עזרה דחופה במשכנתא

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קיבלנו הצעה למשכנתא של 550 אלף לעשרים שנה בחלוקה הבאה:

שליש של הפריים בריבית של 1.05

שליש משתנה צמוד בריבית של 1.886

ושליש של הקבועה בריבית של 2.918

בעיקרון זה היה נראה לי הצעה טובה למדי, אבל ראיתי עכשיו באשכולות נוספים שהצמוד ממש לא מומלץ, ואכן בדקתי באתר שהובא שם, ונדהמתי לראות שהמדד עלה בעשרים שנה האחרונות ב-33%! זה נשמע הזוי לגמרי, האם אכן 'הכצעקתה'?

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אכן, ההמלצה הגורפת של כל המבינים היא לא לקחת צמוד למדד. למרות שהלא צמוד מעט יקר יותר.
תמיד הבנקים מנסים לדחוף את זה לאנשים שלא מבינים....

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
באופן עקרוני מדד אמור לעלות באופן עקבי לאורך השנים.
באם מדובר במסלול קצר בשנים כשההפרש בין משתנה קבועה לצמוד מדד הוא דרמטי
ניתן לשקול לקחת אותו, זהו הימור לטווח קצר ובהתאם הסיכון נמוך יותר...
אך צריך לקחת את הענין בזהירות המתבקשת!

yakovyo

משתמש חדש
קיבלנו הצעה למשכנתא של 550 אלף לעשרים שנה בחלוקה הבאה:

שליש של הפריים בריבית של 1.05

שליש משתנה צמוד בריבית של 1.886

ושליש של הקבועה בריבית של 2.918

בעיקרון זה היה נראה לי הצעה טובה למדי, אבל ראיתי עכשיו באשכולות נוספים שהצמוד ממש לא מומלץ, ואכן בדקתי באתר שהובא שם, ונדהמתי לראות שהמדד עלה בעשרים שנה האחרונות ב-33%! זה נשמע הזוי לגמרי, האם אכן 'הכצעקתה'?
שלום,
חסרים כאן כמה פרטים מאוד חשובים,
1) לכמה שנים נלקחה המשכנתא?
2) כמה אחוז מימון זה יוצא?
3) מה הן יכולות ההחזר החודשי?

אגב לגבי הצמוד, אמנם זה בדרך כלל לא מומלץ, אבל במקרה בעשור האחרון אלו שלקחו צמוד מדד לטווח קצר, לבינתיים זה משתלם להם.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
משכנתא לעשרים שנה, כשלושים אחוז מימון, החזר עד 3000 לחודש.

תודה רבה לכל העוזרים.

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
המספרים נראים יותר ממעולים..
באיזה בנק זה?
אנחנו קבלנו מספרים גבוהים משמעותית
על סכום הרבה יותר נמוך...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בנק פאג"י סניף מודיעין עילית.
[/Q
רביות מצוינות..
הייתי מציע שתשאלי את הבנק כמה יתנו במקום הצמוד משתנה כל 5 לא צמוד.
אגב אם יש לכם כיוון להכנסות מסוימות לסגירה של חלק מהמשכנתא בשנים הקרובות אז זה בסדר להישאר עם הצמוד כי הריבית יותר נמוכה אז לטווח של כ 3 שנים זה עדיין בסדר..
ובכלל לציבור כולו הייתי מציע לבדוק אופציות מיחזורים כרגע כי אנחנו בתקופת ריביות נמוכה מאוד .. כמעט כל משכנתא משנה ומעלה יש סיכוי לכדאיות..

מתולתלת0

משתמש מקצוען
יש פה מישהו שמבין במשכנתא ואפשר לפנות אליו באישי לשאלה קטנה?

באם משהו כאן מעוניין במשכנתא בריבית זולה, אנחנו בקבוצה של מחיר למשתכן בבית שמש ריכזנו מאות תיקים יחד ותמחרנו בין כמה בנקים וקיבלנו ריביות ברצפה!!
מי שמעוניין להצטרף, לאו דווקא ממחיר למשתכן, מוזמן בכבוד לשלוח בהקדם למייל של הקבוצה - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולשלוח מספר פל' ליצירת קשר.
כשמתמחרים מול הבנקים הרבה תיקים יחד הוא מוריד בריביות משמעותי!! וגם 'מחליק' כל מיני בעיות קטנות. מניסיון!!

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אנחנו מוציאים עכשיו משכנתא, מה יש לכם להציע?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כל כך הרבה נתונים צריך בשביל לקבל כיוון ..
מי שיגיד לך ריביות על סמך כלום. עובד עליכם בעיניים.
רק בגלל שלפני הרבה זמן עבדו עלי ככה ושיקרו לי על ריביות שבסוף לא היה ביניהם ובין המציאות כלום הלכתי ועברתי קורס למשכנתאות.

אנו כקבוצה גדולה של רוכשי דירות במחיר למשתכן בבית שמש אגדנו יחד כמה קבוצות של לוקחי משכנתא, אליהם צרפנו גם רבים מרוכשים בשוק החופשי וגם ממחזרי משכנתא, והיועצים שמלווים את הקבוצה שלהם ניסיון רב, תמחרו מול הבנקים והביאו ריביות נמוכות ביותר!!

באם הנכם מעוניינים שלחו מייל לכתובת הקבוצה עם מס' פלאפון וציינו בנושא 'משכנתא בריבית נמוכה'
בהצלחה!

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
זה מה שנתנו לי
1 (2).jpg

יש לי כמה שאלות
א. האם זה זול והאם אפשר לקבל פחות מזה (אל תסתכלו על ה70000 זה ההורים שלי ישלמו לי כל חודש אז אני לא רוצה לשנות שם את השנים)
ב. הציעו לי גם כנ"ל אבל ה200 וה186 ביחד ל25 שנה ושתיהם 3.5 קבוע לא צמוד האם שווה מה שעשיתי עכשיו וחסכתי בערך 24000 או עדיף לשלם פחות בחודש וסופית קצת יותר
ג. איך יכול להיות שבפרסומות של העיתונים אותו דירה בשוק החופשי עולה 1430000 וכאן הם נתנו לי 1218661 (מדובר בבנק המלווה ויכול להיות שזה שמאות של לפני שנתיים אז א"כ האם עדיף לי לקחת שמאי לבד וכמה בערך הוא יתן לי על דירה כזאת
ד. האם לשנות את התמהיל (אני מעדיף שהכל יהיה בריבית קבועה)
תודה מראש לכל העונים

A052

משתמש סופר מקצוען
א. הריביות נראות סבירות (לדעתי) במיוחד ביחס לאחוז המימון.
ב. עדיף כמה שפחות שנים, זה חוסך עד עשרות אלפי ש"ח!
ג. אין קשר בין הפרסומות למה שהבנק מחשב, אם אכן שמאות חדשה יכולה להפחית את אחוז המימון לאיזור ה50% אולי כדאי לשקול זאת. אבל עדיין הריביות לדעתי סבירות מאד גם ככה. ולא בטוח שהבנק יוזיל אותם אם הדירה תהיה שווה יותר.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה מה שנתנו לי צפה בקובץ המצורף 607075
יש לי כמה שאלות
א. האם זה זול והאם אפשר לקבל פחות מזה (אל תסתכלו על ה70000 זה ההורים שלי ישלמו לי כל חודש אז אני לא רוצה לשנות שם את השנים)
ב. הציעו לי גם כנ"ל אבל ה200 וה186 ביחד ל25 שנה ושתיהם 3.5 קבוע לא צמוד האם שווה מה שעשיתי עכשיו וחסכתי בערך 24000 או עדיף לשלם פחות בחודש וסופית קצת יותר
ג. איך יכול להיות שבפרסומות של העיתונים אותו דירה בשוק החופשי עולה 1430000 וכאן הם נתנו לי 1218661 (מדובר בבנק המלווה ויכול להיות שזה שמאות של לפני שנתיים אז א"כ האם עדיף לי לקחת שמאי לבד וכמה בערך הוא יתן לי על דירה כזאת
ד. האם לשנות את התמהיל (אני מעדיף שהכל יהיה בריבית קבועה)
תודה מראש לכל העונים
אחלה ריביות ביחס למימון.. ממש מעולה..
ותמיד אם מורידים שנים בעיקר בקלץ זה יכול לחסוך לך.
אם אתה חושב שאתה יכול לשלם עוד קצת כל חודש תזכיר לי בלילה מאוחר אני ישב על המחשבון משכנתא שלי ואני יעדכן אותך כמה תחסוך בכמה אופציות של הפחתות שנים.
אבל תחשוב טוב כמה אתה מסוגל להוסיף לתשלום החודשי אם בכלל ולא רק לטווח הממש קצר..
אופציה נוספת היא לחסוך חודשית כסף וכל תקופה לשבור עוד קצת או בשנים או בסכום

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
מה זה נקרא ביחס למימון ? (הדירה עלתה רק מליון ויש לי הון עצמי 320 פלוס ה200 של השמאות האם זה לא הרבה או שלזה התכוונתם?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה