עזרה בפונטים עברית לאתר

mad hatter

משתמש חדש
היי לכם ושלום לכולם :)
אני חדש כאן ואני מקווה שאתם מספיק חמודים בשביל לנסות לעזור לי .

יש לי TEMPLATE שקניתי אותו ומה שניתן לי לעשות זה רק לערוך את XML ולהעלות תמונות .
הבעיה מתחילה כאשר ניסיתי לשנות את המלל לעברית .

ניסיתי כבר הכל לשים FONT של עברית בקבצי FLA
ניסיתי לשנות את הקידוד של הקובץ לWINDOWS VISUAL , UTF-8 , LOGICAL הכל

זה פשוט לא מראה לי עברית .

ואני חייב לדעת מה לעשות זה כבר עיקרון !!!!

אני מבקש אם משהו יכול לעזור זה נורא ישמח אותי

אני מצרף את האתר + FLA בתקווה שמשהו יעזור לי

תודה מראש :)

קבצים מצורפים

• fdxpw1.zip
    3.6 MB · צפיות: 0

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
תשנה את הקידוד ל-utf-8
ובנוסף צריך לשמור את הקבצים בקידוד הזה על ידי פתיחה בכתבן לבחור שמירה בשם ולעשות קידוד utf-8

mad hatter

משתמש חדש
שלום לך ותודה רבה שענית לי כל כך מהר :)
מה שאתה מציע כבר עשיתי וללא הואיל זה עבד רק בקובץ INDEX כאשר שם זה רק הTITLE של האתר ואני מדבר על המידע בתוך האתר עצמו .

אשמח אם תוכל לעיין בקובץ ששלחתי :)

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
מצטער אבל זה בדיוק מה שאמרתי

אפילו טרחתי להמיר לך קובץ אחד בשביל שתוכל לראות.

תפתח את הקובץ בכתבן ובשמירה תעשה פורמט utf-8.

קבצים מצורפים

• index.rar
    KB 1.6 · צפיות: 0

mad hatter

משתמש חדש
ממש תודה אבל סליחה

קודם כל אתה מקסים ותודה רבה לך על שטרחת :)

הבעיה היא שאת הקובץ INDEX אין לי בעיה ליצור עם תמיכה בעברית זה עובד .
מה שלא עובד זה בתוך התיקיות ישנה תיקיה של XML ששם עורכים את שם התפריט ואת כל הטקסט כאשר שם אני רושם בעיברית זה לא עובד .

עכשיו ניסיתי לשמור בכתבן בדיוק כפי שיעצת לי זה לא עזר ניסיתי לשנות אפילו את הגופנים בתוך קבצי הFLA זה לא עזר .
שום מלל שאני שם בתפריט אם כטקסט לא עובד אם הוא בשפה עיברית .

תנסה להמיר קובץ XML ותיראה שזה לא עובד ..

אני שוב מאוד מצטער על הטירחה ותאמין לי אם תצטרך משהו מהפורום שלי אני בשימחה יחזיר את הטובה :)

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
לכאורה מי שבנה את הפלאש הטמיע בתוכו פונט לא עברי

ולכן כשאתה מזין טקסט עברי הוא לא מוצא תווים עבורו.
אני אישית לא עובד עם פלאש, אבל אני חושב שזה לא ביג דיל לשנות את הפונט בקובץ FLA ואם תפנה בפורום פלאש ואנימציה מישהו יתנדב לעשות את זה עבורך..

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה