עזרה בסגירת משכנתא

yucv

משתמש פעיל
נשאר לי כ45 אל"ש במשכנתא
העדפתי להמיר אותו להלוואה
מצאתי גמח שילווה , אבל זה גמח לא ככ רשמי ומסודר שמגלגל צקים
ולכן נתן לי את הסכון ב3 צקים ( לא צקים של גמח אלא גלגול מאחרים)
בבנק אמרו שלצורך הסגירה עלי להמציא אסמכתא למקור הכסף
מה עושים?

תודה

yucv

משתמש פעיל
יש למלוה איזה דף בכתב יד שמשמ כשטר חוב
אך כפי שצינתי זה לא גמח רשמי, יש מצב שאסך אותו שהוא הלווה לי אבל בעצם גלגל צקים אחרים?
(כפי הידוע לי היום דורשים מגמחים להיות רשומים מסודר)

משנ'ס

משתמש פעיל
אך כפי שצינתי זה לא גמח רשמי, יש מצב שאסך אותו שהוא הלווה לי אבל בעצם גלגל צקים אחרים?
קל,
תכניסו לחשבון שלכם ומשם תעבירו 45 אל"ש ושלום על ישראל....

yosy

משתמש פעיל
תכתוב 3 שטרות חוב על שם בעלי הצק ותחתים חברים במקומם ויש לך 3 אסמכתאות על מקור הכסף

דץ

משתמש פעיל
אסור!
בשופ"א לא לומר לבנק שזה מגמ"ח,
זה יכול לסבך אות (הגמ"ח) כהוגן......
מתפלא שלא הזהיר אותך קודם.....
אולי זה כתוב בתנאי ההלוואה?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה