דרוש מידע עליה מטורפת במחיר המשפחתונים תשפ"ג

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מטורף! מספטמבר: המדינה תעלה את התשלום החודשי משפחתונים המפוקחים - המחיר יעלה ב-500 שקלים ל-2,161.
מישהו יודע כמה יצטרכו לשלם אחרי הסבסוד?

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
משהו בדיווח שגוי. ההמלצה של ועדת המחירים היתה להעלות את המחיר ב500-600 ש"ח ולאחד את תעריפי תינוק וילד.
העלאה של 500 שקל לא מביאה אותנו ל-2161 אלא ל-2500 ויותר.
לא יודע להגיד איפה הטעות או ההטעיה, אבל היא קיימת ובגדול.

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אלה המחירים של שנה שעברה. לא הבנתי איפה ההפרש של 500 ש"ח

1660852313007.png

מאטל

משתמש פעיל
נא להירגע...
ככל שידוע זה בינתיים הצעה בעלמא לא כהחלטה,
צריך לבוא לאישור

shoshani

משתמש חדש
נשמע שזה כבר מאושר.
זה עליה רק למשפחתונים או גם למעונות?

סופרוומן

משתמש מקצוען
נשמע שזה כבר מאושר.
זה עליה רק למשפחתונים או גם למעונות?
העליה היא גם למעונות בסך 170 ש"ח כמדומני.
במשפחתונים העלאה תיעשה בהדרגה. בשנה הקרובה המחיר יהיה 2061 ש"ח לילד ופעוט ובשנה הבאה תהיה עוד פעימה של העלאה.
ואם תחשבו על זה -זה לא כזה מטורף...
שכר המשפחתוניות ראוי להעלאה.

ואני לא משפחתונית. וברור לי שבמידה והשכר שלהן יעלה זה יהיה גם על חשבוני בעז"ה, ואין לי כסף מיותר.

מדובר שתעריף שלא התעדכן 13 שנה. מה שלא ברור הוא למה ההורים צריכים לממן את העלאה ולא המדינה

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
העליה היא גם למעונות בסך 170 ש"ח כמדומני.
במשפחתונים העלאה תיעשה בהדרגה. בשנה הקרובה המחיר יהיה 2061 ש"ח לילד ופעוט ובשנה הבאה תהיה עוד פעימה של העלאה.

מדובר שתעריף שלא התעדכן 13 שנה. מה שלא ברור הוא למה ההורים צריכים לממן את העלאה ולא המדינה
אמממ
נתחיל מזה שאני כמובן בעד שהמדינה תממן לי כמה שיותר.

אבל בגדול רוב המשכורות גם עלו, ומדובר בסופו של דבר בילדים שלנו... לא כזה מנותק שאנחנו נשלם על זה יותר, יחד עם הטיטולים והמזון שאנחנו משלמים עבורם יותר...

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ואם תחשבו על זה -זה לא כזה מטורף...
שכר המשפחתוניות ראוי להעלאה.

ואני לא משפחתונית. וברור לי שבמידה והשכר שלהן יעלה זה יהיה גם על חשבוני בעז"ה, ואין לי כסף מיותר.
שכר משפחתוניות ראוי להעלאה,
אבל לא הגיוני ולא מתקבל על הדעת להעלות את השכר אחרי ההרשמה.
ההורים רשמו את הילד על סמך מחיר מסוים כמו בכל מקום אחר,
לא הוגן להעלות להם את שכר הלימודים.

שפרה פרנקל

משתמש פעיל
מס
שכר משפחתוניות ראוי להעלאה,
אבל לא הגיוני ולא מתקבל על הדעת להעלות את השכר אחרי ההרשמה.
ההורים רשמו את הילד על סמך מחיר מסוים כמו בכל מקום אחר,
לא הוגן להעלות להם את שכר הלימודים.
זה נכון לגמרי.

למרות שהיה קשה השנה לסמוך על מחיר כלשהו...
בכל מקרה באמת לא דיברתי ספציפית על השנה ועל סכום מסוים, אלא על עצם הטירוף של העלאה הסכום....

אברך כוללל

משתמש רשום
אז בסוף זה עולה רק ב25 ש"ח?
ומישהו יודע היכן אפשר למצוא את הטבלה המעודכנת לשנה הבאה תשפג?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה