עוסק מורשה ללא רואה חשבון

מכירות

משתמש חדש
שלום פתחתי עוסק מורשה אצל רואה חשבון ולהפתעתי גיליתי שעל פי החוק לא חייבים רואה חשבון (נראה לי שזה דבר שלא ידוע לציבור) ואפשר להגיש דוחות דרך האינטרנט האם מישהו ניסה להיות רואה חשבון של עצמו ואם כן כמה זה מסובך ללמוד (אולי יש תוכנות עזר) זה חסכון גדול בעלות ולא נראה מאוד מסובך לאדם שלמד סוגיית תגרי לוד כולל תוספות...

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
1. עדיף להתעסק בהגדלת הכנסות ובלמכור יותר,
מאשר לחסוך את הוצאות רו"ח.

2. לרו"ח טוב יש ידע ויכולות להגיש את הדו"חות הכי טובים ללקוח, להשיג אישורים רלוונטיים בבט"ל וכו'.
אני רק הרווחתי מזה.

ג'ירפה

משתמש פעיל
שלום פתחתי עוסק מורשה אצל רואה חשבון ולהפתעתי גיליתי שעל פי החוק לא חייבים רואה חשבון (נראה לי שזה דבר שלא ידוע לציבור) ואפשר להגיש דוחות דרך האינטרנט האם מישהו ניסה להיות רואה חשבון של עצמו ואם כן כמה זה מסובך ללמוד (אולי יש תוכנות עזר) זה חסכון גדול בעלות ולא נראה מאוד מסובך לאדם שלמד סוגיית תגרי לוד כולל תוספות...
רו"ח ואפילו מנהל חשבונות יכול לתרום מאוד ולהכניס יותר מהסכום שמוציאים עליו...

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
לא נראה מאוד מסובך לאדם שלמד סוגיית תגרי לוד כולל תוספות...
זה בדיוק הבעי' שמי שהמציא את כל ההוראות לא למד את הסוגיות האלו, לכן מי שיש לו היגיון בריא יותר קשה לו להבין את החוקים.
כשהייתי בלימודים תמיד המרצה כעס עלינו כשניסינו לשאול ולהבין, ככה זה...
אגב, הייתי ממליץ למי שלומד... שלא יכניס את עצמו לזה שבוודאי יהי' על חשבון הלימוד, בהצלחה

מכירות

משתמש חדש
אני ממש בתחילת העסק ומוציא קבלות ספורות כל חודש את ההתנהלות מול מע"מ אני קצת מכיר הרואה חשבון לוקח 700 שקל על דוח דו חודשי (זה כולל דוח שנתי) עכשיו מע"מ שלחו לי פנקס דוחות ואני רואה שב10 דקות אני ממלא אותו האם שווה בכל אופן לשלם לרואה חשבון או לחכות שהעסק יגדל ואז אני מבין שצריך רואה חשבון

ג'ירפה

משתמש פעיל
אני ממש בתחילת העסק ומוציא קבלות ספורות כל חודש את ההתנהלות מול מע"מ אני קצת מכיר הרואה חשבון לוקח 700 שקל על דוח דו חודשי (זה כולל דוח שנתי) עכשיו מע"מ שלחו לי פנקס דוחות ואני רואה שב10 דקות אני ממלא אותו האם שווה בכל אופן לשלם לרואה חשבון או לחכות שהעסק יגדל ואז אני מבין שצריך רואה חשבון
הוא מפריז מחיר.

מכירות

משתמש חדש
כמה עולה רואה חשבון בדרך כלל לא פחות מ250 לחודש פלוס 900 שקל דוח שנתי כך שזה כמעט אותו מחיר

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מנסיון אין כמו רו"ח שניאור ושות'
0502372560

8805

משתמש חדש
מנסיון שלי, הידע , הנסיון והיצוג של רו"ח או יועץ מס מול רשויות המס שווה כל שקל
כבר נכוויתי בעבר...
אם תרצה תרשום את הטלפון של הרו"ח שלי שתענה לך בשמחה על הכל
ממליץ בחום
054-852-9595

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה