עזרה עזרה בנושא קול'ז

אידיאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
באיזה תוכנה הכי מומלץ לערוך קולז'ים, עם המון תמונות הגדלים שונים וטקסט באמצע,
אנחנו רוצים להכין לסבתא קנבס עם מתגעגים ותמונות של כל המשפחה מסביב(משפחה ענקית בלעה"ר)

• תודה
Reactions: S.D

אידיאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך בפאוואר פוינט?

• תודה

אידיאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח להוראת מפורטות איך אני יוצרת בםוטושופ גריד שיהיה לי קל להכניס את תמונות, משהו מפורט יותר?

• תודה

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה פוטושופ,
יש סיכוי שאת מחכימה אותי?

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני רוצה פוטושופ,
יש סיכוי שאת מחכימה אותי?
לפי מה שדפדפתי ב'פרוג' הבנתי שאין קל יותר מ:

עשיתי בפוטושופ מס' קולאז'ים, אבל לא בסגר גודל של מה שעשו בתכנה הנ"ל.
הורדתי דרך הקישור את התוכנה. רוצה לבדוק מה יותר זורם לי ;)

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לפי מה שדפדפתי ב'פרוג' הבנתי שאין קל יותר מ:

עשיתי בפוטושופ מס' קולאז'ים, אבל לא בסגר גודל של מה שעשו בתכנה הנ"ל.
הורדתי דרך הקישור את התוכנה. רוצה לבדוק מה יותר זורם לי ;)
אוקי, תודה!
הורדתי גם- נראה מה יהיו התוצאות :)

תהילה :)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מאוד מאוד קל בתוכנת המצגות של אופיס- powerpoint
אפשר גם בפוטושופ.
איך בפאוואר פוינט?
פשוט מכניסה תמונות ומסדרת אותם איך שבאלך לכדי תמונה אחת. מוסיפה כיתוב וכו'....
פשוט מאוד ונורא קל.

אידיאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אבל זה לא יוצר לי מלבנים עם רווחים שווים וכו' כמו לדוגמא באיינדיזיין, אני רוצה קולאז מלבנים, ובגדלים שונים ולא פשוט לדחוס הרבה תמונות, בפאוור םוינו לא יוצר קובץ כבד? הייתי מעוניינת לדעת, אם לא אשתמש בתוכנה חינמית או באיינדיזיין. תודה מראש על כל התגובות ולילה טוב

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמדומני שאינדיזיין הכי טוב ליצירת קולאז'ים ודומיו, כל דבר שאת רוצה סימטריה וגרידים זה אינדיזין
כמובן שאפשר גם בעוד תכנות
אני אישית פחות מתחברת לאינדיזיין ועושה בפוטושופ בעיקר בגלל הסיבה שבפוטושופ נורא קל לי לעצב תוך כדי את התמונה, כיתוב וכד' זה לוקח זמן להעמיד את התמונות בכל מקום בצורה נכונה אבל זה שווה

פעמון ורימון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הכי טוב והכי הר זה בתוכנה שפירסמו פה. הורדתי לפני כמה שנים. יוצא קולאז'ים מהממים שניתן לעבוד איתם בפוטושופ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה