אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת 8 כרטיסים ליום ראשון בבוקר

sara55

משתמש רשום
צריכה 9 כרטיסים ליום רביעי אחה"צ יש למישהו?

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי ליום חמישי 12 כרטיסים לבוקר אשמח להחליף ליום חמישי אחה"צ

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למכירה 7 כרטיסים ליום שלישי כ"ח אב בוקר במייל USB4U1 בגימייל

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
1691079112268.png

אפרים פישל

משתמש פעיל
יחיאל תודה על האוזן הקשבת לציבור איך אני מגיע לך כי הודעה פרטית קשה לי כאן לכתוב יש מייל

מאיר..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איך אפשר לדעת שהמוכר כרטיסים לא מכר את זה לעוד כמה אנשים?

מאיר..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש קוד אישור לכל הזמנה ותמיד קורה טעיות
מי אומר שלא יגיעו כמה אנשים עם אותו קוד אישור הרי אפשר להעביר קוד לכמה אנשים והקונה לא ידע שעוד מישהו יגיע עם אותו קוד (אני מתכוון לאלו שמוכרים פה)

אפרים פישל

משתמש פעיל
מי אומר שלא יגיעו כמה אנשים עם אותו קוד אישור הרי אפשר להעביר קוד לכמה אנשים והקונה לא ידע שעוד מישהו יגיע עם אותו קוד (אני מתכוון לאלו שמוכרים פה)
זה שאלה טובה אבל סומכים על אלו שמוכרים ושלא יהיה עגמת נפש בדרך

מאיר..

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה שאלה טובה אבל סומכים על אלו שמוכרים ושלא יהיה עגמת נפש בדרך
איך סומכים על אנשים שלא מכירים?!
הבעיה זה לא ההפסד של הכסף רק תחשוב שאתה יוצא עם כמה ילדים נוסע שעתיים באוטובוס נסחב עד לבניינ האומה ו...אתה לא יכול להכנס:unsure:

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
הבעיה זה לא ההפסד של הכסף רק תחשוב שאתה יוצא עם כמה ילדים נוסע שעתיים באוטובוס נסחב עד לבניינ האומה ו...אתה לא יכול להכנס:unsure:
אני קניתי מאנשים מפה כבר פעמיים, ומחרתי פעם
ברוך ה' לא רימו אותי...

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני שלחתי את האסמכתא של התשלום שלי +מספר הזמנה למי שקנתה ממני
לדעתי זה הדרך הכי נכונה אחרת סמוך על סמוך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה