עזרה במיזוג דואר

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י a26955;1311565:
העתק הדבק לחוברת/גליון חדש/ה של הנתונים המסוננים.
או חזרה על הסינון בוורד.

אם ארבע השורות ריקות הוא מציג בכותרת את השורה הראשונה
ואם זה לא ריק, אז איך הוא יזהה...

1. אני פשוט רוצה לבנות קובץ בוורד כדי שמשהו שלא מבין בזה פשוט אגיד לו: תלחץ כאן וכן ותדפיס ולכן אני לא רוצה לסבך את העסק יותר מידי. אבל כנראה שכבר כך זה מסובך ולא יעזור...
2. ארבע השורות לא ריקות, יש כותרת, תאריך וכו'

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תעשי את את המיזוג ותשלחי לו קובץ ממוזג. והוא ידפיס!!!

ari

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sara100;1312339:
תעשי את את המיזוג ותשלחי לו קובץ ממוזג. והוא ידפיס!!!

אסביר לאט כדי שתבינו מהר.
יש קובץ אקסל עם סינונים. כל שבוע מתקבל מחֵברה אחרת סוג של סינון אחר וצריך להדפיס בוורד לפי עיצוב מסויים.
לבד אני מסתדרת.
צריכה לבנות את זה עבור משהו שלא מבין בתוכנות!!.
פשוט להגיד לו: זה הסינון שהתקבל (מחֵברה אחרת) שצריך להדפיס השבוע, תלחץ בוורד כאן וכאן ותדפיס. ממש בלי סיבוכים.

לכן אני חוזרת על השאלה: האם יש איזו שהיא פקודה שוורד במיזוג דואר יתייחס רק לשורות שעלו אחרי סינון באקסל?
שאלה נוספת: אם הכותרת של העמודות נמצאות באקסל בשורה מס' 4 איך בהוספת שדות מיזוג בוורד אני מוצאת אותם? - הוא הרי מראה לי את השורה הראשונה שהאקסל מכיל

תודה רבה לכל העוזרים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה