תח"צ עיד אל-אדחא. כמה חצופים קווים יכולים להיות?

מצב
הנושא נעול.

חחח

משתמש סופר מקצוען
נכון.
טעיתי, רק היו"ט נחשב לחג לא חוה"מ.
אבל נראה לי שהם לוקחים חופש על חשבון ימי החופשה שמגיע להם.
לא נותנים להם לקחת חופש בימים כאלה. יש עומס מטורף אז על התח"צ ולא מאפשרים חופשים בכלל. כנ"ל בכל הימים -פורים, צומות, ערב כיפור וכדו'.

תהילה רוזן

משתמש צעיר
הזוי!!!!!!!
מתי בפעם האחרונה ראיתם פרסום של קווים על נתינת שירות כשלהו?
על הוספת קו
הוספת תדירות נסיעות
אפילו לא "קווים מברכת את נוסעיה בברכת שנה טובה"
כל הזמן רק איומים על מה לא יהיה ולא תקבלו ושתשלמו בבקשה

ועוד יותר הזוי, לעמוד ברחוב בר אילן בירושלים, ולראות את כל הקווים של ביתר עוברים אחד אחרי השני ואפילו לא אוטובוס אחד למודיעין עילית
הציבו מצלמה במוצאי שבת בתחנה שם.
תגידו אח"כ מה היה
דווקא הם כן רושמים שנה טובה.. אבל לפני ר"ה כמובן.. כנראה שכחת

חחחח
הזייה
הביתרים רואים בדיוק הפוך
320 330 310
ולביתר? אפס!
חחחחהה

זעירא

משתמש פעיל
אז אני יודעת, פעם ברח לי אוטובוס של קווים מהתחנה שליד איקאה באשתאול והשאיר אותי לחכות שעה וחצי בחושך באזור שומם, כשביקשתי החזר על המונית קיבלתי תגובה של 'מתנצלים, נחדד נהלים שלא ישוב שנית וכו',
בינתים חוץ מלשמוע שזה קרה שוב לעוד חברה לא שמעתי כלום
אולי אם היית לוקחת מונית ומראה קבלה היית מקבלת זיכוי.
אני קיבלתי זיכוי על מונית על יום שישי שאוטובוסים אחרונים לא הגיעו. אבל במקרה שלי הם יכלו לראות בGPS שאוטובוסים לא עברו אצלי.

(אויבער) חוכם

משתמש רשום
הזוי!!!!!!!
מתי בפעם האחרונה ראיתם פרסום של קווים על נתינת שירות כשלהו?
על הוספת קו
הוספת תדירות נסיעות
אפילו לא "קווים מברכת את נוסעיה בברכת שנה טובה"
כל הזמן רק איומים על מה לא יהיה ולא תקבלו ושתשלמו בבקשה

ועוד יותר הזוי, לעמוד ברחוב בר אילן בירושלים, ולראות את כל הקווים של ביתר עוברים אחד אחרי השני ואפילו לא אוטובוס אחד למודיעין עילית
הציבו מצלמה במוצאי שבת בתחנה שם.
תגידו אח"כ מה היה

עצוב מאד שלנהוג במודיעין עילית זה עונש.
אם ההתיחסות של ההנהלה לתושבי העיר היא כזאת למה שהנהגים יתיחסו ללקוחות שלהם יפה יותר....
גם בבני ברק אני עומדת בתחנה ועל כל קו של מודיעין עילית יש 4/5 לאלעד.
לא יודע מה בירושלים אבל בבני ברק אני מחכה לפחות שלוש למודיעין עילית ורק אז האלעדי מגיע
וכן אני יודע להתקשר לקל-קו ולצאת 5-6 דקות לפני שהאוטובוס מגיע ולא שניה אחרי שהקודם עובר

ביני עמודי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה קשור ראש העיר לחברת התחבורה ?
יש קשר מסוים...
אבל אין לו באמת הרבה השפעה עליהם ובודאי שלא יכולת להחליף אותם
ראש עיריית ביתר עילית נשכב על הגדר עד שהחליפו את החברה הקודמת לא זוכר את שמה לקווים - עילית, זה היה אחד ההישגים שבזכותו נבחר לראש עיר

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
דווקא הם מעדיפים ורוצים נהגים מאנ"ש, כל הזמן מפרסמים מודעות גיוס שמנסות לשכנע מועמדים פוטנציאליים להקלט אצלם
אבל , כידוע, אין ביקוש לסוג העבודה הזה
ענף התחבורה ממש זקוק נואשות לנהגים חרדיים, כמובן שהרווח הראשוני הוא לציבור עצמו שירוויח נהגים ראויים לשמם, אחראים יותר, נעימים יותר וקשובים. הרווח השני הוא כמובן לאלו שיתפסו אומץ ויעשו זאת ויביאו משכורות מכובדות מאד. מכיר אחד שתפס אומץ ועשה את זה, לא מתחרט לרגע ומחפש כל הזמן את אלו שבפוטנציאל לזה שיכנסו גם.
הלוואי.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

גימפעל

משתמש מקצוען
ראש עיריית ביתר עילית נשכב על הגדר עד שהחליפו את החברה הקודמת לא זוכר את שמה לקווים - עילית, זה היה אחד ההישגים שבזכותו נבחר לראש עיר

הוא לא התערב לענייני החברה הנהגים והחגים , אלא הביא נתונים על חברת תחבורה כושלת למשרד התחבורה וכך פסלו את המכרז שלהם ועשו מכרז הוגן.

אפרת המתכנתת

משתמש רשום
אולי אם היית לוקחת מונית ומראה קבלה היית מקבלת זיכוי.
אני קיבלתי זיכוי על מונית על יום שישי שאוטובוסים אחרונים לא הגיעו. אבל במקרה שלי הם יכלו לראות בGPS שאוטובוסים לא עברו אצלי.
אז זהו, שדווקא דיברתי תוך כדי האירוע עם נציג שדיבר עם הנהג בטלפון וידע להגיד לי שכבר אין לנהג איך לחזור ולמרות זאת לא קיבלתי שום החזר אלא רק התנצלות כנה...........

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ענף התחבורה נמצא במחסור נואש בעובדים. רוב אלו שמסכימים לעבוד הם ערבים. תוסיפו על כך את העובדה שעקב מחסור זה איכות ההון האנושי לא נבדקת ולא מפטרים נהג כ"כ מהר.
יתרה מכך, חלק גדול מהמפעילים בארץ הם חברות ערביות בבעלות ישירה או בשרשור. הן היחידות שמסכימות (ויכולות) להציע תעריפים מוזלים יחסית ולכן זוכות במכרזים של משרד התחבורה.
השירות? מחריד בהתאם. איחורים, מיניבוסים במקום אוטובוסים, נהגים שמשנים מסלול על דעת עצמם או נוסעים בנתיב שאינו הנתיב של תחנות העצירה. מי מדבר בכלל על איכות האוטובוסים עצמם ועל כך שאחרי נסיעה עם נהגים מסוימים יש לשקול ברכת הגומל...
עד שהמדינה לא תתקצב כך שמשרת נהג תהפוך נחשקת (כמו שהיה פעם באגד) וגם תעניק את המכרז לא רק למוזילים במחיר שום דבר לא ישתנה פה.
ולמי שגר באיזורים בהם גם החברות ערביות המחסור הוא לא רק בחג זה אלא גם בחגאות אחרים
ולהבדיל היו שנים בהן ביום ל"ג בעומר ובזה שלאחריו גם היה מחסור כי המדינה כפתה הפנית אוטובוסים לשם.
בכל מקרה מבחינה חוקית לא ניתן למנוע מעובדים מוסלמים לקחת חופש בימים אלו.
גם במשחטות צפוי מחסור, גם במרכולים, גם בבתי מרקחת. ככה זה כשהשוק מופקר לשליטה כמעט בלעדית של מגזר מסוים. מתפתחת בו תלות מוחלטת.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לכאורה זו בעיה שלנו, שבעיר שלנו, אנשים מתביישים לעבוד כנהגים (האנשים העובדים אפילו)
אז נזקקים לערבים, וזו התוצאה.
בגדול רוב הישראלים רוצים להיות מנהלים ולא נהגים. זו בעיה כללית.
גם במדינות אירופה קיימים ענפים בהם כל העובדים הם זרים מסיבה דומה.
(עובדי מלון ומסעדות למשל)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה