כללי עזרו לי להשלים את החבילה..

mashi9879

משתמש רשום
בס"ד

שלום רב

אני יודעת שהמון פותחים כאן נושאים של עזרה בבחירת פונטים, ואני כמובן דואגת לעקוב אחרי כל ההמלצות שמתוארות.
אבל אני אובדת עצות, גם אחרי זמן ממושך באתר של פונטביט וגם הספר הענק שיושב לי עצוב ליד המחשב וצועק "נוווווו תבחרי כבר"

רכשתי לפני חצי שנה 120 משקלים של פונביט ובחרתי מועטים משם. אני דווקא רוצה להעלות בכתב את הפונטים שבחרתי כדי שהציבור הרחב יוכל לעזור לי להשלים.

בוקר טוב *רגיל ובולד
דוד חדש *רגיל ובולד
קצפת *רגיל ובולד
לידר *רגיל ובולד
מגה *רגיל וכבד (מאוד מאוכזבת מהפונט)
פנלופה *צר (מאוד יפה בספר אבל במציאות לא כ'כ שימושי,מקווה שיצא לי להשתמש בו יום אחד)
יגואר * בינוני ורגיל

אני רק רוצה להגיד שעיקר השימוש שלי בפונטים בעיקר למודעות, פרוספקטים הייתי רוצה גם המלצות לכמה פונטים נחמדים לעימוד טקסט מרובה.הזמנות.בקיצור זה הכיוון
אשמח לכל עזרה. ושוב תודה!!!!!!!!!!!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אקסטרים - מומלץ לאפקט דרמטי ומרשים. לקחת כמה משקלים
טרפז - אות אלגנטית ושימושית למודעות
טיפוגרף תג - עדין ונעים לעין
קידוש - מצויין לדברי קודש
תינוק (לא בטוח אם זה פונטביט) - פונט ילדותי מצויין
תהילה רגיל ובינוני (גם לא בטוח שזה פונטביט) - טקסט רץ עם הרגשה של מסורתי אבל רענן
קרנף - פונט אדיר לדעתי
סנפיר, שלאגר ושלאגר שפיצים
אורון קשת - טוב ללוגואים ולמילים עגולות
מסע ומסע שחור

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני עומדת לרכוש בקרוב פונטים ,אשתף אותך לפי מה שציינת בעיקר למודעות, פרוספקטים וגם לטקסט :

אלסקה - פורמולה
דגש - רגיל כבד - פיגמנט
הדסה חדש - פילפל
הנרייטה - קופידון
טבע - קליגרףפתיח
מוסקיטו- קליפה​
מלטף- קצפת
ליבורנה- רפורמה
מניפה - שפע
נדב - שקד
ספרינט - תהילה
סת"ם אשכנזי ספרדי- תוצרת הארץ:)וכמובן יש עוד....​
פליק,

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מאד נפוץ

נכתב ע"י mashi9879;286069:
בס"ד

שלום רב

אני יודעת שהמון פותחים כאן נושאים של עזרה בבחירת פונטים, ואני כמובן דואגת לעקוב אחרי כל ההמלצות שמתוארות.
אבל אני אובדת עצות, גם אחרי זמן ממושך באתר של פונטביט וגם הספר הענק שיושב לי עצוב ליד המחשב וצועק "נוווווו תבחרי כבר"

רכשתי לפני חצי שנה 120 משקלים של פונביט ובחרתי מועטים משם. אני דווקא רוצה להעלות בכתב את הפונטים שבחרתי כדי שהציבור הרחב יוכל לעזור לי להשלים.

בוקר טוב *רגיל ובולד
דוד חדש *רגיל ובולד
קצפת *רגיל ובולד
לידר *רגיל ובולד
מגה *רגיל וכבד (מאוד מאוכזבת מהפונט)
פנלופה *צר (מאוד יפה בספר אבל במציאות לא כ'כ שימושי,מקווה שיצא לי להשתמש בו יום אחד)
יגואר * בינוני ורגיל

אני רק רוצה להגיד שעיקר השימוש שלי בפונטים בעיקר למודעות, פרוספקטים הייתי רוצה גם המלצות לכמה פונטים נחמדים לעימוד טקסט מרובה.הזמנות.בקיצור זה הכיוון
אשמח לכל עזרה. ושוב תודה!!!!!!!!!!!
מאד נפוץ הפונט קינג פוקס במודעות. וגם כריכות. גם אופטימה נ"ל שמיש וטיפוגרף זה ממש כמעט חובה או פס או רגיל או 2 (נ"ל יותר למודעות)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אלסקה זה אחד הפונטים שטחנו אותם הכי הרבה בשנתיים האחרונות.
לא הייתי משתמשת בו אפילו לעבודה אחת (למרות שהוא מדהים).

נדב - הפונט הראשון שנדב עזרא עיצב. יש טובים ממנו.

כמה המלצות (תבדקי איזה משקלים את אוהבת):
אדמה אלפא אקסטרים החלוצים
פיילוט קליגרף קלישר פולש
טרפז מגע אחלה טיפוגרף

כדאי לפתוח את הספר, זה יותר ממחיש מהאתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה