עזרה- העתקת שיר מדיסק למחשב

Yafittz

משתמש רשום
כשאני מעתיקה ומפעילה להשמעה במחשב נשמע לי שיר אחר:(
כשאני מנסה להכניס את השיר להמרה המחשב מראה שאין פריטים בדיסק :eek:
נראה שעשו חסימה בשעת הכנת הדיסק למניעת שיכפול/ העתקה.
יש לי צורך לשימוש אישי לבעלת הדיסק, אשמח לעזרתכם - כיצד ניתן להעתיק את השיר למחשב.

ASUS

משתמש צעיר
ניסית להעתיק דרך הוינדוס מדיה פליאר?

Yafittz

משתמש רשום
הוינדוס מדיה פלייר לא מתיחס בכלל לאפשרות ההעתקה /הגרירה של השירים מהדיסק

sh12

משתמש מקצוען
תפתחי את המדיה פלייר בלשונית ,העתקה מתקליטור"

Yafittz

משתמש רשום
אין לי אפשרות כזאת

קבצים מצורפים

• 111222.PNG
    KB 212.3 · צפיות: 9

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה גירסה זה של המידיה פלייר?

תחפושת

משתמש רשום
גם אם נראה שאין להם את האפשרות להעתיק, במסך הרגיל בהשמעת השירים מופיע עיגול קטן בצד ימין למעלה כמין סיבוב תלחצו עליו והוא יהפוך לאדום סימן שהוא מעתיק ואז תעברו למסך ההעתקות ותראו שהוא מעתיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה