על איזה איחסון אתם ממליצים לוורדפרס

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רבקה גולדברג ו 3 פינות
צר לי לאכזב פה כמה מתוככם
אני בתהליך מהעברת כל לקוחותי מבלוהוסט עם השירות הטוב שלהם.
א. הם איטיים ברמות על.
ב. אני לא תם שמניח את הקבצים שלי על השרת וסומך על האחסון בעיניים עצומות כמו רוב העולם, אני מבצע מעקב יום יומי על הקבצים שלי ותאמינו או לא, אבל הם נוגעים בקבצים!
משנים הגדרות בתוך קבצים שאני פיתחתי!
מוסיפים תוספים לאתרים בחזקתי כדי להוריד עומס משרתיהם.

מי יודע מה עוד הם עושים שם?

אני משחזר עכשיו שאחד מלקוחותי קיבל מייל מהם שהאתר שלו בסיכון ותולעים ושאר ירקות והמליצו לקחת הגנת אתר בסייטלוק.. יצא לו יקר יותר מכל חברה בארץ, מסתבר שהם שותפים עסקיים.
זה בהחלט זול יותר אבל לא תמיד משתלם.

לגבי שבת, במקום שכל אחד יהיה קדוש יותר מהרב הראשי.. שכל אחד ישאל את רבותיו האם יש בזה בעיה.
אישית אני מודיע לחברת השרתים שאני מוותר מראש על התחזוקה בשבת ואיני מעוניין בזה.
עכשיו שיעשו מה שבא להם, אין לזה קשר אלי כלל.

רבקה גולדברג

משתמש פעיל
אני הופנתי לחברת אחסון בלוהוסט על ידי אורי באתר mamon.biz ועל ידו הקמתי את האתר. שאלתי אותו מה הוא יודע על הבעיות הנ"ל, והוא כתב לי:
"לא נתקלתי בזה אף פעם לא אצלי ולא אצל אף אחד שהפניתי (והפניתי כמה אלפים לאורך השנים).
לגבי איטיות - זה נכון שאחסון בחו"ל מעט איטי יותר מבארץ, זה לא משהו שמיוחד לבלוהוסט".

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רבקה גולדברג;n4930962:
אני הופנתי לחברת אחסון בלוהוסט על ידי אורי באתר mamon.biz ועל ידו הקמתי את האתר. שאלתי אותו מה הוא יודע על הבעיות הנ"ל, והוא כתב לי:
"לא נתקלתי בזה אף פעם לא אצלי ולא אצל אף אחד שהפניתי (והפניתי כמה אלפים לאורך השנים).
לגבי איטיות - זה נכון שאחסון בחו"ל מעט איטי יותר מבארץ, זה לא משהו שמיוחד לבלוהוסט".

לתשומת ליבך
כשאני נכנסת לאתר שלך (דרך הקישור שבחתימה) אני נתקלת באיטיות חריגה (עד כעשרים שניות עד לטעינה מלאה).

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י רבקה גולדברג;n4930962:
  1. "לא נתקלתי בזה אף פעם לא אצלי ולא אצל אף אחד שהפניתי (והפניתי כמה אלפים לאורך השנים).
  2. לגבי איטיות - זה נכון שאחסון בחו"ל מעט איטי יותר מבארץ, זה לא משהו שמיוחד לבלוהוסט".
1. אני באמת לא מכיר הרבה שבודקים את הקבצים, אצלי זאת עובדה מוכחת (עם הערות בקוד..), תמליצו לו שיתחיל לנטר בעצמו.
2. לכן בדיוק אני עובר לחברה ישראלית (לLowcHost אגב).

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
נכתב ע"י למדן וידען;n4931229:
1. אני באמת לא מכיר הרבה שבודקים את הקבצים, אצלי זאת עובדה מוכחת (עם הערות בקוד..), תמליצו לו שיתחיל לנטר בעצמו.
2. לכן בדיוק אני עובר לחברה ישראלית (לLowcHost אגב).

תעדכן אותנו על התוצאות :)

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אם את רוצה משהו בחו"ל-תמיכה מעולה+++ זה סייטגראונד-אין לי מילה רעה אחת לומר עליהם (תודה לjosh שדרכו הגעתי אליהם)

עכשיו מנסה את lowchost-חשבון ריסיילר פעם ראשונה
מרוצה מאד מהשירות עד עתה. סבלנות לאורך כל הדרך.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא מכירה את החברות האחרות, אבל עובדת עם יופרס.
אי ממש ממש מרוצה מהם וממליצה!

1. טעינה מהירה של האתר ושל כל דף
יופרס מתמקדת באתרים מבוססי וורדפרס, בזה הם עוסקים

2. מחיר.
נראה לי סביר 0(כמובן שחבילה משתלמת יותר)

3. אבטחה.
אין לי מושג, אבל אפשר לקרוא ולברר באתר שלהם

4. שירות.
שירות מעולה, עם 2 נציגים אישיים שזמינים רוב הזמן - במיילים ובטלפון
שנותנים שירות גם בדברים שלא הכי קשורים אליהם. משהו מדהים.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה