עזרה בweb API

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני כבר הרבה זמן על השגיאה הזו ולא מצליחה לפתור אותה
אשמח ממש לעזרה! תודה
1629714210701.png

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה בעיה עם הEF
אני רואה שזה .net core
יש לך dependencies לזה?

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם תשלחי את כל השגיאה, יהיה קל יותר להבין

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
System.AggregateException: 'Some services are not able to be constructed (Error while validating the service descriptor 'ServiceType: EFbal1.IToyesBL Lifetime: Scoped ImplementationType: EFbal1.ToyesBL': Unable to resolve service for type 'EFDal.Models.ToyesDL' while attempting to activate 'EFbal1.ToyesBL'.)'

InvalidOperationException: Error while validating the service descriptor 'ServiceType: EFbal1.IToyesBL Lifetime: Scoped ImplementationType: EFbal1.ToyesBL': Unable to resolve service for type 'EFDal.Models.ToyesDL' while attempting to activate 'EFbal1.ToyesBL'.

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה בעיה משהו בDI
תבדקי שהוא מוגדר תקין

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הסתדרתי ב"ה
עכשיו יש לי שגיאה כשעשיתי קראית שרת מאנגולאר
זו השגיאה:
Access to XMLHttpRequest at 'https://localhost:44354/api/Toyes/' from origin 'http://localhost:4200' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on
אשמח לעזרה איך מסדרים אותה
תודהה

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד

זה נראה בעיה בסוג משתנה שהוא לא תואם למה שהוא אמור לקבל,
אולי להעלות צילום בלי לפתוח את השגיאה יוכל לעזור (שיראו את הקוד של הפונקציה)?

ari rm

משתמש פעיל
עכשיו יש לי שגיאה כשעשיתי קראית שרת מאנגולאר
זו השגיאה:
Access to XMLHttpRequest at 'https://localhost:44354/api/Toyes/' from origin 'http://localhost:4200' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on
אשמח לעזרה איך מסדרים אותה
זו בעיית CORS
כאשר מריצים על המחשב את השרתים הללו (angular והserver), וכ"א מהם פונה לפורט אחר,
הדפדפן קורא אותם כשני אתרים, ואת זה הוא לא מאפר לקבל מידע באתר אחד מאתר שונה- - מטעמי אבטחה.
לכן מה שעושים בד"כ במצב הזה,
אפשרות א: לעשות שרת פרוקסי (שאת זה מגדירים באנגולר), זה גורם שהוא בעצמו - האנגולר, שולח את הבקשות ומקבל מהשרת ולא הדפדפן, עי' כאן - בתיעוד של אנגולר.
אפשרות ב: להגדיר בשרת להתעלם מזה, (אני השתמשתי בnode.js והדרך הזו לא עבדה לי השתמשתי באפשרות הראשונה)

מוצג

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ממש תודה זו באמת הייתה הבעיה...

שירה:)

משתמש מקצוען
זו בעיית CORS
כאשר מריצים על המחשב את השרתים הללו (angular והserver), וכ"א מהם פונה לפורט אחר,
הדפדפן קורא אותם כשני אתרים, ואת זה הוא לא מאפר לקבל מידע באתר אחד מאתר שונה- - מטעמי אבטחה.
לכן מה שעושים בד"כ במצב הזה,
אפשרות א: לעשות שרת פרוקסי (שאת זה מגדירים באנגולר), זה גורם שהוא בעצמו - האנגולר, שולח את הבקשות ומקבל מהשרת ולא הדפדפן, עי' כאן - בתיעוד של אנגולר.
אפשרות ב: להגדיר בשרת להתעלם מזה, (אני השתמשתי בnode.js והדרך הזו לא עבדה לי השתמשתי באפשרות הראשונה)
יש גם אפשרות שלישית להתקין את ספרית cors ולהשתמש בה.
או שזה לא קשור לאנגולר?
כך לפחות אני עושה בשביל למנוע את הבעיה מול ריאקט צד קליינט וnode צד סרבר.

1630339562917.png

tamart

משתמש צעיר
שלום , אשמח מאוד לעזרה ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
נתקלתי בבעיה בהרצת פרויקט ראשון באנגולר, לא מצליחה לפתור את הבעיה. מנסה שעות!!!
בTerminal כל הפקודות ng לא עובדות מתקבלת השגיאה:
PS C:\Users\User\Documents\Angular CLI\my-project> $ng serve
At line:1 char:5
+ $ng serve
+ ~~~~~
Unexpected token 'serve' in expression or statement.
+ CategoryInfo : ParserError: (:) [], ParentContainsErrorRecordException
+ FullyQualifiedErrorId : UnexpectedToken
תקלה.PNG

KATZ

משתמש פעיל
תנסו בלי ה- $
קוד:
ng serve
או
קוד:
ng s -o
כך לפי הדוקומנטציה הרשמית של אנגולר..

נערך לאחרונה ב:

tamart

משתמש צעיר
תנסו בלי ה- $
קוד:
ng serve
או
קוד:
ng s -o
כך לפי הדוקומנטציה הרשמית של אנגולר..
אז זהו שניסיתי המון בלי,
רק בסוף ראיתי באתר כלשהו עם $ אז ניסיתי גם..
אבל זה לא קשור ל$, הבעיה חוזרת על עצמה
אם יש מישהו שנתקל בבעיה הזו ויודע מה אפשר לעשות אשמח מאוד!
יש מצב אולי שקשור לנטפרי?

KATZ

משתמש פעיל
לא נראה לי קשור לנטפרי, קשור שכנראה בהתקנה של אנגולר לא הגדיר משתנה סביבה ל- ng
אולי בכלל לא התקנת אנגולר :unsure:
אם תוכלו לנווט לתיקייה הבאה ולהעלות צילום מסך:
קוד:
C:\Users\%username%\AppData\Roaming\npm
אמורים לראות קובץ בשם ng הנה דוגמא:
1654122473187.png

tamart

משתמש צעיר
מה זה אומר שיכול להיות שלא ביצעתי התקנה אנגולר??
יש מצב שהבעיה אגן בהתקנה למקות שלכאורה בCmd מחוץ לVS CODE
ביצעתי את הפקודה הזו לפני שהעלתי את השאלה
צילום מסך של התקיה אצלי במחשב
צילום מסך.PNG

מה שקורה כשאני מריצה את הפקודה מראה שוב בעיה (בתוך הטרמינל בVS CODE
צילום מסך בעיה.PNG
)

tamart

משתמש צעיר
אולי בכל זאת מישהו יכול לעזור לי???
לא ככ מבינה באנגולר, מתחילה ולא הולך לי בגלל הבעיה הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה