עזרתכם- רמקול לילדים

ירין

משתמש רשום
מועדים לשמחה!

היכן ניתן לרכוש רמקול-מיקרופון לילד (בן 11) שמאוד אוהב לשיר...

חשוב שיהיה נייד ללא צורך בחיבור למחשב.

תודה רבה!

אברך

משתמש פעיל
קניתי, ואחרי חצי יום כבר לא עבד.
לא זוכר מאיזה מותג זה היה.

ירין

משתמש רשום
אברך, תודה,
לכן אני מבקשת המלצה על משהו טוב, מנסיון.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא כתבת מה התקציב..
בכל אופן, ישנן מערכות קריוקי בסביבות ה150 ש"ח, הכוללות בוקסה, וחריצים לכרטיס זיכרון, USB, ועוד. ויש שם גם מקרופון.
והם בסדר גמור.

ירין

משתמש רשום
התקציב 100-150 ש"ח.
היכן קונים מערכת קריוקי? ואיזו חברה מומלצת?
תודה רבה.

אליש

משתמש מקצוען
אפשר לחבר נגן של סאן דיסק עם תוכנת רוקבוקס לכל רמקול רגיל של מחשב.

מוזיקאית

משתמש מקצוען
מערכות קריוקי את יכולה למצוא בכל חנות של מכשירי חשמל,
אין לי מושג איפה את גרה,אבל בבני ברק יש את רפאלי יש את טרקלין יעקב חשמל ועוד...
על מותג מסוים אין לי מושג.
בהצלחה

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
רק שמור על הילד בבקשה שלא יחריש לשכנים את האזניים ובשעות מנוחה שישמור על דממה.
למה אחד קנה כזה לילד שלו שהוא במקרה שכן שלי ומאז אין שקט כל מה שעולה על מוחו נאמר בקול ועוד על רמקול... (נס שבשבת וחג הדבר הזה אסור בשימוש אחרת לא היה פה שקט לעד...)

יוסניו

משתמש פעיל
נכתב ע"י תקוה;1396354:
רק שמור על הילד בבקשה שלא יחריש לשכנים את האזניים ובשעות מנוחה שישמור על דממה.
למה אחד קנה כזה לילד שלו שהוא במקרה שכן שלי ומאז אין שקט כל מה שעולה על מוחו נאמר בקול ועוד על רמקול... (נס שבשבת וחג הדבר הזה אסור בשימוש אחרת לא היה פה שקט לעד...)
לא רק לשכנים, גם להורים, קניתי לילד שלי רמקול, וממש היה לנו זוועה
לא הייתי יכול להגיד לילד שלי אל תשתמש עם המתנה שקניתי לך
מזל שלא החזיק הרבה זמן ונשבר די מהר:cool:

ירין

משתמש רשום
ראיתי עכשיו שרפאלי פרסמו מערכת קריוקי ב 129 ש"ח, זה כולל גם מיקרופון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה