עזרה עזרה בהפעלת מכונת כביסה

צריכה עזרה דחופה בהפעלת מכונת כביסה שאני לא מכירה.

מה התוכנית הרצויה לכביסה לבנה?

1671327814977.png

יהיה בסדר !!!!!!!

משתמש מקצוען
וזו שאלתי, מה התוכנית לכל סוג?
פעם ראשונה עושה כביסה ?

לא יודע מה הוא אומר אבל לא חושב שיש הבדל משמעותי במעלות אולי תלוי איזה סוג מפה פלסטיק או בד ממש
בכל אופן אני כבר כיבסתי מפה לבנה עם שאר הבגדים הלבנים לא קרה כלום חוץ מזה שזה ניהיה נקי...

אולי זה תלוי במכונות....

נערך לאחרונה ב:

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למה גברים יודעים לכבס?:unsure:
פעם ראשונה עושה כביסה ?

לא יודע מה הוא אומר אבל לא חושב שיש הבדל משמעותי במעלות ולי תלוי איזה סוג מפה פלסטיק או בד ממש
בכל אופן אני כבר כיבסתי מפה לבנה עם שאר הבגדים הלבנים לא קרה כלום חוץ מזה שזה ניהיה נקי...

אולי זה תלוי במכונות....
ברור שיש הבדל

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בהמשך לשרשור הסמוך,
אולי כדאי לפתוח קריאה בידידים שיגיעו להסביר,
@תילתן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה