עזרה בבחירת ריצוף : מט או מבריק?

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הכי טוב לשאול ולברר אצל אנשים שיש להם את הריצוף הנ"ל ולשמוע מהם האם שווה. בחרש אמרו לי, שכל הריצוף שלהם הוא סיני ואין כבר כל כך הבדל היום. זה לא מה שהיה פעם.
גם לי אמרו את זה
התאכזבתי קשות!
יכול להיות שאם ההייתי קונה סיני מחברה אחרת זה היה יותר גרוע??

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים

ש.ה.ו.

משתמש חדש
כ'כ מצחיק שיש כאלו שכותבים מט-קשה לנקות מבריק קשה
לכל סוג יש רמות טיב ואפשר להתאכזב מכל מרצפת אם היא לא איכותית
לגבי לכלוך-תלוי איזה טקסטורה וגוון בוחרים יש מבריק שכל טיפת מים יראו ויש מט שכל לכלוך קטן יראה כמו ריצפת רחוב-וגם פה הטיב קובע
בכל אופן זה גם עניין של טעם
לאחר שיפוץ והליכה להמון חניות ריצוף (מהטובות במרכז)
מבריק-כמה שיהיה יקר מקבל שריטות ,נותן תחושה של מרחב גדול ויוקרה
מט-פרקטי יותר ,לא נשרט יש דגמים שנראים מיליון דולר
אם אתם בית עם הרבה ילדים ההיתי ממליצה על מט ,פרקטי ולא נשרט
בהצלחה לכל מי שבדילמה הזאת
שמחה לשמוע את דעתך !
תמיד חשבתי שארצף רק במבריק אבל היום שיניתי את דעתי ואני גם חושבת לרצף במט או משי אחרי שראיתי דירות שמרוצפות במבריק ויש עליהם הרבה שריטות וגם בדירה אחת ראיתי שירד בכמה מקומות הברק...
הדגם שאני רוצה קיים במט.. אשמח אם תוכלי לעלות תמונה של הריצוף שלך ואם ידוע לך מה הדגם יעזור לי מאד...

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שמחה לשמוע את דעתך !
תמיד חשבתי שארצף רק במבריק אבל היום שיניתי את דעתי ואני גם חושבת לרצף במט או משי אחרי שראיתי דירות שמרוצפות במבריק ויש עליהם הרבה שריטות וגם בדירה אחת ראיתי שירד בכמה מקומות הברק...
הדגם שאני רוצה קיים במט.. אשמח אם תוכלי לעלות תמונה של הריצוף שלך ואם ידוע לך מה הדגם יעזור לי מאד...
לי יש מבריק, לא מט
בדיעבד אחרי מעשה אולי היה כדאי לבחור מט
(שוב, מאד תלוי בסוג, יש מט שנראים באמת פחות טוב, ויש כאלו מעולים)
אם רלוונטי אוכל לצלם תמונה

יודי יהודה

משתמש צעיר
כאחד שהיה לו את כלל הסוגים והגדלים מבריק זה הכי טוב המשי והמט קשים לניקוי מאוד וגם מכוערים המבריק הבהירים לדעתי הכי מושלמים היום הולך גוונים בסגנון טבעי כמו שיש.. עם גוונים מיוחדים וכו

יודי יהודה

משתמש צעיר
למי שרוצה להבין מה ההבדל בין ספרדי איטלקי לסיני והודי אלף באיכות מבחינת משקל נפילה הודי סיני סביב 600 קג איטלקי 2000 ק"ג שריטות ואיבוד ברק סיני הודי די מהר עדיין הוא יפה אבל זה נראה כמו עדשת משקפיים שירדו לה הציפויים ומסתכלים במנורה ורואים עשרות עיגולים קטנים שריטות עדינות לא כל כך מורגשות בעוד שבאיטלקי זה פחות ברמה משמעותית ההבדל נובע מצורת העשיה בעוד שאיטלקי והספרדי נאפים ביחד עם הפורצלן המבריק הסיני והודי זה רק לאחר האפיה של האריח שופכים עליהם ציפוי מסוים שהוא מבריק . בגדול אם יש משהו שאוהבים והוא לא סיני או הודי עדיף אבל קודם כל זה מה שאוהבים

ש.ה.ו.

משתמש חדש
לי יש מבריק, לא מט
בדיעבד אחרי מעשה אולי היה כדאי לבחור מט
(שוב, מאד תלוי בסוג, יש מט שנראים באמת פחות טוב, ויש כאלו מעולים)
אם רלוונטי אוכל לצלם תמונה
תודה , אני רוצה לרצף במט, 120*120 ... אם משהי ריצפה לאחרונה במט ומרוצה אשמח לקבל תמונות או שם של דגם.

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בלת"ק

מט או מבריק?!?
לעניין יופי, עניין אישי, ראיתי בתים מעוצבים להפליא שהעדיפו מט, בטענה שכך רואים את היופי והמראה הטבעי של האבן, בלי ליווי חיצוני של ברק. ויש שהעדיפו מבריק.
כנ"ל לגבי פרקטיקה ונקיון, לא קשור למבריק או מט אלא לסגנון האריח, ככל שיותר מקושקש ייראה פחות לכלוך. (כמובן שכהה מאוד ומבריק כל דבר ייראה עליו)
מבריק- לא ראיתי, (וראיתי המון בתים לאחרונה) אבל אפילו בית אחד כולל כאלו שלקחו אריחים בארבע מאות ש"ח וצפונה, שאין שריטות מעצבנות על האריח, ושאין לאחר כמה שנים ירידת ברק (זה מתחיל קרוב למסגרת האריח ומתפשט על כולו). ככל שהאריח טוב זה ייקח יותר זמן, אבל זה בסוף קורה לכולם!! המון אנשים לא שמים לזה לב\ לא מפריע להם...מי שזה מפריע לו, (כמו בעלי שמתשגע מזה) שייתרחק ממבריק אפילו אם הוא איטלקי\ספרדי...מי שלא שיהנה!

ש.ה.ו.

משתמש חדש
בלת"ק

מט או מבריק?!?
לעניין יופי, עניין אישי, ראיתי בתים מעוצבים להפליא שהעדיפו מט, בטענה שכך רואים את היופי והמראה הטבעי של האבן, בלי ליווי חיצוני של ברק. ויש שהעדיפו מבריק.
כנ"ל לגבי פרקטיקה ונקיון, לא קשור למבריק או מט אלא לסגנון האריח, ככל שיותר מקושקש ייראה פחות לכלוך. (כמובן שכהה מאוד ומבריק כל דבר ייראה עליו)
מבריק- לא ראיתי, (וראיתי המון בתים לאחרונה) אבל אפילו בית אחד כולל כאלו שלקחו אריחים בארבע מאות ש"ח וצפונה, שאין שריטות מעצבנות על האריח, ושאין לאחר כמה שנים ירידת ברק (זה מתחיל קרוב למסגרת האריח ומתפשט על כולו). ככל שהאריח טוב זה ייקח יותר זמן, אבל זה בסוף קורה לכולם!! המון אנשים לא שמים לזה לב\ לא מפריע להם...מי שזה מפריע לו, (כמו בעלי שמתשגע מזה) שייתרחק ממבריק אפילו אם הוא איטלקי\ספרדי...מי שלא שיהנה!
תודה רבה !! אני חושבת שכן יפריע לי השריטות והירידת ברק.. לכן חושבת על מט.. מקווה מאד שאני לא יתאכזב מהיופי...

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מה אומרים על הריצופים הללו במבריק??

קבצים מצורפים

• IMG-20240606-WA0026.jpg
    IMG-20240606-WA0026.jpg
    KB 104.6 · צפיות: 15
  • IMG-20240606-WA0027.jpg
    IMG-20240606-WA0027.jpg
    KB 95 · צפיות: 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה