התייעצות עיצוב קיר בסלון

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אוי מצחיקה המשושים זה המראות רק סימנתי את מיקומם

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אם תשלחי לי מיל
merihas100

cyp

משתמש מקצוען
רק עכשיו הצלחתי להעלות את התמונות - תוכלי לבדוק אם יש לך משהו להציע איך לעצב.
צפה בקובץ המצורף 652390צפה בקובץ המצורף 652389צפה בקובץ המצורף 652392צפה בקובץ המצורף 652391
מקפיצה את האשכול כי רוצה לשאול אותך מה עשית בסוף עם המראות? כי חשבתי גם להשתמש בהן בקיר כניסה וגם האם הילדים לא מקלפים מהקיר את המראות?
עוד שאלה, ראיתי שבמטבח יש לך מדבקת קיר של ברכת המזון, בדירה הקודמת היה לי קאפה ועכשיו אני מחפשת כזו מדבקה. מאיפה קנית אותה? היא רחיצה?

פרק שירה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואי
איזה כיף שיש פה כזה אשכול !!
קניתי גם את המראות האלו לפני כמה חודשים
איך שמים אותם על הקיר בכלל ??
מדביקים ?

הכל בסדר

משתמש מקצוען
עשיתי שליכט כזה ורוד עתיק על קיר בסלון ועליו מראות.
או במקום אחר צבעתי בצבע בהיר לדוג אפור בהיר ועשיתי עם שבלונה בצבע כסף מצנץ
לכי לטמבור או נירלט אין גבול לרעיונות מדהימים

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי 20 מראות בשני צבעים של איקאה שקניתי [מצ"ב תמונה] והייתי רוצה שיהיו על טפט או בשילוב טפט [כי הקיר שם לא הכי חלק]
אשמח לשמוע רעיונות.
לא ניתן ליישם טפט על קיר לא חלק זה יצור בלונים מתחת לטפט מה שעם הזמן יגרום לו לנשור מהקיר
אם הקיר לח חלק אפשר להחליק עם עבודת שפכטל
או חילופין לצבוע בצבע עם מרקם גס כגון שליכט זה רק במקרה שהתשתית עם הבליטות מחוברת היטב ולא מתקלפת

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי משהו בכוון הזה? - (תמונה מהרשת)

49ee6d9dac2178327712c88852c65258.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה