עזרה! משטח מגע סרבן

• פותח הנושא צ
  • פורסם בתאריך

צ

משתמש פעיל
מידי פעם בפעם משטח המגע של המחשב מפסיק להגיב למחוות (כמו גלילה ב2/3 אצבעות, תפיסה וגרירה וכ').
האם ישנו מקש על המקלדת הנועל או משחרר את הג'סטות הנ"ל? (לא מקש F6)
תודה!

צ

משתמש פעיל
אולי למשמרת צהריים יהיה פתרון?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מידי פעם בפעם משטח המגע של המחשב מפסיק להגיב למחוות (כמו גלילה ב2/3 אצבעות, תפיסה וגרירה וכ').
מדי פעם מפסיק - משמע מדי פעם ממשיך.
לבד? או שאתם עוזרים לו איכשהו? אם אופציה ב', כיצד אתם עוזרים לו?

• תודה
Reactions: צ

צ

משתמש פעיל
כנראה שזה קורה מהקשה אקראית על מקש כלשהוא של המקלדת שמשמש לנעילת המשטח וגם משחרר אותו.
אני מנסה לברר, האם יש מקש קיצור כזה?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
כנראה שזה קורה מהקשה אקראית על מקש כלשהוא של המקלדת שמשמש לנעילת המשטח וגם משחרר אותו.
אני מנסה לברר, האם יש מקש קיצור כזה?
בד"כ יש.
תוכלו להעלות צילום של המקלדת שלכם?
מסתבר שיהיה שילוב של fn+אחד מהF

• תודה

צ

משתמש פעיל
תוכלו להעלות צילום של המקלדת שלכם?
מקלדת לנובו.jpg

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
  • תודה

צ

משתמש פעיל
קודם כל, תודה על המענה!!
אבל אם אני רואה נכון - זה F6.
הF6 נועל לגמרי את המשטח.
אני יכולה להשתמש במשטח העכבר להזיז את הסמן ולבחור אבל לא לגרור או להשתמש באופציה של 2 אצבעות לגלילה, 3 אצבעות להורדת חלון וכו'
מה זה FN?

בני2

משתמש מקצוען
בד"כ זה נגרם מבעיות בדרייבר, לא מחייב שהדרייבר לא טוב, ויכול להיות שגם אם תתקנו חדש או תעדכנו המצב יהיה אותו דבר, זה קורה הרבה במחשבים לא חזקים מספיק שאז הדרייבר לא עובד חלק.

• תודה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
גם לי פתאום העכבר מגע שבת, יש לך מושג למה?

• תודה

צ

משתמש פעיל
בד"כ זה נגרם מבעיות בדרייבר, לא מחייב שהדרייבר לא טוב, ויכול להיות שגם אם תתקנו חדש או תעדכנו המצב יהיה אותו דבר, זה קורה הרבה במחשבים לא חזקים מספיק שאז הדרייבר לא עובד חלק.
מה זה מחשבים לא חזקים מספיק?
יש לי I5.
העניין הוא שהמשטח משחק, כמה ימים לא עבד, חזר לעצמו ועכשיו שוב. ולכן נראה לי שזה איזה שהוא קיצור דרך במקלדת.

בני2

משתמש מקצוען
יש לי I5.
סתם לידיעה, יש גם I5 חלשים.. לך לא אמור להיות חלש אבל זה גם תלוי מה מעמיסים עליו.
העניין הוא שהמשטח משחק, כמה ימים לא עבד, חזר לעצמו ועכשיו שוב. ולכן נראה לי שזה איזה שהוא קיצור דרך במקלדת.
שוב, לא עובד הכוונה הגליל וכו'?
כשלא עובד הגלילה תנסי לעשות הפעלה מחדש ולראות אם זה חוזר.

• תודה
יש לי I5.
אצלי המשטח מגע עשה ממש משחקים לפני כמה ימים ברמה שנעה בין עכבר קופץ ממש ללא עובד ניסיתי לעדכן דרייברים וכלום, בסוף חזר לעצמו

צ

משתמש פעיל
כשלא עובד הגלילה תנסי לעשות הפעלה מחדש ולראות אם זה חוזר.
אנסה. תודה!
אצלי המשטח מגע עשה ממש משחקים לפני כמה ימים ברמה שנעה בין עכבר קופץ ממש ללא עובד ניסיתי לעדכן דרייברים וכלום, בסוף חזר לעצמו
העניין הוא שחזר לעצמו וכעת שוב...

צ

משתמש פעיל
עדיין לא עובד.
יש איזה שהוא קיצור עם המקש FN?
מקש הNUM LOCK צריך להיות דלוק או מכובה?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם זה לא מגיב לכל מגע זה לפעמים FN + המקש הF המתאים.. , או שתי נקישות קצורות רצופות על המשטח בדגמים מסויימים משחררים/ נועלים את המשטח
ואם זה לא עוזר זה יכול להיות דרייבר.. או תקלה פיזית.

מחוות אם מתקינים מאתר יצרן דרייבר מתאים בד"כ מסתדר.
לא בכל מחשב יש מחוות מלאות תלוי בדגם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה