עזרה-לקבל URL-משרת מקומי (localhost)

נסיון9876

משתמש פעיל
אם זה לצורך פיתוח/לימוד. מאוד ממליצה על ngrok
תוך 2 דקות יש URL שמוכר מבחוץ.
(מה שכן - זה פחות נוח לפודקשין אמיתי. כמובן)

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מבחוץ הכוונה ממחשב אחר.
אבל למה שהמחשב לא יהיה הענן בעצמו?

סליחה על השאלה אם היא טיפשית
דווקא שאלה מעולה.
ולא ראיתי כאן תשובה עליה. מי שיודע להסביר בבהירות אשמח לשמוע גם אני.
אם יש לך כתובת ip (ותמיד יש לך. ואפשר להפוך אותה גם לקבוע על ידי תשלום סמלי לספק) אז למה שהמחשב שלך לא יוכל לשמש כשרת?

אבל באופן מעשי ברור שיותר קל להעלות לענן.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
דווקא שאלה מעולה.
ולא ראיתי כאן תשובה עליה. מי שיודע להסביר בבהירות אשמח לשמוע גם אני.
אם יש לך כתובת ip (ותמיד יש לך. ואפשר להפוך אותה גם לקבוע על ידי תשלום סמלי לספק) אז למה שהמחשב שלך לא יוכל לשמש כשרת?

אבל באופן מעשי ברור שיותר קל להעלות לענן.

אפשר בהחלט להשתמש במחשב כענן, יש בזה שלוש בעיות עיקריות: הראשונה, והקטנה יותר היא: המחשב חייב לעבוד 24/7, כי ברגע שאתה מכבה את המחשב האתר נסגר.

השנייה היא: משאבים, הרצה של אתר חי על המחשב שלך תגרום לבזבוז המון זיכרון ראם, ביצועי מעבד ורוחב פס שלך.

השלישית, והמשמעותית ביותר: אבטחה, כדי לאפשר לאנשים כדי לגלוש באתר אתה חייב לפתוח את חומת האש, ולאפשר גישה למחשב שלך מה שגורם כמובן לבעיות אבטחה רבות.

אם למרות זאת אתם מעוניינים לדעת איך עושים את זה, אני אעלה מדריך בלא נדר.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא הייתי קורא לזה בעיות. זה נקודות שצריך להיות מודעים אליהן.
אני לא מתכנן לעשות את זה בפועל (ואם הייתי עושה את זה, הייתי עושה על רספברי פיי), אבל בהחלט מעניין אותי לשמוע. אני מבין שעיקר העניין הוא הגדרות הראוטר.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני לא הייתי קורא לזה בעיות. זה נקודות שצריך להיות מודעים אליהן.
אני חולק עליך בהגדרת המילה "בעיה", מבחנתי בעיה היא נקודה שדורשת פתרון, לא דבר שמונע ממני לעשות משהו.

ואם הייתי עושה את זה, הייתי עושה על רספברי פיי

ברספברי פיי באמת כל ההגדרה היא בראוטר כי אתה יכול להתקין עליו linux server.

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
אפשר בהחלט להשתמש במחשב כענן, יש בזה שלוש בעיות עיקריות: הראשונה, והקטנה יותר היא: המחשב חייב לעבוד 24/7, כי ברגע שאתה מכבה את המחשב האתר נסגר.

השנייה היא: משאבים, הרצה של אתר חי על המחשב שלך תגרום לבזבוז המון זיכרון ראם, ביצועי מעבד ורוחב פס שלך.

השלישית, והמשמעותית ביותר: אבטחה, כדי לאפשר לאנשים כדי לגלוש באתר אתה חייב לפתוח את חומת האש, ולאפשר גישה למחשב שלך מה שגורם כמובן לבעיות אבטחה רבות.

אני מאוד שאשמח אם תעלה לכאן מדריך.
אני מאמין שזה יבאו לשימוש להרבה מפתחים.
דרך אגב יש עוד נקודה למה עדיף לעלות את השרת לענן. כי כל החברות שנותנים את השירותים הללו, הם נותנים לך דומיין עם "https". מה שאין לך על שרת שאתה מריץ מהמחשב.

נחמי מרגלית

משתמש פעיל

אני אתן משל - עקרונית הבית שלך יכול להיות פנימיה של ישיבה אבל משום מה רוב האנשים לא מעונינים....

מיכאל פיתוח מובייל

משתמש צעיר
D I G I T A L
לגבי heroku
לדעתי הכי פשוט זה להעלות לגיטהאב
ובפרויקט באתר של הרוקו לחבר את הפרויקט לבראנץ בגיטהאב
ככה לא צריך להתעסק עם הcli שלהם
וככה בכל push הוא מתעדכן אוטומטית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה