עזרה בקנית רכב

ST2000

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש היום הרבה הצעות של קניית רכב חדש ב-100% מימון כך שתוכל לשמור את הכסף שלך לדברים אחרים ותשלם את הרכב בתשלומים נוחים ועל הדרך תחסוך טיפולים של רכב ישן ויותר חסכוני
אוכל לעזור בפרטי!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני רכשתי לפני כמעט שלוש שנים ניסאן טידה 2008 עם 26000 ק״מ בכ73000 ₪
אני מאוד אוהב את הרכב הזה מכמה סיבות

מרווח פנימי נדיב (די גבוה מבפנים)
תא מטען גדול מאוד
רכב יפני אמין (למעשה מיוצר במקסיקו) לא נדרשתי לטיפולים מיוחדים בשלושת השנים שעברו, בנסיעות של כ75000 ק״מ למעט טיפולים שוטפים.
צבע פנימי בהיר
יחסית חסכוני בדלק
אצלי יש גם פינוקים קטנים כמו רדיו מקורי עם בלוטוס שמשמש כדיבורית לנייד, שליטה מההגה, בקרת יציבות וכד׳

לפני שקניתי את הרכב הייתי שוכר רכבים באופן קבוע ואת הרכב הזה אהבתי מכל הדגמים הפופולריים שהיו אז (מאזדה 3, יונדאי i30, פורד פוקוס וכו׳)

אני מניח שתוכלו למצוא רכב כזה בשנתון 2011 במצב מצוין וק״מ נמוך בתקציב שלכם.

טיפ כללי: תזהרו מסוחרים שמוכרים סחורה פגומה, יש תופעה מאוד נפוצה כזו בשוק המשומשות.
את שלי רכשתי במגרש טרייד אין של יבואן רכב רציני ואמין (לקוח קנה אצלו רכב חדש והשאיר אצלו את הרכב הקודם שלו, הגעתי אליו ותחקרתי אותו לגבי הרכב) ולא במגרשים פרטיים.
יש מדריכים טובים ברשת עם טיפים לרכישה אמינה של רכב.

בהצלחה.

zahav1

משתמש מקצוען
תודה.
לגבי ליסיניג ב70,000 ש"ח, לא הצלחנו למצוא (רק על רכבים לא איכותיים)
ולגבי קניה ביד 2 זה באמת ההתלבטות, איך אני יכולה לדעת שבאמת לא עובדים עלי(מלבד בדיקת הרכב שכמובן נעשה)
עוד דבר- משהו אמר לבעלי שכדאי לקנות רכבים מהשכרה- ששם מתקנים רק במוסכים מורשים ומוכרים יחסית מהר את הרכבים,
זה נכון?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י zahav1;1347639:
עוד דבר- משהו אמר לבעלי שכדאי לקנות רכבים מהשכרה- ששם מתקנים רק במוסכים מורשים ומוכרים יחסית מהר את הרכבים,
זה נכון?

זה הטעות האיומה ביותר שרק שייך.
רכבי השכרה הם רכבים קרועים.... אני לא צריך לתאר איך בחורים מופרעים נוהגים על רכב שבין כה לא שלהם... כך שלא יעזור זה שהרכב מטופל רק במוסך מורשה, כי האוטו אכול מבפנים.. אא"כ עשו לו חידוש. שזה אומר; ראש מנוע חדש, גיר חדש, ברקסים חדשים ועוד, ואת זה כמובן אף חברת השכרה לא תעשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה