עזרה בפרימייר

yeoditb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
BRO מה הכוונה מחשבים מקודדים?
יש לי מחשב חדש עם CS4 ולא עולה לי קבצי VOB.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
כדאי לך להתקין תוכנה כמו: ANY VIDEO CONVERTER כך, יותקנו במחשב שלך רוב המקודדים הנפוצים, אולי זה יעזור לך שפרימייר יקבל את הפורמט הזה.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י yeoditb;491362:
BRO מה הכוונה מחשבים מקודדים?
יש לי מחשב חדש עם CS4 ולא עולה לי קבצי VOB.
פורמטי הוידאו השונים נדחסים למשקל מסוים ע"י שורת קודים שאותם מזהה הנגן(מחשב/DVD או כל אמצעי צפייה) ומפעיל אותם. בשביל שהמחשב יזהה קובץ וורד צריך שתוכנת וורד תותקן בו, ובשביל שיזהה וידאו צריך שהקידוד שבו נדחס/נכתב הוידאו יהיה מותקן במחשב. לדוגמא DVD זה קידוד של MPEG ולכן אם לא יתקנו במחשב מקודדים לא תוכלי לצפות כמעט בשום פורמט למעט AVI פרוס וWMV או WMA וMP3
מכאן אפשר להוריד חבילת מקודדים שמכילה את כל מה שצריך:
http://www.f2h.co.il/8170277955942
בהצלחה!

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י BRO;491533:
כדאי לך להתקין תוכנה כמו: ANY VIDEO CONVERTER כך, יותקנו במחשב שלך רוב המקודדים הנפוצים, אולי זה יעזור לך שפרימייר יקבל את הפורמט הזה.
פרמייר לא יקבל קבצי VOB בחיים. ואם יש קומבינה להכריח אותו לקבל הוא יתנקם ויקרוס באמצע פרויקט.
הפורמטים המומלצים והיחידים שרצים טוב על פרמייר הם AVI, וWMV.
אפשר לומר שזהו אחד החסרונות הבולטים של התוכנה הזו

shuki05

משתמש צעיר
חבר'ה.. לא להסתבך..

כרגע ניסיתי להמיר קובץ VOB בתוכנת Format Factory והמיר מצויין.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י shuki05;491554:
כרגע ניסיתי להמיר קובץ VOB בתוכנת Format Factory והמיר מצויין.
תכניס את הקובץ שהמרת לפרמייר, גרור אותו לטימליין, בדוק איך זה ואז דבר איתנו..

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אצלי משום מה אין בעיות בכלל בעריכת קובץ VOB, אולי זה לא אופטימלי כמו AVI, שלא צריך רינדור כלל, אבל, נוח לי יותר מלהמיר ולהיזהר לא להוריד את האיכות.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
Bro לך עולה vob ב - cs4?
ועוד שאלה, יש לך את חבילת המקודדים מהתוכנה הנ"ל ANY VIDEO CONVERTER אשמח לקבל אותה,
יש בה פורמטים נוספים על המקודדים של k-lite

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י riki-v;491568:
Bro לך עולה vob ב - cs4?
ועוד שאלה, יש לך את חבילת המקודדים מהתוכנה הנ"ל ANY VIDEO CONVERTER אשמח לקבל אותה,
יש בה פורמטים נוספים על המקודדים של k-lite
כן!!! אני חושבת שאעלה וידיאו שמתעד את הפלא, אני רואה שלא מאמינים לי פה החברה....
ואני לא יודעת אם יש בתוכנה שציינתי מקודדים נוספים, אני יודעת שזו תוכנה מומלצת שתהיה במחשב כשאת עובדת על תוכנת עריכה, וזקוקה למקודדים, ודרך אגב, זה עבד לי כבר לפני שהתקנתי אותה...

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
כפילות, ראו הודעה הבאה

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אולי יש לכם פרימייר CS4 בלי העדכון ל4.2.1. ?
עם העדכון זה אמור לייבא קבצי VOB בקלות וללא בעיות.

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
אני מעלה לכם את העדכון לג'מבו מייל, תתקינו ואני מקווה שזה יפתור את הבעיה.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י BRO;491585:
אולי יש לכם פרימייר CS4 בלי העדכון ל4.2.1. ?
עם העדכון זה אמור לייבא קבצי VOB בקלות וללא בעיות.
אולי בCS4 המעודכן זה אכן עולה.. אני מקווה שזה לא עושה צרות ולא מפיל את הפרמייר..

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י yosale;491952:
אולי בCS4 המעודכן זה אכן עולה.. אני מקווה שזה לא עושה צרות ולא מפיל את הפרמייר..
אני רואה שאתה לא מסכים בשום אופן להצדיע לאדובי ששדרגו את התוכנות שלהם, אין לי מחשב חזק בכלל, הוא מלפני שנתיים וחצי, וVOB מתקבל בשמחה ללא שום בעיה, נערך מתרנדר, ולא מפיל בכלל את הפרימייר, במחשבים חזקים זה בוודאי רץ אפילו טוב יותר.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אין עליך, את לא יודעת מה חסכת לי.
הפלא עובד
תזכי למצוות
אשמח אם תשלחי לי במייל גם את המקודדים, נבדוק אותם

קבצים מצורפים

• 324_large.jpg
    KB 13.8 · צפיות: 7

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה
אפי' בפרמייר 3 כשהחלפתי את סיומת הקובץ מ VOB ל MPG זה עבד נדמה לי שלפעמים עשה בעיות עם הקול אבל שווה לנסות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה