דרוש מידע עזרת המנוסים בעניין חבילה מאליאקספרס

• פותח הנושא תו
  • פורסם בתאריך

תו

משתמש פעיל
חבילה מלפני 4 ח'!! (ראש פאה לתסרוקות במחיר 100 ש"ח)
כשהתמהמהה, פתחתי סכסוך והמתנתי להתערבות אליאקספרס.
לבסוף נסגר הסכסוך וכתבו לי שהתשלום ירד במלואו מכיון שהחבילה הגיעה!
חיכיתי עוד. שום הודעה לא הגיעה אלי.
שלחתי למוכר בפרטי. והוא כתב שהחבילה מחכה לי בסניף הורדוס ירושלים.
מה לי ולזה? אני בעיר אחרת לגמרי. בחיים לא הזנתי כתובת כזו. וגם לחבילה הנ"ל רשום לי כתובת אחרת. נכונה.
ניסיתי לתקשר איתו (א"א עם אליאקספרס כי הסכסוך נסגר), אבל שיח חירשים-אילמים. הוא כותב כל הזמן שהחבילה שם... ואני כותבת שזו כתובת שגויה ורחוקה וכו'...

בפניה לדואר ישראל בכתב, תארתי את המקרה, נתתי מס' הזמנה שהמוכר נתן והם החזירו תשובה שלא מוצאים מידע על החבילה והאחריות על השולח. ונתנו לי מכתב מתורגם לאנגלית לשלוח למוכר. כך עשיתי. אבל, נאדה!
לצערי, לא רואה עוד איך אפשר לפתור את הבעיה.
יש למישהו נסיון עם חבילה שהגיעה לכתובת שגויה או מידע על דרך הידברות עם אליאקספרס למרות שנסגרה "הפניה לסכסוך"???
זו חבילה יחסית יקרה. וחוצמזה שאני מחכה כבר 4 ח'.... (באפריל הזמנתי).

תודה לכם!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אי אפשר לפתוח שוב סכסוך?
כשפתחתי סכסוך בשל חבילה שלא הגיעה - תמיד זוכיתי מיד...

תו

משתמש פעיל
אין אופציה כזו.
גם אני זוכיתי ברוב הפעמים. אבל יש פע' שלא. ולמשל כעת.

תו

משתמש פעיל
מקפיצה שוב
אודה מאד למידע שיקדם אותי!!!

E. O. M.

משתמש צעיר
מי ששילם בפייפאל יכול לפנותלהגנת הקונה בפייפאל אולי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה