עזרה בתכנון משרד

styehoshua

משתמש מקצוען
שלום,
יש לי משרדון בבית הוא מקלט (כן מקלט לא ממד זה בית ישן)
רק אני עובדת בו, אבל יש עוד כיסא לילדים שכל הזמן נכנסים, לשכנות שצריכות מדפסת , מייל אינטרנט וכו..

יש בו עמדת מחשב
2 מסכים (מחוברים למחשב אחד)
מקלדת
מסך
מדפסת
שידת מגירות (כרגע בגלל הבלגן זה 5 מגירות כתר עם כל הכבלים מאריכים לוחות מחשב שונים טאבלטים וכל מה שקשור לעבודה שלי)
אני רוצה עוד עמדת מחשב (אם שייך בכזה שטח קטן)

ציירתי את החדר (עבדתי על זה קשה:))
כרגע שמתי את על קיר החלון מכיוון קיר ה 2.06 :
40 ס"מ שידה
1.22 שולחן
על השידה המדפסת
מתחת לשולחן המחשב עצמו
זה נחמד אבל לא שייך כך להכניס עוד עמדת מחשב.

נראה לכם בחדר כזה קטן ניתן להכניס עוד עמדה? היא לא תהייה מאכלסת בד"כ אבל כשצריך זה נוח ויש לי עוד מחשב ובדירה הקודמת היו לי 2 עמדות שהיה מאד נח אז אם אפשר לפני שאני קונה ריהוט אני מנסה לשאול. אולי החכמים יפקחו את עיני .

תודה!!

הדלת נפתחת החוצה (מקלט אמרנו)
לחולון הוספנו חלון רגיל שנפתח פנימה לכיוון הקיר.
מעל החלון מזגן.
upload_2019-7-29_22-51-48.png

מ.פ.אדריכלות

משתמש צעיר
ניתן בהחלט להכניס 2 עמדות אם הן צמודות לקיר (ולא מול הלקוח)
אפשר על הקיר הארוך 2 עמדות (אולי פחות נח מתחת לחלון) או עמדה בקיר של 1.27 ועוד עמדה בקיר של הדלת.
אם את מזמינה מנגר תוכלי גם לשחק עם משהו אלכסוני בקיר מול הדלת

styehoshua

משתמש מקצוען
תודה!
מה אמור להיות רוחב שולחן?
אני מנסה לחשוב על השולחן עם שתי מסכים על קיר הדלת
על הקיר האלכסוני עוד עמדה
ובקיר בין החלון לקיר האלכסוני שידת מגירות ועליה אולי מדפסת וכל הבלגן... שאני מקווה שלא יהיה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה