עזרה בלוח חשמל של שעון מעורר

נעים לעולם

משתמש חדש
שלום!
יש לי שעון מעורר שיש בו חיישן שכשיש רעש השעון מראה את השעה לכמה שניות ואז נכבה,
הבעיה היא שא"א להשתמש בו בשבת,
אני רוצה שהוא יפעל כל הזמן ללא קשר לחיישן כדי להשתמש בו בשבת
(בחיבור אני רוצה להתקין מפסק כדי שרק בשבת זה ידלק כל הזמן ולא ביום חול, אבל זה לא הבעיה),
פתחתי את השעון ואי לא יודע איזה שני נקודות חשמל צריך לחבר כדי שיפעל כל הזמן,
יש מישהו שיודע לעזור לי?

מצ"ב תמונות

תודה רבה!

1.png
2.png
3.jpg

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: efp

נעים לעולם

משתמש חדש
יכול להיות שצריך לעקור את הmic??
אם המיקרופון ייעקר:
א. זה יישאר כבוי תמיד.
ב. אני מעוניין שהוא יישאר ליום חול והבעיה היא רק בשבת (זה נטען ואין ענין שידלק כל הזמן).

ידוע לך (או לכל אחד אחר) איפה צריךאפשר ליצור מעגל חשמלי (עם מפסק כדי שידלק רק בשבת) שיעקוף את המיקרופון?

תודה רבה!

פנחס שמחה

משתמש צעיר
אם המיקרופון ייעקר:
א. זה יישאר כבוי תמיד.
ב. אני מעוניין שהוא יישאר ליום חול והבעיה היא רק בשבת (זה נטען ואין ענין שידלק כל הזמן).

ידוע לך (או לכל אחד אחר) איפה צריךאפשר ליצור מעגל חשמלי (עם מפסק כדי שידלק רק בשבת) שיעקוף את המיקרופון?

תודה רבה!
יכול להיות שבמיקרופון צריך לצור מעגל?

נעים לעולם

משתמש חדש
2.png

אולי צריך לחבר בין 2 העיגולים
ניסיתי, זה לא עבד,
ונראה לי שרק העיגול הימיני מחובר ללוח והשמאלי זה סתם כדי לחבר את המיקרופון ללוח -
שים לב שסביב העיגול הימיני יש מסגרת ירוקה כזו כמו שיש בלוח הרבה סביב לנקודות חשמל ובקווים שמחברים בין נקודות חשמל.

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
אולי אם תחבר לחשמל באופן אוטומטי הוא יעבוד תמיד כי אין לו עניין לשמור על הסוללה.
לי יש שעון כזה שהברירת מחדל היתה על ידי רעש אבל היה אפשר לשנות את זה שיפעל תמיד ואז הסוללה נגמרה תוך יום. ומאז חיברתי לחשמל

נעים לעולם

משתמש חדש
אולי אם תחבר לחשמל באופן אוטומטי הוא יעבוד תמיד כי אין לו עניין לשמור על הסוללה.
לי יש שעון כזה שהברירת מחדל היתה על ידי רעש אבל היה אפשר לשנות את זה שיפעל תמיד ואז הסוללה נגמרה תוך יום. ומאז חיברתי לחשמל
בהחלט זה דולק כל הזמן כזה מחובר לחשמל,
חשבתי על פתרון זה אך אני מעדיף לא להטעין אותו כל השבת...

תודה רבה!!!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
החיישן מולחם ללוח, צריך להסיר אותו ובצד אחד לחבר לו מפסק ואז להלחים אותו בחזרה ללוח.

יובהר, ככה זה נראה אבל אינני לוקח אחריות על נזקים אפשריים.

נעים לעולם

משתמש חדש
החיישן מולחם ללוח, צריך להסיר אותו ובצד אחד לחבר לו מפסק ואז להלחים אותו בחזרה ללוח.

יובהר, ככה זה נראה אבל אינני לוקח אחריות על נזקים אפשריים.
תודה אבל אני מעדיף לא לנסות את זה...
מחפש דרך לעקוף את המפסק מבלי לפגוע בו.

תודה רבה ממש!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה