עזרה בהולה!

nirelmusic

משתמש צעיר
תיקיית C היא התיקייה הראשית של המחשב
האם בדקתם את המאפיינים של התיקיה הנכונה?
"בוקץ״ נתנו רק דוגמה.
אנחנו בדקנו את התיקיה הנכונה (הקבצים בפנים תאריכים שונים) קובץ התיקיה מלפני כמה חודשים (כט אדר א) בשעה 13:49.
יתכן והתיקיה לא הופיעה רק עכשיו מאחר ואשתי לא עושה סדר תדיר בתיקיות על שולחן העבודה.

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לציין שהורדנו אח״כ אנטי וירוס חינמי והוא לא זיהה וירוסים

אני לא מבינה בעניין האקרים,
לנו קרה מקרה הפוך, לבת שלי נעלמו תיקיות משולחן העבודה
ולא חושבת שזה קשור לאנטי וירוס כי יש לה מעודכן,
כן הלכנו על כיון של האקרים ואני גם לא מבינה בזה.
אבל אולי זה מה שקרה גם לכם.

nirelmusic

משתמש צעיר
לנו קרה מקרה הפוך, לבת שלי נעלמו תיקיות משולחן העבודה
ולא חושבת שזה קשור לאנטי וירוס כי יש לה מעודכן,
כן הלכנו על כיון של האקרים ואני גם לא מבינה בזה.
אבל אולי זה מה שקרה גם לכם.
מה עשיתם לאחר מעשה?

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה עשיתם לאחר מעשה?
בינתיים ממש כלום,
זה היה ממש לאחרונה (משהו כמו 3 שבועות).
יש לה את החומר הזה בגיבוי כך שזה לא היה דחוף לה לטפל.
(אבל סתם מענין אם אכן מדובר בהאקרים שמנסים להוציא כסף בהחזרת החומר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה