עזרה-המלצות לקנית קלרינט

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קופצת על האשכול
קניתי לפני מספר שנים קלרינט בחנות שבדיוק נסגרה בירושלים
עלתה לי 1000 ש"ח. אני יודעת שזה לא המון עבור קלרינט אבל ציפיתי שיהיה טוב.
משום מה הקלרינט לא משמיע צליל. אחי (שמנגן בקלירנט) ניסה עם הפיה שלו לנגן אצלי ואין. הוא לא הצליח. צריך לנשוף בחוזקה כדי לנגן ויוצא צליל סתום וחנוק בקושי.
יש דרך לתקן? שווה? או שהכסף הלך לפח?

במחיר הזה זה רק כלי סיני
רוב הסיכויים כמו שמאד נפוץ בכלים האלה שהכלי יוצא מכיוון בקלות ובלי סיבה או שהגיע כך מהחנות ואז הכריות לא מכוונות לאטימה מושלמת ובמצב כזה תנסי עד מחר לא יצא כמעט צליל נורמלי
לא הייתי ממליץ לך מראש לקנות דבר כזה רובם גרועים ויש קצת פחות
אבל כבר קנית תפני אליי בפרטי תביאי אליי אותו ,ונבדוק אם הוא מהסיניים הגרועים שמקסימום ליופי או מאלה שצריכים טיפה יד טובה לכוון אותם כמו שצריך (מה שהסיניים לא עושים) ולתת לו את הפיניש האחרון לאטימות טובה ואז הוא יהיה נחמד
בהצלחה

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בשוק הקלרינט יש המון מזויפים (לדוגמה בaliexpress אפשר לקנות buffet r13 בכמה מאות דולר בלבד וגם בebay יש המון כאלו וכולם מזויפים) ע"כ צריכים להיזהר ממי קונים ורק מבנאדם שאפשר לסמוך עליו.

הסיניים מזייפים היום הכל
במילה אחת
המלצה שלי מנסיון אם כבר סיני אז לחפש מותג סיני עצמאי שיש כאלו נחמדים (לא יותר) ולא חיקוי של חברה בעלת שם שזה הכי גרוע שיכול להיות

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
בשוק הקלרינט יש המון מזויפים (לדוגמה בaliexpress אפשר לקנות buffet r13 בכמה מאות דולר בלבד וגם בebay יש המון כאלו וכולם מזויפים) ע"כ צריכים להיזהר ממי קונים ורק מבנאדם שאפשר לסמוך עליו.
במחיר הזה זה רק כלי סיני
רוב הסיכויים כמו שמאד נפוץ בכלים האלה שהכלי יוצא מכיוון בקלות ובלי סיבה או שהגיע כך מהחנות ואז הכריות לא מכוונות לאטימה מושלמת ובמצב כזה תנסי עד מחר לא יצא כמעט צליל נורמלי
לא הייתי ממליץ לך מראש לקנות דבר כזה רובם גרועים ויש קצת פחות
אבל כבר קנית תפני אליי בפרטי תביאי אליי אותו ,ונבדוק אם הוא מהסיניים הגרועים שמקסימום ליופי או מאלה שצריכים טיפה יד טובה לכוון אותם כמו שצריך (מה שהסיניים לא עושים) ולתת לו את הפיניש האחרון לאטימות טובה ואז הוא יהיה נחמד
בהצלחה
תודה!
כפי שציינתי, רכשתי אותו בירושלים כך שלא חשבתי סינים או לא סינים... אמרו שזה מחירי רצפה עקב סגירת החנות.. אז קפצתי על המציאה.. כנראה הצליחו לעבוד עלי :\.

@o.v תודה, אפנה באישי.

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
e11 זה דגם מצויין שכבר לא מייצרים אות
יש מצב שדברתי איתך לגבי E11 וממש לא המלצת עליו...
לכן עשיתי מחקר בנושא בררתי במרום כלי נגינה ועוד
אז ככה-הספור של ה-E11 הוא כזה:
המפעלים שלהם העיקריים הם בצרפת
הם עשו רכש וקנו מפעל ליצור קלרינטים אנונימי בגרמניה
שם התחילו לייצר את הE11 -והוא לא הצליח להם
הצליל לא יצא כמו שצריך וגם האיכות של החומר לא היתה טובה מספיק
הם ניסו להעביר את המשך ייצור הסדרה לצרפת אבל זה כבר לא הצליח-
עד פה זה מה ששמעתי
את הE 12 כבר ייצרו שוב בצרפת ועליו עשו את השפורים שלמדו מה11

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש מצב שדברתי איתך לגבי E11 וממש לא המלצת עליו...
לכן עשיתי מחקר בנושא בררתי במרום כלי נגינה ועוד
אז ככה-הספור של ה-E11 הוא כזה:
המפעלים שלהם העיקריים הם בצרפת
הם עשו רכש וקנו מפעל ליצור קלרינטים אנונימי בגרמניה
שם התחילו לייצר את הE11 -והוא לא הצליח להם
הצליל לא יצא כמו שצריך וגם האיכות של החומר לא היתה טובה מספיק
הם ניסו להעביר את המשך ייצור הסדרה לצרפת אבל זה כבר לא הצליח-
עד פה זה מה ששמעתי
את הE 12 כבר ייצרו שוב בצרפת ועליו עשו את השפורים שלמדו מה11

טוב יכול להיות שדיברת איתי ,אני לא זוכר במה היה מדובר ומה הייתה ההתלבטות
מה שבטוח שמה שמרום סיפר לך זה שטויות וכנראה המצאות שיווקיות שאין להם הגיון (הקלרינט לא מרגיש באיזה ארץ הוא מיוצר.. בופה זה חברה שמכבדת את עצמה ותמיד הייתה ברמה הכי גבוהה)
יש באמת e11 גם מצרפת וגם מגרמניה ,מבחינת איכות חומר והרכבה הם זהים לחלוטין!
מבחינת צליל וסאונד כל קלרינט לגופו ,כמו שהסברתי בהודעה למעלה ,ראיתי עשרות כאלה כבר והיו מ2 הסוגים טובים וגרועים
מילת סיכום:
אם יתנו לי לבחור בין e11 או e12fבאותו מחיר שניהם אני יקח את ההוא היותר פתוח עם סאונד טוב
בהצלחה

yonatan gafri

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם יתנו לי לבחור בין e11 או e12fבאותו מחיר שניהם אני יקח את ההוא היותר פתוח עם סאונד טוב
בהצלחה
א. מה זה היותר פתוח? שיותר קל לנגן עליו?
ב. שאלה נוספת, יש לי פיה חדשה של וונדורן B45, יש כזה דבר שעם הזמן היא נפתחת ויותר קל לנגן עליה ולעשות עליה קנייצ'ים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה