עזרה עליאקספרס מסרבים לתת החזר על מוצר שלא הגיע

david a.l

משתמש רשום
שלום וברכה
אשמח לעזרתכם.
קניתי דיו בעליאקספרס, והגיע אלי דיו אחר שלא הזמנתי. ביקשתי החזר, אך המוכר טען שהדיו שהוא שלח מתאים ג"כ למדפסת שלי, ועליאקספרס ביקשו ממני לשלוח סרטון המוכיח שהדיו לא עובד במדפסת שלי, לאחר כמה ימים שלא שלחתי סרטון, הם סגרו את המחלוקת וכתבו שמגיע לי זיכוי חלקי [של סכום קטן מאד וסמלי], כתבתי להם ערעור שמסובך לי לשלוח סרטון, [בפרט שבסרטון קשה לראות] וגם אם אני לא שולח סרטון ברור שהם לא שלחו לי את המוצר שאני הזמנתי, בתגובה הם כתבו שלא סיפקתי הוכחה ברורה, וסגרו לגמרי את המחלוקת בלי אפשרות להגיש ערעור. האם יש מה לעשות? לאיים על המוכר?

ברכתי

משתמש פעיל
שלום וברכה
אשמח לעזרתכם.
קניתי דיו בעליאקספרס, והגיע אלי דיו אחר שלא הזמנתי. ביקשתי החזר, אך המוכר טען שהדיו שהוא שלח מתאים ג"כ למדפסת שלי, ועליאקספרס ביקשו ממני לשלוח סרטון המוכיח שהדיו לא עובד במדפסת שלי, לאחר כמה ימים שלא שלחתי סרטון, הם סגרו את המחלוקת וכתבו שמגיע לי זיכוי חלקי [של סכום קטן מאד וסמלי], כתבתי להם ערעור שמסובך לי לשלוח סרטון, [בפרט שבסרטון קשה לראות] וגם אם אני לא שולח סרטון ברור שהם לא שלחו לי את המוצר שאני הזמנתי, בתגובה הם כתבו שלא סיפקתי הוכחה ברורה, וסגרו לגמרי את המחלוקת בלי אפשרות להגיש ערעור. האם יש מה לעשות? לאיים על המוכר?
הזמנתי ג''כ באלי אקספרס, עקבתי אחר ההזמנה, לא קיבלתי הודעה על המשלוח
הלכתי לדואר לא מצאו את החבילה, לא היה לי מספר מדף...
תכלס, אין לי את ההזמנה, כתבתי הלוך ושוב. לא קיבלתי החזר כספי
כן קיבלתי דיחוי על הבקשה ....
כמעט...נדרתי לא להזמין יותר!!!אין אם מי לדבר!!!
אשמח להמלצות!!!

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לי קרה משהו דומה
הזמנתי 2 מוצרים זהים בהזמנה אחת
הגיעו 2 קופסאות: אחת מלאה והשניה ריקה
הם ביקשו הוכחות צילמתי את התכולה ואת תווית המשלוח ואלי טוענים שאין מספיק הוכחות ואין החזר :(

הדס99

משתמש מקצוען
הזמנתי ג''כ באלי אקספרס, עקבתי אחר ההזמנה, לא קיבלתי הודעה על המשלוח
הלכתי לדואר לא מצאו את החבילה, לא היה לי מספר מדף...
תכלס, אין לי את ההזמנה, כתבתי הלוך ושוב. לא קיבלתי החזר כספי
כן קיבלתי דיחוי על הבקשה ....
כמעט...נדרתי לא להזמין יותר!!!אין אם מי לדבר!!!
אשמח להמלצות!!!
יש לי אותו מקרה בדיוק! מה עשיתם?

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לי היה מקרה עם ברז שלא הצלחתי לאסוף מהנקודת איסוף למרות שניסיתי 3 פעמים וכל פעם החנות היתה סגורה
פתחתי סכסוך, החנות טענה שקיבלה הודעה שנמסר ואני הפסדתי מאתיים שקל.

מירי עבודה

משתמש חדש
היי,
גם לי קרה אותו מקרה, בקשתי החזר על מוצר שלא הגיע טוב וסגרו לי את המחלוקת ,
עשיתי ערעור וכתבו לי שאין מה לעשות .

מה אפשר לעשות? איך אפשר לתבוע אותם ??
המוצר שקניתי מעל 300 שקל

Roseg

משתמש רשום
יש אפשרות להתכתב עם השרות לקוחות שלהם בצאט, מעט מסובך, אך לאחר שעשיתי זאת הצלחתי לקבל החזר על סכסוך שהם סגרו "מחוסר הוכחות" כביכול.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום וברכה
אשמח לעזרתכם.
בלתק.

אם משלמים דרך פייפאל, פונים ישירות אליהם.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אין קשר בין הגבייה בבנק לבין ביטוח עסקת אשראי.
אפשר לפנות לחברת האשראי גם אחר כך. [מוגבל לזמן מסויים, אבל ודאי שלא תלותי בגבייה מהבנק].

שוגי של תלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש אפשרות להתכתב עם השרות לקוחות שלהם בצאט, מעט מסובך, אך לאחר שעשיתי זאת הצלחתי לקבל החזר על סכסוך שהם סגרו "מחוסר הוכחות" כביכול.
אני גם כרגע מחכה להזמנה שלא יצאה בכלל... יש עוד 35 ימים עד עד התאריך האחרון
הצא'ט עם המוכר לא ממש עזר לי את התכתבת עם אלי אקספרס שירות לקוחות עצמו או המוכר הספציפי?

קבצים מצורפים

• צילומסך.PNG
    צילומסך.PNG
    KB 51.5 · צפיות: 10

Roseg

משתמש רשום
לא חושבת שניתן להתכתב איתם לפני שעובר היום האחרון לקבלת המוצר.
תנסי לפתוח סכסוך, להתכתב עם המוכר. ובמידה ויעבור הזמן ועדיין את לא מקבלת את ההזמנה תתכתבי עם השירות לקוחות.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איפה פותחים סכסוך באליאקספרס, לא מוצאת אופציה כזאת בעיצוב החדש,
מדובר על מוצר שלא הגיע, נמצא במיון בדואר וכנראה נעל, המוכר כתב לבקש החזר, איך עושים את זה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ואיך אני מוכיח להם שלא קיבלתי את המוצר?
לא מוכיחים כזה דבר.מתכחשים לעסקה. כלומר מודיעים לחברת אשראי שבוצע חיוב לא מוכר שלא אישרתם בכרטיס.
החברה תחזיר את החיוב ותבטל במקביל את הכרטיס ותנפיק לכם חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה