דרוש מידע עזרה בעסק פטור. דחוף!

מוטקה770

משתמש רשום
שלום לכולם אשמח אם מישהו יכול לעזור לי.
א. אני שכיר (+3) שמרוויח בערך 3000 בחודש,
רוצה לפתוח עסק פטור, עד כמה אני יכול להרוויח כדי שלא יהיה לי בעיה בארנונה? או בעוד מקומות כגון מעון וכדו'.
ב. אם אני ירצה לסגור את העסק אפשר לסגור מיד,
למשל אם אני ירצה לקנות עוד נכס, זה יעשה לי בעיות או שאני יכול לסגור את העסק?
תודה רבה.

שלכם

משתמש פעיל
א. מאוד תלוי מה הכנסות בן הזוג, ובכל מקרה בד"כ מלהרוויח יותר תמיד מרוויחים (כמו כן אל שאלת על מענק עבודה)
ב. כן, אבל דוח תצטרך תמיד להגיש בסוף שנה
ג. אין לזה קשר לעוד נכס

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תוכל לקרוא הרבה חומר בנושא בפורום דין וחשבון.
א. בארנונה זה תלוי במס' נפשות ובגובה ההכנסה.
ב. אפשר לסגור, כמו שכבר כתבו יש חובה להגיש דוח שנתי בכל מקרה.
אין בעיה לקנות נכס רק יתכן ותצרך להוכיח בהצהרות הון מהיכן הכסף ??

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
אגב, לגבי קניית נכס, היום נראה לי שנה אחרי הרכישה צריך כל אחד גם מי שלא עובד וגם שכיר להצהיר מהיכן הכסף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה