סוכרת הריון עזרה מבעלות ניסיון

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
שבוע 39 (אף אחד לא רוצה ליילד אותי, כולם שולחים אותי לחכות ל-40) אבל שמתי לב שבימים האחרונים הסוכר יותר נמוך.
בצום פחות מ-80, (עמד תמיד על קרוב ל-85) וגם אחרי הארוחות הוא ממש ירד. האם תקין? איך אפשר להסביר את זה?
השיליה מזדקנת..

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
היי
אשמח מאוד להמלצה מנסיון אישי על תזונאית בירושלים שמתאימה תפריט לפי הרמה שלך ולא אומרת שאסור לאכול הכל חחח
משהיא שמבינה שהדור שלנו אוהב לאכול לא בריא:ROFLMAO:
ממש יעזור לי כל מידע!!!
מניסיוני כאחת שאוהבת לאכול לא בריא- לצערי
ילדתי לאחרונה אחרי הריון עם סכרת הריון
היה לי קשה אבל למדתי לאכול בריא
ברגע שהתחלתי לאכול מסודר היה לי יותר קל בהמשך היום לאכול אוכל בריא
בשביל משהו קצת טעים שילבתי מידי פעם מאכלים שאני אוהבת
יש כל מיני מאכלים שבד"כ משפיעים טוב על הסוכר
כמו במבה ופופקורן, תכיני לעצמך גם מאכלים בריאים שאת אוהבת
כמו מרק ופשטידות או קציצות וכל מאכל בריא שאת כן אוהבת
שיהיה לך מאוד זמין וקל לאכול אותו
יש גם עוגיות ועוגות ללא סוכר שאמנם זה לא הכי מומלץ אבל עוזר לשרוד את הדיאטה הקשוחה הזו
הדיאטנית שלי המליצה לי שאם אני רוצה עוגה או עוגיה לאכול את זה שעה וחצי אחרי ארוחה מסודרת ולחכות אחרי זה שעתיים ורק אז לאכול שוב ארוחה
אני לא בטוחה שאני מדייקת תשאלי לגבי זה את הדיאטנית שלך
בכל מקרה אני את ההריון הזה סיימתי עם פחות 10 קילו מהמשקל איתו התחלתי
אז היה שווה ממש

שירה רחל

משתמש פעיל
מה קורה איתך?
עוד לא ילדת?

ודחוף אני צריכה את עזרתכן- השובוע הלכתי לרופא בכיר כדי להתייעץ על צורת הלידה. פעם קודמת ילדתי בניתוח. ואין לי לידות רגילות בהיסטוריה.
בקיצור, בגלל שמדובר בהריון מאד מאד מאד יקר, הוא טוען שנקבע תור לניתוח ב39, ואם תתפתח לידה קודם מצוין ובכל אופן על כל סיבוך קטן בלידה לעבור מיד לניתוח.
מבאס אותי ממש. כי אני מרגישה שאישה שעברה לידה- היא אישה אמיתית וללכת מראש ללניתוח זה סוג של סתימת גולל.
אני עכשיו ב34, ומתכוונת לעשות הכל כדי שתתפתח לידה טבעית.
אשמח אם יש למשהי המלצות על תומכת טובה שיכולה לעזור לי בתרגילים וכד'(אני לא בטוחה שאני רוצה תומכת בלידה, אלא רק בתקופה קודם, משהו אישי אחד על אחד) בגלל ההריון היקר וההיסטוריה המהממת שלי אני חייבת משהי סופר מקצועית.
וגם אשמח לשמוע על דברים שאפשר לעשות כבר בשלב הזה- ניפוח בלונים אמבטיות וכד'.

תודה לכולן
מה יצא בסוף? אני כבר אחרי ה-40 ואין דרך לתת לי פיטוצין, בגלל ההסטוריה המפוארת. איך אפשר לזרז בשיטות טבעיות שעובדות? ניסיתי דיקור סיני, בילמס, וכלום...

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מה יצא בסוף? אני כבר אחרי ה-40 ואין דרך לתת לי פיטוצין, בגלל ההסטוריה המפוארת. איך אפשר לזרז בשיטות טבעיות שעובדות? ניסיתי דיקור סיני, בילמס, וכלום...
אני ניסיתי זירוז טבעי שעזר לי תוך פחות משבוע להגיע לצירים טבעיים בלי פיטוצין
לקחתי עלי פטל השריתי במים רותחים וסיננתי הוספתי סוכר שיצא טעים
במשך שבוע שלם שתיתי רק את זה, התחלתי ביום ראשון לשתות
בחמישי בערב כבר התחלתי צירים רגועים ובשישי בצהריים כבר הייתי אחרי לידה קלה ב"ה!

פרוזן

משתמש מקצוען
אם את רוצה עיסוי לזרוז
תבואי למייל srm9755
עובד ממש טוב!

נשמת כל חי

משתמש רשום
תנסי רפלקסולוגיה,פעילות גופנית....
אולי זה יעשה משהו......
ללכת על חוף הים בלי גרביים גם יכול לעזור
לעלות מדרגות בהצלבה

שירה רחל

משתמש פעיל
מלידה שישית לא יתנו פיטוצין אם יש ניתוח קיסרי בעבר (שע״צ, הדסה עין כרם), לפני כן אפשר לתת. אני קבלתי בשתי בתי החולים הללו.
בלון זאת אופציה נהדרת שיעשו תמיד אם יש תנאים מתאימים (פתיחה כלשהיא, אבל מתחת ל-3, ראש מבוסס מאוד באגן ואין ריבוי מים)

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
מלידה שישית לא יתנו פיטוצין אם יש ניתוח קיסרי בעבר (שע״צ, הדסה עין כרם), לפני כן אפשר לתת. אני קבלתי בשתי בתי החולים הללו.
בלון זאת אופציה נהדרת שיעשו תמיד אם יש תנאים מתאימים (פתיחה כלשהיא, אבל מתחת ל-3, ראש מבוסס מאוד באגן ואין ריבוי מים)

מעניין. לי לא הסכימו לתת פיטוצין מלידה ראשונה בשע,צ. רצו לשלוח לניתוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה