עזרה דחופה!!!!

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
חייבת לשלוח דחוף קומיקס ללקוח ופתאום לא יכולה להכניס טקסט בפוטושופ, משהו נדפק לי שם.
כשאני רוצה לפתוח קובץ עם טקסט שאני הכנסתי, לא מכיר בו והופך את השכבה לתמונה.
אני מנסה להקליד, לא מראה לי כלום בקובץ אבל בחלון השכבות כן רואים את הטקסט...
כנראה משהו בהגדרות.
פליז... מישהו/י יכול/ה לעזוררררררר?

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה קצת נשמע שבטעות עשית rasterize לשכבה של הטקסט והוא הפך לשכבה רגילה.. ואם כן, לא נראה לי שאפשר להחזיר אותו להיות שכבת טקסט
(אם אין לך undo, זאת אומרת)

mina928

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כנראה לא הסברתי את עצמי ברור.
כל קובץ עם טקסט שאני פותחת בפוטושופ הוא נפתח לי באופן שכל שכבות הטקסט הופכות לתמונה.
בנוסף לא ניתן להכניס טקסט לשום קובץ גם לא לקובץ חדש, כלומר, נפתחת שכבת טקסט ובחלון השכבות רואים את הטקסט שהקלדתי אבל על דף הקובץ לא מופיע כלום!

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אהה.
אז תנסי לעשות RESET לכלי טקסט,
( תחפשי באינטרנט או בעזרה how to reset a photshop tool )
אם לא יעבוד, תעשי RESET לכל ההגדרות של התוכנה,
צריך בשביל זה למחוק את התיקייה של ההגדרות, אין לי זמן כרגע לחפש כדי להזכר איך עושים. אם לא תסתדרי אז בהמשך היום אכתוב בלי נדר
תחפשי באינטרנט או בעזרה של אדובי - how to reset photoshop cc preferences

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי תכתבי את הטקסט באילוסטרייטור ותעבירי אח"כ לפוטושופ - סתם כך שמעתי שהטקסטים בפוטושופ פחות איכותיים ועדיף באילוסטרייטור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה