דרוש מידע עזרה בדחיפות - פטריות ברגליים

נוד ניקית

משתמש מקצוען
מנסיון אישי רבות בשנים, אין לך ברירה אלא ללכת לרופא עור ולבקש ממנו משחות. יש משחות מעולות שתוך יום יומיים יש שיפור ממשי. הפטריות ברגליים זה משהו שיכול לעבור בקלות (זה לא כמו בציפורניים ששם עוזרים ממש, רק הכדורים.) תבקשי מהרופא כמות של 2 משחות כדי שלא תצטרכי לחזור אליו כשיגמר. אם את חייבת ללכת עם גרבי נילון כמנהג הנשים החשובות- את עלולה לפתח פטריות שוב אם את יכולה ללכת עם גרבי כותנה-את יכולה לומר לפטריות שלום... והכי חשוב לתפוס את זה בהתחלה וכך קל יותר להתגבר על זה
שיהיה לך בהצלחה ואל תקשיבי לשרלטנים! לכי לרופא! יש כל מיני סוגים של פטריות וכל מיני משחות!

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מה עשית שהיום כלום?
אני יודעת שמי שמטפלת בכדורים זה עובר לגמרי ולנצח כמובן עם שמירה על הגינה מתאימה הבעיה היא שהכדורים לא מתאימים לנשים מניקות ובהריון.
אני טיפלתי עכשיו בכדורים, עבר יפה מקווה שלא יחזור.
הרופא אמר שהדעה האחרונה אומרת שאין בעיה לקחת את הכדורים בשום מצב,
והם לא מסוכנים.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נסיון אישי. מורחים כל ערב את כף הרגל, אני הנחתי מגבת מתחת לרגליים כדי לא ללכלך את הסדין, ואחרי כמה שבוע בערך הכל נעלם כלא היה.
הטבע דרם (teva derm) דורש מרשם רופא

קול תודה

משתמש מקצוען
לא קראתי הכל, יכול להיות שכתבו כבר:
לפטריות בכף הרגל יכולים להיות פתרונות שונים: משחות, אבקות וכד'
לפטריות בצפרניים ניסיתי כמה דברים, שום דבר לא ממש עזר, רק כדורים.
עשיתי בדיקות דם לפני ואחרי כדי להרגיע את עצמי (הרופא אמר שזה מיותר) וב"ה הכל היה בסדר.

יפית 100

משתמש פעיל
גם כשלוקחים כדורים זה יכול לחזור
מכירה מישהו שחזר לו חלקי

יפית98

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ישנה משחה קונים בבית מרקחת
בשם: למיסיל. המשחה ללא מרשם
נמכרת בבית מרקחת.
ופשוט פלאים!!!
מנסיון של כמה הפתרון היחידי שעוזר באמת
אבל לכמה שנים.
אח"כ זה חוזר ושמים עוד הפעם
שימי לב להוראות הכתובות לפני השימוש ואחרי.
רפואה שלימה
ובהצלחה
תגידי לי איך היה
ועוד תגידי לי הרבה תודות...

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חומץ (לא משנה איזה - סינטטי, תפוחים, סתם טבעי) ממגר פטריות בעור. אני מושפשפת כל ערב את כפות הרגליים בצמר גפן ספוג בחומץ, מקפידה בין האצבעות. בעבר סבלתי מאד. היום הכל נפלא ובריא. אבל - לא להפסיק. מפסיקים - זה חוזר. (הגרביים, הנעליים וכו'). זה עוזר לי גם לפטריות ואקזמות במקומות אחרים בעור לא רק ברגליים.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פעם רופא אמר לי שכדאי לפני שמתחילים טיפול לחטא את הנעליים באלכוהול

רוצה מושלם

משתמש פעיל
ישנה משחה קונים בבית מרקחת
בשם: למיסיל. המשחה ללא מרשם
נמכרת בבית מרקחת.
ופשוט פלאים!!!
מנסיון של כמה הפתרון היחידי שעוזר באמת
אבל לכמה שנים.
אח"כ זה חוזר ושמים עוד הפעם
שימי לב להוראות הכתובות לפני השימוש ואחרי.
רפואה שלימה
ובהצלחה
תגידי לי איך היה
ועוד תגידי לי הרבה תודות...
למיסיל!!!
אין כמו זה!!! זה מדהים זה פותר לגמרי תוך כשבוע הכללללל !!!
אני בהלם שאנשים עוד מנסים תכשירים אחרים זה פשוט מוצר על.
זו לא עוד המלצה זה חובה לקנות וע"י כך להיפטר מכל הפטריות!
אני משתמש בתרסיס שלהם, יותר קל רק להשפריץ ולשפשפף שניה אחת וזהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה