סוכרת הריון עזרה מבעלות ניסיון

אילה מינה

משתמש מקצוען
למה לא ניסת?
גם לי היה היה היום נפילה קשה , קמתי עם 112 שבע שעות אחרי. חיכתי רבע שעה ירד ל105, עוד רבע שעה ועלה ל110.

את עם אינסולין?
כי לא היתה לי סבלנות
הייתי רעבה נורא ורציתי לאכול

אני עם אינסולין ואף פעם לא יצא לי יותר מ99 גם כשבדקתי אחרי 7 שעות או 9
ה106 הזה חריג אצלי מאוד

שירה רחל

משתמש פעיל
יש אשכול למתכונים לסכרת הריון? מצאתי מתכון נחמד, ואני מחפשת עוד, ולא רוצה לשנות את נושא האשכול הזה... (שעשה לי סדר מטורף בבלגן שהייתי בו. תודה ענקית!)

שירה רחל

משתמש פעיל
הרופא אמר לי שמודדים סוכר שעה אחרי הביס הראשון. ואם אכלתי במשך חצי שעה ויותר (עם הפסקות, כי ככה זה כשכולם בבית..) איך מודדים? גם שעה אחרי הביס הראשון למרות שעברו 20 דקות מסיום הארוחה?

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרופא אמר לי שמודדים סוכר שעה אחרי הביס הראשון. ואם אכלתי במשך חצי שעה ויותר (עם הפסקות, כי ככה זה כשכולם בבית..) איך מודדים? גם שעה אחרי הביס הראשון למרות שעברו 20 דקות מסיום הארוחה?
כדאי מאוד להשתדל לסיים את הארוחה מהר.

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
במקרה כזה אני מודדת 40 דקות אחרי הביס האחרון.
כדאי מאוד להשתדל לסיים את הארוחה מהר.
לפעמים אין ברירה כמו בסעודות...

אילה מינה

משתמש מקצוען
גם זה אסור....
לפעמים אני הולכת להישקל. זה נותן לי קצת כוח. לראות שאני עולה הרבה פחות במשקל.
אני נשקלת כל שבוע שבועיים ממילא
ובכל זאת זה לא מנחם אותי
בדיוק הבוקר ראיתי שירדתי 2 קילו ב3 שבועות.
הגיוני?
כן, מאוד
אצלי זה בערך חצי קילו לשבוע

יראת גאולה

משתמש מקצוען
צריכה רעיונות לארוחות קלות שחוטפים בדקה בזמנים לחוצים (כמו היום...) או בנסיעות...
יש?
גבינה צהובה
במבה
יוגורט עם קצת גרנולה ושקדים/ אגוזים (אני מכינה בבית. נשמר בקופסה במקרר)
ירקות (מקלות קולרבי, מלפפון, עגבניות שרי, פלפלים צבעוניים אפשר לקנות פלפלים קטנים)
פירות, עדיף עם שומן (חמאת בוטנים או טחינה או שקדיה)
חלבי - שמנת או יוגורט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה