עזרה עזרה בתביעה מול "מירי מלכה" - ענייני!

אלוקים גדול

משתמש צעיר
הייתה מישהי מפרוג שהציעה עזרה בניסוח וכו' תמורת 500 ש"ח, ניסינו לבד, והלך לא רע.
יש הסבר על כל ההליך באתרים הממשלתיים.
תביעות קטנות זה הליך מופשט, ללא עו"ד, רק טפסים, הוכחות ועדיף עם פסקי דין קודמים, וזהו פחות או יותר.
לתביעה שלנו היא הגיעה בעצמה, וניסתה לטעון כל מיני דברים בשם הרב שלה שיעץ לה וכו'...
לתביעות אחרות היא אפילו לא טרחה להגיע, הפעם הייתה זו רשמת חדשה, אז היא עשתה מאמץ, אבל היא חטפה עד הסוף.
סיפור לא נעים, ועדיין לא קיבלנו חזרה את כל הכסף, אבל לפחות הסתיים מבחינתנו.
תודה!
ומה היתה סיבת התביעה אצליכם?
היתה לכם הוכחה שהיא לא מוכנה לספק טיפולים?
כי לי אין הוכחה,
פשוט יום אחד ניסיתי להתקשר(אחרי הרבה זמן שלא הייתי שם) והמספר לא קיים

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כפי שידוע לי העסק רשום ע"ש הבנות שלה, אבל עדיין מפרסמת בשמה.
אנחנו תבענו (ע"פ היתר הוראה), ביהמ"ש חייב אותה על הכל, היא כמובן לא שילמה, ומדי תקופה מטפטף משהו מהוצל"פ.
הליך פשוט ובכלל לא מסובך.
בהצלחה.
היה לכם חוזה?
יש עוד כמוני שהן בלי חוזה?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תודה!
ומה היתה סיבת התביעה אצליכם?
היתה לכם הוכחה שהיא לא מוכנה לספק טיפולים?
כי לי אין הוכחה,
פשוט יום אחד ניסיתי להתקשר(אחרי הרבה זמן שלא הייתי שם) והמספר לא קיים
כן, היה תיעודים במייל והקלטות.

היה לכם חוזה?
יש עוד כמוני שהן בלי חוזה?
התעקשנו בזמנו על חוזה כתוב עם חתימה שלה, ועל חשבונית למרות ששילמנו במזומן, זה עלה קצת יותר אבל היה מחושב וזהיר (קצת חשדנו מהתחלה)

s.t.r

משתמש חדש
התיק הכתוב למעלה הא התיק שלי נגד מירי מלכה,
בזמנו פניתי לשי"ל (שירות יעוץ לאזרח), יושבים שם עורכי דין ועוזרים בחינם לכל מיני עניינים כאלו, לי הם ממש עזרו !!!! חייבת להם המון,
בזמנו אמר לי העורך דין מטעמם שיש משהו שנקרא פסק דין תקדימי, ואפשר לבקש בבית משפט שיפסקו כמו בתיק הזה והזה שהנתונים בו הם דומים, אין לי מושג בדיוק איך זה עובד, צריך לשאול אותם,
לי היה את החוזה, והודעות שהתכתבתי איתם, וכמובן קבלות של התשלום,
לא בטוחה שצריך את כל זה, אפשר להתייעץ עם שי"ל.

למי שצריכה עזרה יכולה לפנות אלי בפרטי, מה שיכולה - אני יעזור

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
התיק הכתוב למעלה הא התיק שלי נגד מירי מלכה,
בזמנו פניתי לשי"ל (שירות יעוץ לאזרח), יושבים שם עורכי דין ועוזרים בחינם לכל מיני עניינים כאלו, לי הם ממש עזרו !!!! חייבת להם המון,
בזמנו אמר לי העורך דין מטעמם שיש משהו שנקרא פסק דין תקדימי, ואפשר לבקש בבית משפט שיפסקו כמו בתיק הזה והזה שהנתונים בו הם דומים, אין לי מושג בדיוק איך זה עובד, צריך לשאול אותם,
לי היה את החוזה, והודעות שהתכתבתי איתם, וכמובן קבלות של התשלום,
לא בטוחה שצריך את כל זה, אפשר להתייעץ עם שי"ל.

למי שצריכה עזרה יכולה לפנות אלי בפרטי, מה שיכולה - אני יעזור
אפשר בפרטי?

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
אנחנו גם צריכים מידע
שאילתנו אם זה טפטופים דרך הוצל”פ וכבר הרבה אנשים נוגסים בזה אם זה שווה את המאמץ כדי לקבל זרזופים קטנטנים

עד מתי

משתמש מקצוען
לא מצליחה להבין איך אחרי שנים של תביעות עדיין מצליחה להפיל בפח

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
נפלנו בפח לפני שנים ועדיין לא עשינו עם זה משהו
אין לנו חוזה ביד
יש לנו רק אפשרות להוכיח תשלום
השאילה אם זה מספיק
מישהו יודע?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה