עזרה בבחירת ריצוף : מט או מבריק?

פ.ג.

משתמש מקצוען
דווקא מבריק הרבה יותר פרקטי ממט מניסיון!!!
עכשיו אני גרה בדירה שכורה שהריצוף מלבנים 60/120 מבריק וזה מהמם ופרקטי ובכלל לא נראה אולם שמחות
קנינו דירה והריצוף נחמד אבל מט וזה די מבאס ואחד הסיבות כי אני יודעת (מניסיון בעבר) שזה הרבה יותר מתלכלך...

בת הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מניסיון גרתי בדירה שהריצוף מבריק, אין מה להשוות תמיד מראה יוקרתי רק מטאטים ונראה כאילו שטפו הרגע את הבית.
חיסרון יחיד שמאוד מחליק כל טיפה קטנה,
נכון היו שריטות אבל רק לי זה הפריע שאר בני הבית פחות הפריעה להם.
כרגע גרה בדירה עם ריצוף מט וזה מתלכלך מאוד מהר ואין מצב ביום של שטיפה בסוף היום רק לעביר ניגוב לשמור על הניקיון.
חייבים שטיפה אמיתית.

מט משדר פחות יוקרה ככה ל"ד
בהצלחה

יהודה699

משתמש רשום
אצטט את את נציג המכירות של אחת החברות הגדולות והמוכרות בארץ של כלים ריצוף וסניטריה: '' בעוד 5-6 שנים לא ישווקו יותר ריצוף מבריק. כרגע מי שקונה/בוחר ריצוף מבריק אלה רק חרדים או מבוגרים''.
תעשו עם זה מה שאתם חושבים.

אני בכ''א רכשתי לבית ריצוף מט משי איטלקי. משהו בריצוף המשי נותן תחושה יותר נקיה, קלאסית וסולידית.

בהצלחה.

מקרר

משתמש רשום
יש לך מ80 עד 500 תלוי איזה איכות ואיזה חנות
בקשר לסוג הריצוף הלפאטו נותן גם קצת ברק אבל אין לו את היופי של מבריק אבל באמת זה מה שהולך היום בכל אופן בכל סוג לא לוותר על איטלקי או ספרדי ותמי עדיף לראות את הריצוף שאתם רוצים במקום שכבר עשו את זה כי לפעמים בבודד בחנות זה נראה אחרת לגמרי מבמציאות

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
המבריק מקפיץ את כל המראה של הבית!!!!! הוא פשוט עושה את זה!!!!! יש היום הרבה יותר בלטות מבריקות מבלטות מט... אנחנו עכשיו מחפשים רצפות ואני נוכחתי לראות בכל אופן שיש הצע מגוון הרבה יותר של מבריק אשר של מט... ואם תשימו לב... במאוד הרבה דירות יוקרה או בקליפים וכו'... הבלטות מבריקות... תכל'ס- זה נותן את הקצ'... זה עושה את כל הטאצ'!!!!!!!! חוץ מזה שלסלון- זה צריך ליצור מראה של אולם שמחות!!!! לכבוד שבת קודש- זה צריך להיות הכי חגיגי ומלכותי שיש!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

משתדל לזרום

משתמש פעיל
המבריק מקפיץ את כל המראה של הבית!!!!! הוא פשוט עושה את זה!!!!! יש היום הרבה יותר בלטות מבריקות מבלטות מט... אנחנו עכשיו מחפשים רצפות ואני נוכחתי לראות בכל אופן שיש הצע מגוון הרבה יותר של מבריק אשר של מט... ואם תשימו לב... במאוד הרבה דירות יוקרה או בקליפים וכו'... הבלטות מבריקות... תכל'ס- זה נותן את הקצ'... זה עושה את כל הטאצ'!!!!!!!! חוץ מזה שלסלון- זה צריך ליצור מראה של אולם שמחות!!!! לכבוד שבת קודש- זה צריך להיות הכי חגיגי ומלכותי שיש!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ל-ג-מ-ר-י
הודעה מבריקה בהחלט;);););)

משתדל לזרום

משתמש פעיל
הדבר בדוק באלף אחוזים!!!!!!!!
אם אתה חסיד אתה לוקח מבריק ואם אתה ליטאי אתה לוקח מט
בדוק!!!!!!!!
תורידי לעצמך אחוז אחד עלי
אני מבריק מושבע וליטאי עוד יותר מושבע
ומכיר כמה וכמה ליטוואקעס שהולכים על המבריק

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש מבריק בבית וזה סיוט גומרים לנקות את הבית תוך שניה הוא מתלכלך כאלו לא עשו נקיון.

משתדל לזרום

משתמש פעיל
אגב, לקוני הריצוף והקרמיקה, אם זה באזור הדרומי של ארצינו היפה יש לי כמה המלצות מניסיוני על חנויות בתחום

רבקי-קליין

חווית מיתוג ופרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי יש מבריק בבית וזה סיוט גומרים לנקות את הבית תוך שניה הוא מתלכלך כאלו לא עשו נקיון.
זה לא קשור ביחידה שגרתי פעם היה מט וכל שניה היינו צריכים לשטוף את הבית

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
תלוי מאוד בבלטה ספציפית... דוג'? - לנו יש מט ולאחותי מבריק והריצוף שלה הרבה יותר פרקטי משלנו... והריצוף שלנו נקרא פרקטי ביותר...

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
זה תלוי בבלטה.... יש בלטות מבריקות פרקטיות ויש בלטות מט לא פרקטיות וכן להפך
תלוי מאוד בבלטה ספציפית... דוג'? - לנו יש מט ולאחותי מבריק והריצוף שלה הרבה יותר פרקטי משלנו... והריצוף שלנו נקרא פרקטי ביותר...
חחחחחח עכשיו אני רואה שהגבתי פה כבר פעם אחת על זה... לא נורא... כלום לא יקרה... בעז"ה!!!!!!

בנברקית

משתמש מקצוען
בדיוק!!!!!
אני עם מבריק זה יפה לכשעה אחר הספונג'ה ומייד שוב מתלכלך ומצמיח פירורים ושיערות... סיוט לא נורמלי!
מחכה כבר לעבור לדירה שלי עם הרצפות המשי מט...:) אין מה להשוות מבחינת פרקטיות.

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
בדיוק!!!!!
אני עם מבריק זה יפה לכשעה אחר הספונג'ה ומייד שוב מתלכלך ומצמיח פירורים ושיערות... סיוט לא נורמלי!
מחכה כבר לעבור לדירה שלי עם הרצפות המשי מט...:) אין מה להשוות מבחינת פרקטיות.
וזה גם עניין של טעם... כי אני לדוג'.... רק מחכה כבר לעבור למבריק!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה