דרוש מידע עכברים בבני ברק - פתרונות

מצב
הנושא נעול.

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הם לקחו ארגזי חול ועשו מהם גינות פאר .

עבדו בשבילכם ושידרגו עשרות גינות ברחבי העיר בהשקעה של מיליונים וכל מה שיש לכם להגיד זה 'למה זה היה חסר'?
אני מציעה שתלכו כמה צעדים לכיוון רמת גן \ גבעת שמואל\ פתח תקווה , תעיפו מבט על הגינות והפארקים שם ותחזרו עם רשמים.
כתבתי בעבר על הגינה של רחוב אהרונוביץ, בנו גינה יפה, באמת מאד יפה (ובגינה שהייתה קודם המתקן המרכזי היה לא בטיחותי בעליל) אבל, אפס מחשבה, אפס תכנון, אפס רצון תיעול השטח ומקסום המשאבים.
פיזרו כמה ספסלים, הזמינו מתקן (יפה! מתקן חדש ויפה! למי אכפת היעילות שלו ותכנון אפשרות השימוש בו?)
אין לי תלונות שעשו גינות חדשות. כל עיר מתוקנת מדי פעם משדרגת את נכסי העיר.
יש לי בעיה , ובעיה קשה עם העובדה שגם מה שנעשה, נעשה כלאחר יד. כי חייבים. כי מה זה משנה, בכל מקרה היום אני ראש העיר כי אני דגל ובקדנציה הבאה ראש העיר יהיה מ"אגודה" כי זה תורם אלא אם כן ש"ס יסגרו על דיל עם אגודה ואגודה יקבלו את אלעד ואז שס תקבל את בני ברק.
וככה זה נראה. שלתושבים אין סיי. לקול שלהם אין משמעות. ראשות העיר וחברות הועדה היא פוליטית לחלוטין ובלי שום קשר ליכולות וכשרונות.

reish

משתמש מקצוען
יש לי בעיה , ובעיה קשה עם העובדה שגם מה שנעשה, נעשה כלאחר יד. כי חייבים. כי מה זה משנה, בכל מקרה היום אני ראש העיר כי אני דגל ובקדנציה הבאה ראש העיר יהיה מ"אגודה" כי זה תורם אלא אם כן ש"ס יסגרו על דיל עם אגודה ואגודה יקבלו את אלעד ואז שס תקבל את בני ברק.
וככה זה נראה. שלתושבים אין סיי. לקול שלהם אין משמעות. ראשות העיר וחברות הועדה היא פוליטית לחלוטין ובלי שום קשר ליכולות וכשרונות.
תמצתת את הסיפור.

אחת מעיר

משתמש צעיר
בפעמים האחרונות שהייתי בבני ברק פגשתי כל פעם ביצורים הנוראיים האלו גם באזור ז'בוטינסקי (לפני למעלה משנה)
וגם ליד רבי עקיבא.
הטענה הכי גדולה היא איפה העיריה היתה היו לפני שנה ושנתיים כשהבעיה היתה עדיין בתחילתה, אבל כבר היתה.
בשום עיר מתוקנת לא רואים חולדות מסתובבות במדרכות, ואם זה קרה כבר לפני שנתיים היה צריך לטפל בזה אז
עכשיו כשהעיר כולה שורצת המצב הרבה יותר מורכב כי הם גדלים בחזקות, ויש להם כבר משפחות שלימות בכל חלקי העיר...

אני לא יודעת איפה הם מתרבים, כי לפי הכמות ברחובות הם צריכים המון מקום מסתור והמון אוכל.
אולי בתוך תשתיות ישנות ולא שימושיות מתגוררים היצורים???
קווי ביוב וניקוז ריקים יכולים להיות מקום התרבות מעולה. צריך לעשות מיפוי ואטימה של כל הצינורות האלו.
ולדאוג שלא יהיה אוכל זמין בכל העיר, אשפה ביתית סגורה בתוך פחים סגורים, פינוי פסולת מסודר מבתי עסק.
ופינוי גרוטאות מאסיבי ע"י העיריה.

ובנוסף צריך לחלק את העיר לאזורים מסומנים
וכל אזור יטופל כפרוייקט נפרד של התושבים בשיתוף העיריה
נקיון יסודי של האזור, פינוי פסולת וגרוטאות, הסדרת פינוי אשפה מעסקים וחנויות, ופריסת מלכודות
במקביל להסברה מאסיבית מאוד. וקנסות למי שמלכלך.

ואם לוקחים את ירושלים כדוגמא- יש שם נפות מסודרות מאוד של פינוי אשפה
ובהם עובדים קבועים שמכירים כל פינה וכל אבן
יש מעליהם ראשי צוות, כולם מכירים כל סימטה, כל מפגע וכל חצר מוזנחת.
יש מידי פעם מבצעים של פינוי פסולת ממגרשים מוזנחים, ואפילו בעלי חצרות פרטיים מקבלים פניות שיוציאו את הזבל והעיריה מפנה הכל מהרחוב ואפילו דואגת לדשא סינטטי לכסות את האזור. (אסור להם לפנות שטח פרטי)
רואים את האכפתיות מלמעלה, הם עובדים בכזאת רצינות ואחריות כי מרגישים שזה חשוב לראש העיר.
והוא מצידו יוצא לסיורים בשטח מידי פעם ומחלק תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים.
ויש גם תקציב עירוני לפעולות הסברה ומבצעים לילדים.

עיר נקיה זה אתגר ענק!
הייתי בבני ברק בשבת וראיתי את הפחים ..לא נעים לי לומר אבל אחרי סעודת ליל שבת בלבד הפחים , שהיו ריקים קודם לכן עלו על גדותם, מלא שקיות אשפה (צבעוניות שקופות כך שהיה ניתן לראות מה היה בפנים) היו מלאות בכלים חד פעמיים בנפח מטורף שמילא את הפח כך שחלק מהשקיות היו זרוקות מחוץ לפח כי לא היה מקום בפנים, לא היה מקום בפחים לכל כלי הארוחה של משפחות שלמות והחולדות התרוצצו בין השקיות

חוץ מחצרות שמלאות בפסולת שמקומה בפח האשפה או במגרש גרוטאות וכוללת אופניים ועגלות ילדים שבורים, אולי שינוי מודעות שנוגע לפסולת ולאשפה גם יעזור.
לא חושבת שיש עירייה שיכולה להתמודד עם פחים שמתמלאים בלילה אחד - ועוד בליל שבת שבה העירייה לא עובדת....

אני לא מורידה מאחריותה של העירייה להדביר ולמגר, אבל בלי שינוי התנהלות גם של התושבים זה יחזור על עצמו..

י. הגרשוני

משתמש צעיר
עריכה תורנית
הייתי בבני ברק בשבת וראיתי את הפחים ..לא נעים לי לומר אבל אחרי סעודת ליל שבת בלבד הפחים , שהיו ריקים קודם לכן עלו על גדותם, מלא שקיות אשפה (צבעוניות שקופות כך שהיה ניתן לראות מה היה בפנים) היו מלאות בכלים חד פעמיים בנפח מטורף שמילא את הפח כך שחלק מהשקיות היו זרוקות מחוץ לפח כי לא היה מקום בפנים, לא היה מקום בפחים לכל כלי הארוחה של משפחות שלמות והחולדות התרוצצו בין השקיות

חוץ מחצרות שמלאות בפסולת שמקומה בפח האשפה או במגרש גרוטאות וכוללת אופניים ועגלות ילדים שבורים, אולי שינוי מודעות שנוגע לפסולת ולאשפה גם יעזור.
לא חושבת שיש עירייה שיכולה להתמודד עם פחים שמתמלאים בלילה אחד - ועוד בליל שבת שבה העירייה לא עובדת....

אני לא מורידה מאחריותה של העירייה להדביר ולמגר, אבל בלי שינוי התנהלות גם של התושבים זה יחזור על עצמו..
בני ברק היא העיר השישית בעולם בצפיפות אוכלוסייה.
לפיכך מחלקת התברואה בעיריית בני ברק צריכה לעבוד בהתאמה לערים אחרות לפי מספר מספר נפשות ולא לפי מטרים.

הוי אומר אם על כל אלפיים נפש יש בביתר עילית מנקה רחובות (תקעתי מספר), כך צריך להיות בבני ברק על כל אלפיים נפש.
לא לחשב לפי כל כמה רחובות בביתר עילית יש מנקה רחובות.

הדבר פשוט וקשה לי להאמין שהוא מיושם אפילו חלקית.
כי אילו יושם, כל מעבר ברחוב בני ברקי היה כרוך בהתחככות בעובד נקיון;)

נערך לאחרונה ב:
ורק אני לא מבין מה רוצים מכל העיריה דווקא מראש העיר?
רק אני מריח כאן פוליטיקה שמישהו מנסה טפס עליו?
אתם זוכרים את נפתלי בנט הגיבור שידע הכל על הקורונה?
אל תתפתו להכנס למלכודת.
בניהול עיר, ע"י כל מועצת העיריה יש מיליון בעיות לטפל,
תמצאו מי שיטפל בעכברים, תגלו הזנחה בבטיחות בגינות או בחוסר במעברי חציה.
נכון צריך להעלות את הבעיה, אבל בלי הכפשות.
ואני גר בצמוד לחצר וזה מאודד מפריע לי, אבל כשמתלבשים על מישהו, זה מתרחק מפתרון.
צודק מאד אני טוען א"ז כל הזמן זה לא בשליטת העירייה וסתם מאשימים אותם אולי שיפנו לחברי כנסת אולי זה קשור אליהם:)

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
ZV EA
צודק מאד אני טוען א"ז כל הזמן זה לא בשליטת העירייה וסתם מאשימים אותם אולי שיפנו לחברי כנסת אולי זה קשור אליהם

זה קשור אך ורק לעירייה
עד שלא הגיעה שנת הבחירות העכברים התרבו באין מפריע בלי שמישהו מחברי העירייה המרופדת בכסף נקף אצבע
עכשיו במצב הנוכחי זה גדול עליהם למרות שבשנת בחירות הם היו מוכנים לנסות לפתור את הבעיה

ZV EA

זה קשור אך ורק לעירייה
עד שלא הגיעה שנת הבחירות העכברים התרבו באין מפריע בלי שמישהו מחברי העירייה המרופדת בכסף נקף אצבע
עכשיו במצב הנוכחי זה גדול עליהם למרות שבשנת בחירות הם היו מוכנים לנסות לפתור את הבעיה
הם פועלים עכשיו בזה בכל הכח
חוץ מזה מה מעניין אותם בחירות הכל מכור מראש הם יכולים להמשיך לשבת על הכסא באין מפריע ואף אחד לא יעיז לעשות כלום

מירימ

משתמש פעיל
ZV EA

זה קשור אך ורק לעירייה
לא מבינה
אם כולם אומרים שאין באמת בחירות
למה שהעיריה תרצה לעשות משהו לקראת בחירות?

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
לא מבינה
אם כולם אומרים שאין באמת בחירות
למה שהעיריה תרצה לעשות משהו לקראת בחירות?
בעקרון זה נכון
אבל יש מושג של הצבעת מחאה כמו בבית שמש שזה הצליח להם יותר מידי, וזה לא נעים לשמוע שלא רוצים אותך.
זה כמו לפני שהשוויגער מגיעה לנקות את הבית.

בעקרון זה נכון
אבל יש מושג של הצבעת מחאה כמו בבית שמש שזה הצליח להם יותר מידי, וזה לא נעים לשמוע שלא רוצים אותך.
זה כמו לפני שהשוויגער מגיעה לנקות את הבית.
מה הכוונה הצבעת מחאה כמו בבית שמש

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
שהצביעו לבלוך, וזה הצליח מעבר למשוער כנראה.
ובבני ברק זה יכול להיות בהמנעות וכדו'
ואז זו פגיעה בגדולי ישראל

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים

סליחה??
למי זה קשור אם לא לעיריה????
הקיבולת של הפחים אמורה להיות מתאימה לצרכים של התושבים ולא להיפך
אם הייתם מתלוננים שאנשים זרקו ברחוב סתם - אז זה אשמתם,
ומה שצריכים לעשות זה הסברה מאסיבית.
אבל אם הפח עולה על גדותיו העיריה היא האשמה הבלעדית!!!!

נחשוב גם על זה

משתמש רשום
מנוי פרימיום
המשתמש נחסם
סליחה??
למי זה קשור אם לא לעיריה????
הקיבולת של הפחים אמורה להיות מתאימה לצרכים של התושבים ולא להיפך
אם הייתם מתלוננים שאנשים זרקו ברחוב סתם - אז זה אשמתם,
ומה שצריכים לעשות זה הסברה מאסיבית.
אבל אם הפח עולה על גדותיו העיריה היא האשמה הבלעדית!!!!
פחים זה רכוש של הבנין בלי קשר לעירייה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה