"על כל נסיעה צריך לשלם" (קמפיין אגד)

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
עיתון מכובד מאד לא היה מוכן להוציא את הפרסום (למרות שהוועדה הרוחנית התחננה שלא יפרסמו)
כנראה אגד משלמים טוב...

רק האיומים הרבים בבקשה לבטל את המנוי מנעו ברגע האחרון את הפרסומים של אגד...

אפרתה

משתמש מקצוען
אני מבינה שהעיתונים האחרים מתכוונים לכתוב נגד, בינתיים חבל להפסיד את תקציב הפרסום של אגד את גל אורן, אז בינתיים מפרסמים. מה שכסף יכול לעשות לבני אדם.

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;1052188:
בגליון לבית שחולק למנויים בחמישי היה פרסום מביש זה!
ולא ראיתי שום מודעה שנגד הקמפיין. נראה לי שטעית
המבשר, יום ה'

קבצים מצורפים

• hamevaser110713-3.jpg
    1.3 MB · צפיות: 11

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י sari;1052216:
המבשר, יום ה'

זה לא נגד הקמפיין , זה בסה"כ אמירה : קוראים נכבדים, אל תעלבו מהפרסומים שהכנסנו

לעיתון, אתם לא באמת גנבים , זה הם, מהליב"ה , פרסמנו את זה רק כדי להרוויח כמה

שקלים,

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה ממש לא נגד הקמפיין...
מגוחך כל כך שביד אחת הם נותנים יד לעלילת דם נגד הציבור החרדי ומפרסמים את אגד ומנגד מספרים לנו מי בדיוק לא משלם...

רק עיצוב

משתמש פעיל
נכתב ע"י start;1052228:
זה ממש לא נגד הקמפיין...
מגוחך כל כך שביד אחת הם נותנים יד לעלילת דם נגד הציבור החרדי ומפרסמים את אגד ומנגד מספרים לנו מי בדיוק לא משלם...

מי נותן כאן את כתובת המייל לפניות הציבור של כל העיתונים שעוד לא הפסיקו עם פרסום ההשמצה הזאת, כדי להעיר להם ולהראות להם איך קהל הקוראים מתייחס לענייין, וכן לקיים חובת מחאה.

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עורך המודיע ר' ישראל שניידר כתב לי כעת, שמיד כשהם הרגישו שהקוראים נפגעו - המודיע עצר את הקמפיין.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יפה שהם קשובים לציבור ועמדו על שלהם. מהם יראו וכן יעשו, ומחובתינו למחות בעיתונים שמשום מה לא השכילו להבין זאת לבד.

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
וחבל שכל מערכות העיתונים לא מבינות לבד דברים כל כך פשוטים.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
זהו קמפיין שמשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה.

עד היום לא ידעתי שיש אופציה אחרת מאשר לעלות על אוטובוס ולשלם...

מהיום אני יודעת שיש אופציה לעלות ולא לשלם...

אם יוצאים בקמפיין נרחב שכזה שכשעולים לאוטובוס יש לשלם, כנראה שיש הרבה שעושים כך :rolleyes: אלו שלא שילנו ימשיכו לא לשלם, ואלו ששילמו כסידרם - תודה על הרעיון שנתתם לנו. נזכור אותו לפעם הבאה :) (באופן גורף זוהי ההשקפה הכללית לגבי פרסום כל עניין שלילי, כגון גניבה/רצח וכו' וכו' בציבור הכללי, כיוון שפרסום הנ"ל מביא רעיונות לקוראים ומגביר את התופעות הנ"ל)

אגד פשוט מעונינת אכן לתת רעיונות לאלו ששילמו עד היום כסדרם, כיוון שהם עושים יותר כסף על הקנסות מאשר התשלומים הרגילים... (ולא ניכנס לסוגיית כרטיסי הרב-קו הנעלמים, וחדשים לבקרים מתרחשים תקלות והכרטיס לא מזוהה המערכת, וזה קורה בדר"כ לאחר שהטענת כרטיסיה שלימה :))

דבר שני, פרסום הקמפיין הנ"ל אינו מתאים כלל וכלל לציבור החרדי ולהשקפתו. גניבות? גזל? אצלינו??!?? העלבתם אותנו!!!!!
זו בדיוק הסיבה שאנו מדירים את רגלינו מלקנות בבר כל בבני ברק, למרות שהיא סמוכה לביתנו, משום המאבטחים שיושבים בחוץ ועוברים על כל קבלה וקבלה ומשווים למוצרים שבאמתחתך, בלי קבלה - אין לך דרך החוצה. נתינת ההרגשה שאתה גנב פוטנציאלי פוגע ומשפיל ודוחה לקוחות.

ותשאלו את בעל המכולת החילוני הסמוכה בצומת יהושע-טרפון, איזה אמון הוא נותן בלקוחות, תראו איזה עומס יש שם, וכ-ו-ל-ם משלמים, תבואו ותשמעו סיפורי קידוש ה', על שאפילו על חצי שקל או עשר אגורות מקפידים לשלם, ואם יש חשש קלוש שהילד השחית מוצר, משלמים!!!

תור הזהב

משתמש מקצוען
(----,
האם המטרה שלך בהודעה היא השמצת הרשת המדוברת? למרבה הצער כך זה נראה...
אני קניתי הרבה פעמים בכמה סניפים שלהם ומעולם לא עברו לי על המוצרים.
בכל מקרה תמיד אפשר לערוך את ההודעה.)

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ישראל גליס:קורא להחרים אף את פרסום גל-אורן שניסחו את הקמפיין הזה.
גם אומר שהוא עכשיו הולך ברגל ולא מסוגל לנסוע עם אגד שחושדים בו שהוא גנב.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י תור הזהב;1052284:
(----,

זה ככה...
אולי לא בכל הסניפים שלהם (לא עברתי בכולם), אבל בשניים לפחות שאני מכירה - זה ככה.
ממש בקטע מלחיץ... אי אפשר לעבור בלי זה! שכחת? תחזרי לקופה!

אפרתה

משתמש מקצוען
מענין, אצלנו שני סניפים ממש לא ככה. אולי יש שם מכת גניבות (סודנים ושות')?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אלי אלימלך;1052253:
עורך המודיע ר' ישראל שניידר כתב לי כעת, שמיד כשהם הרגישו שהקוראים נפגעו - המודיע עצר את הקמפיין.

שמתי לב שהם עצרו את הפרסום, כמעט ביטלתי את המנוי, אגב, עיתון משפחה כן פרסם השבוע, יתכן והעיתון הודפס עוד לפני שהחלה המחאה, (אני לא זוכר באיזה יום התחיל הבלגן) בכל מקרה אני לא חושב שאקנה יותר עיתון משפחה, הם היו אמורים להיות רגישים לקוראים שלהם.

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תור הזהב;1052284:
(----,

אין לי אינטרס להשמיץ אף אחד, איני משתייכת לחוג הליטאי.

פשוט עשו לי שם כמה פעמים את המוות,

פעם ראשונה שקניתי ברשת בר כל ולא ידעתי את ה"נהלים" שם, כשהיינו חדשים באזור, ולא הבנתי מה המאבטח רוצה מהחיים שלי, לאחר שזרקתי את הקבלה בפח הקופה כמו שעשיתי עד היום, לא שחררו אותי עד שנברתי באשפה ומצאתי את הקבלה המקומטת :eek: פעם בשיא הלחץ עם תינוקים קטנים, שלא מצאתי את הקבלה בין השקיות, ופעם כשמיהרתי ובדיוק נגמר נייר הקבלות והייתי צריכה לחכות שם עד שהמשיח יגיע, ועוד פעם כשנכנסתי לקנות בסיום מסע קניות בעוד מקומות והשומר עשה לי טרור על השקיות שבכלל לא קניתי שם למרות שהראיתי קבלה על מה שרכשתי בבר כל. האינקביזציה שלהם גובלת בשיגעון אובססיבי שאינו מוכר אף במקומות הנידחים ביותר. משפיל אותי כל פעם לעבור את סבב הבדיקות החשדני והמשפיל, ולכן אני מעדיפה פשוט לא לקנות שם. יש מספיק מקומות שמכבדים צלם אנוש, ובפרט צלם אנוש חרדי.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י אלי אלימלך;1052253:

יותר נכון,
כשהתחילו לאיים בביטול מנוי....
חבל!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אפרתה;1052298:
מענין, אצלנו שני סניפים ממש לא ככה. אולי יש שם מכת גניבות (סודנים ושות')?

לפחות באחד הסניפים זה ממש בלב בני ברק, לא נראה לי שיש שם יותר טיפוסים ממקום אחר.
או יותר בעיות מכל חנות אחרת באזור, לפחות.
אני משתדלת לדלג על קניות שם מסיבות אחרות נוספות, אבל זו כבר סטייה מהנושא - וגם יחשדוני שאני באיזשהו צד בענין. (:

יערי

משתמש מקצוען
חבל להסיט נושא חשוב כל כך לנושאים אחרים, עד שיש נושא אחד שכולם מאוחדים בו צריך לאחד כוחות. באם נצליח לגמרי במאבק הזה (שלפחות כל העיתונים ילכו בעקבות המודיע) נוכל לחשוב על מאבקים נוספים.
ואגב, חשבתי על רעיון יצירתי ופשוט להחרמה, להחתים עצומה שלא קרואים בכלל פרסומות בעיתון שמפרסם את המודעה של אגד, ניתן לקנות את העיתון ולהלליט שעד שהענין לא מסודר מדלגים על פרסומות, וכן ברדיו מכבים את הרדיו כשמגיעות הפרסומות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה