פנאי עונת הספרים החדשים התחילה השנה מוקדם מהצפוי

מצב
הנושא נעול.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אמנם לא קראתי את הארי פוטר, אבל זכור לי שרשור ארוך שהשווה בין "ממלכה במבחן" להארי פוטר
ועכשיו גם הסדרה הזאת משווים להארי פוטר?
נשמע לי קצת משעשע,
אולי יש לכם הסבר....
100%

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קצת מצחיק אותי שאנשים נכנסים כאן לטרללת בעקבות מודעת פרסומת לספר פלוס שער קדמי ואחורי.
זה פנטזיה! אז מה? היא כבר אמרה פעם שהיא רוצה לעשות כזאת סדרה!
זה דומה להארי פוטר! מי אמר? קראתם כבר?
הפונט דומה! לא נכון...
יאללה תתאפסו, תקנו את הספר הראשון ואז נדבר...
ההשוואה בין ממלכה במבחן להארי פוטר הייתה מוצדקת, כי שם כבר הקוראים קראו את הספרים, משא"כ כאן..
הכל בסדר! תירגעו..

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני חושב שהארי פוטר זו פשוט סדרת הפנזטיה הכי מוכרת גם לציבור שלנו, ולכן כל מה שנראה לאנשים קצת שונה ממה שהם התרגלו לקרוא הם ישר משווים אותו להארי פוטר, זה הכל... (ממלכה במבחן אגב ממש לא קשור להארי פוטר, מצטער)
באופן אישי התקציר שקראתי מזכיר לי הרבה יותר סדרה אחרת, לא הארי פוטר, אבל שוב, נצטרך לקרוא לפני שנשפוט...

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
בספר של יונה ספיר יש יהדות וכזה?
כך כתוב בגב הספר [לפי התמונה שהועלתה ע"י @יונה ספיר]
1693769009067.png

אנדרומדה

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
לפי מה שהבנתי מהכריכה, היהדות שם פחות בקטע של יהדות, יותר משהו כמו כח אלוקי שבו הגיבור מאמין, או מסורת עתיקה שקושרת לבורא עולם. לא היהדות שאת מדברת עליה.
ואגב, לא רואה בזה אכזבה, וזה בלי הנקודה שאמרו כבר לפני, עד שלא תקראי אין לך יכולת וזכות לשפוט...

חגי שהם

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא קראתם את פרק הדוגמה, (אני לא יודע אם מותר לצרף אבל יש את זה באתר של יונה ספיר) כתוב שם משהו על יהודים אורתודוקסים, אבל:
עד שלא תקראי אין לך יכולת וזכות לשפוט...

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא קראתם את פרק הדוגמה, (אני לא יודע אם מותר לצרף אבל יש את זה באתר של יונה ספיר) כתוב שם משהו על יהודים אורתודוקסים, אבל:
פה:

מרים ז

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מצורף פרק דוגמא

קבצים מצורפים

• טעימה-התגלות-סדרת-דופליקטים-1.pdf
    KB 190.8 · צפיות: 65
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה