסיטאות רוב המבחנים היו ועדיין מרחוק ובציונים מספריים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כל זה אחרי בגרויות.. נס שזה לא היה תואר :rolleyes:

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין העדפה בתחום הרפואה.
בקבלה ללימודי רפואה יש העדפה מתקנת לערבים.
הן בפקולטה והן במעונות.
מה גם שתנאי הפתיחה שלהם יותר טובים כי את השנתיים שישראלי מעביר בצבא הם ניצלו לפסיכומטרי ואז לתחילת לימודים.
ולאור שיעורם הגבוה בקרב עובדי הרפואה מן הראוי היה לבטל את ההעדפה הזו. היא עשתה את שלה. כבר יותר מדי.
המגזר הכי משכיל בארץ הוא המגזר הערבי נוצרי, יותר משכיל מהמגזר היהודי אפילו בניכוי חרדים. הערבים הנוצרים גם חיים ברמת חיים טובה ומאופיינים בפחות שינאה.
זה נכון. אני עובדת איתם. בחיפה הם לדעתי בשיעור גבוה באוכלוסית הערבים.
אבל הם הולכים ומתמעטים הן בשל הגירה והן בשל שיעור הילודה הנמוך ביותר בארץ.
ולמרות העובדה שבכל ארץ ערבית אחרת היו ממררים את חייהם וכאן הם זוכים לתנאים הכי טובים שיש רובם לא משרתים בצבא/ שירות אזרחי וכן אוהבים לבכות שאכלו להם ושתו להם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה