דרוש מידע עזרה מבעלי ניסיון רכישת חבילת אדובי

תלמה.

משתמש חדש
האם ניתן לרכוש במחשב אחד ולהתקין על מחשב אחר?

הסבר:
כרגע המחשב שלי עוד לא הגיע ויש מבצע על החבילה של אדובי שמסתיים עוד יום.
האם אני יכולה רק לרכוש רישיון במחשב אחר, מבלי להוריד ולהתקין את התוכנות, ואז כשיגיע המחשב החדש להוריד עליו ולהתקין את התוכנות עם הרישיון שרכשתי?
מקווה שהייתי ברורה, אני מניחה שלא אמורה להיות בעיה אבל אני רוצה להיות בטוחה יותר.

תודה

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כן.
אני העברתי רישיון ממחשב ישן למחשב חדש.

הם מאפשרים חיבור של עד 3 מחשבים על אותו הרישיון, בתנאי שהגלישה לא חופפת (כלומר, משתמש 1 ב3 מחשבים שונים)

תלמה.

משתמש חדש
כן.
אני העברתי רישיון ממחשב ישן למחשב חדש.

הם מאפשרים חיבור של עד 3 מחשבים על אותו הרישיון, בתנאי שהגלישה לא חופפת (כלומר, משתמש 1 ב3 מחשבים שונים)
תודה רבה. לא ידעתי.
אגב, איך הם יכולים לוודא שזה אותו משתמש?

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תודה רבה. לא ידעתי.
אגב, איך הם יכולים לוודא שזה אותו משתמש?
התוכנות מסונכרנות בענן.

ובמילים פשוטות - צריך חיבור לחשבון באדובי כדי להפעיל את הרישיון.

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום,
אשמח לשמוע-
כמה זה עולה עם המבצע? (וכמה בלי?)
האם הבינה המלאכותית עובדת עם נטפרי?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
שלום,
אשמח לשמוע-
כמה זה עולה עם המבצע? (וכמה בלי?)
205 לחודש בלי המבצע
כ-123 עם המבצע
האם הבינה המלאכותית עובדת עם נטפרי?
בפוטושופ יש סינון על התמונות

אם אתם רוכשים אשמח אם תעשו זאת מהק"ש שלי
שימו לב שהמבצע נגמר היום

תלמה.

משתמש חדש
התוכנות מסונכרנות בענן.

ובמילים פשוטות - צריך חיבור לחשבון באדובי כדי להפעיל את הרישיון.
ברור,

התכוונתי לשאול,
איך הם יכולים לוודא שאני לא נותנת את פרטי החיבור למשתמשים נוספים, אם אכן ניתן להתחבר בשלושה מחשבים?
אלא אם כן תגידי לי שברגע שאני מתחברת מהמחשב השני זה מתנתק מהראשון, ואם כן למה הכוונה שניתן להתחבר משלושה מחשבים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה